iPRO LED solární světlo 46 ​​


LEDsolární světlo,46 ​​LED, Vnější použití, Životnost žárovky: 10000 h. Více info


Cena 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 7 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Solární bezdrátové venkovní světlo iPRO LED 46 disponuje pohybovým senzorem a je vhodné k osvětlení prostoru před domem, garáží či terasou. Světelný tok 450 lumenů je zabezpečen 46 výkonnými LED diodami. Toto solární světlo se pyšní stupněm krytí IP65, takže mu horší počasí neuškodí. Celková kvalita provedení také potěší. Pohybový senzor detekuje prostředí pod úhlem 120° v rozmezí 3-8 m a rozezná i falešné pohyby zapříčiněné větrem. Napájení je zajištěno 2 200mAh 3,7V akumulátorem, který je nabíjený prostřednictvím 5,5V solárního panelu. Akumulátor se do plna nabije zhruba za 6-8 hodin. Světlo má 3 nastavení: výrazné svícení, tlumené senzorové svícení a senzorové osvětlení.

Intenzita nočního svícení v 3 nastaveních:

  • Výrazné svícení - ideální hlavně ve tmě, světlo se rozsvítí naplno na 4-6 hodin při dostatečném nabití akumulátoru.
  • Tlumené senzorové svícení - ideální po setmění, světlo svítí tlumeně na maximum 12 hodin a při zaznamenání pohybu se rozsvítí naplno na 17-20 sekund, pak se vrátí zpět do tlumeného režimu svícení.
  • Senzorové osvětlení - světlo je vypnuto, pokud nezaznamená pohyb, po detekci pohybu se rozsvítí na plno na dobu 17-20 sekund, pak se opět úplně vypne.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet světelných zdrojů 46

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí iPRO LED solární světlo 46 ​​

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi