Intezze Cliq černá

Zobrazit


Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: do uší Více info

Barva


Věrnostní cena 1 666 Kč

Noví i staří členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 324 Kč.

Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 20 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,3 / 5

90% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peníze
Dobrá

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Elegantní bezdrátová sluchátka do uší Intezze Cliq v černém provedení vás na první pohled okouzlí skutečně bezdrátovou svobodou, decentním designem a výjimečným zvukem. Navzdory malým rozměrům poskytnou bohatou a čistou reprodukci hudby díky kvalitním 10mm dynamickým měničům, kodekům SBC, AAC a aptX. Disponují technologií Bluetooth 5.2 (větší dosah, rychlejší přenos), čtveřicí integrovaných mikrofonů s nejnovější generaci redukce šumu Qualcomm CVC, intuitivními ovládacími tlačítky či odolností vůči vodě a potu s certifikací IPX4. Na jedno nabití budou hrát 8 hodin a součástí je i kovové dobíjecí pouzdro, které sluchátka ochrání a dodatečně nabije - celkově až na 40 hodin poslechu.

Intezze Cliq

Tato skutečně bezdrátová sluchátka byla navržena pro brilantní hudební zážitek a nerušené telefonování. Stylové kovové pouzdro chrání sluchátka a nabízí dodatečnou kapacitu až na 40hodinový poslech. Inovativní čip Qualcomm 3040 v kombinaci s kodeky Bluetooth 5.2 a SBC, AAC a aptX zajišťuje vynikající kompatibilitu a kvalitní přenos zvuku.

Výkonný a kvalitní zvuk

Sluchátka Cliq oceníte nejen při poslechu oblíbené hudby s pokročilým kodekem aptX a výkonnými 10mm měniči, ale i během telefonování, kde je kvalita zvuku výrazně zvýšena použitím čtyř mikrofonů s nejnovější generaci redukce šumu Qualcomm CVC.

Stylové a odolné kovové pouzdro

Kvalitu zvuku sluchátek a jejich technické vybavení doplňuje prémiové kovové nabíjecí pouzdro. Díky pouzdru jsou sluchátka v každé situaci plně chráněna a v případě potřeby se také automaticky dobijí. Původní 8hodinovou životnost baterie tak můžete rozšířit celkově až na 40hodinový poslech bez použití zásuvky.

Kvalitní zvuk a skvělá připojitelnost

Prostřednictvím úsporné a stabilní technologie Bluetooth 5.2 si vychutnáte nerušený bezdrátový poslech. Inovativní čip Qualcomm 3040 zaručí snadné a rychlé spárování s jakýmkoliv telefonem. Díky kodekům SBC, AAC a aptX si vychutnáte vysoce kvalitní zvuk s minimálním zpožděním.

Výjimečné vlastnosti

  • Odolnost vůči vodě IPX4 - krytí IPX4 zaručí odolnost vůči vodě a potu. Ať už půjdete do deště dobrovolně nebo vás překvapí sprcha, s náušníky si nemusíte dělat starosti.

  • USB-C nabíjení - praktický symetrický design USB-C konektoru není jeho jedinou výhodou. Oceníte také bleskurychlé nabíjení a vyšší odolnost.

  • Dotykové ovládání - snadno a rychle změňte hlasitost nebo odpovídejte na příchozí hovor pouhým klepnutím na touchpad. Přehrávání můžete pohodlně spustit nebo pozastavit dvojitým klepnutím.

  • Technologie Bluetooth 5.2 - vylepšený bezdrátový přenos Bluetooth 5.2 nabízí dosah až 10 metrů, rychlý přenos zvuku a výrazně sníženou spotřebu energie.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

4,3 / 5

3 recenze Intezze Cliq černá

90% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Pavel

30. 4. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze DobráNorbert

2. 3. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá


  • Velikost,zvuk ,spárování
  • Zatím nic

Stanislav

1. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno