Indesit YT M11 83K RX EU


Sušička prádla, Energetická třída A +++, Kapacita 8 kg prádla, Účinnost sušení A, Odložený start, Vestavěný displej, Možnost připojení na odpad: Ano, příslušenství v balení. Více info


Cena 16 089 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 161 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kondenzační sušička prádla s tepelným čerpadlem Indesit YT M11 83K RX EU je zařazena do energetické třídy A+++. Na jedno naplnění dokáže vysušit až 8 kg prádla. Nabízí programy pro bavlnu, syntetiku, mix materiálů i speciální program pro sušení bot. Ovládání sušičky je velmi praktické a intuitivní. Pomocí otočného voliče si vyberete program a pomocí tlačítek nastavíte přídavné funkce. K dispozici má také LED displej. Funkce proti pomačkání po skončení cyklu otáčí buben až 10 hodin po ukončení programu. Tlačítko funkce Push & Go umožňuje spuštění cyklu po zapnutí bez použití jiných tlačítek. K dispozici je i odložený start o 9 hodin.

 

 

 

Nová úroveň sušení prádla

Sušte prádlo efektivně a rychle kdykoli a kdekoli. Ať je venku větrno, vlhko nebo deštivo, vaše prádlo můžete vždy vysušit v pohodlí domova. Prostřednictvím kondenzační sušičky s tepelným čerpadlem Indesit YT M11 83K RX EU máte možnost sušit pohodlně až 8 kg oblečení. LED ukazatel zbývajícího času vám pomůže v rozvržení vašich aktivit během sušení. Uživatelsky jednoduché rozhraní s centrálním ovladačem umožňuje zvolit program a tlačítky můžete nastavit přídavné funkce.

Programy a funkce

Sušička nabízí řadu programů a funkcí, ze kterých si každý vybere ten nejvhodnější. Doba sušení se odvíjí od množství aktuální náplně a typu textilií. Nabízí i možnost odložení startu maximálně o 9 hodin. Pokud nelze vytáhnout prádlo ihned po skončení sušení, určitě oceníte možnost ochrany proti pomačkání. Tento model zobrazuje na displeji čas trvání cyklu a zbývající čas do konce programu. Funkce proti zmačkání je aktivní po ukončení sušení. Po dobu 10 hodin otáčí pravidelně buben, díky čemuž zabraňuje pomačkání prádla.

 • Programy: Eco bavlna, Syntetika, Mix, Mini syntetika, Mini bavlna, Jemné prádlo, Vlna, Osvěžení, Košile, Přikrývky, Dětské prádlo, Sport, Sportovní boty, Snadné žehlení, Rychlý 45 min.
 • Přídavné možnosti a funkce: Úroveň vysušení, Sušení k žehlení, Sušení na věšák, Sušení do skříně, Extra sušení, Časované sušení, Odložený start, Proti zmačkání, Lehké sušení, Mute - vypnutí zvukové signalizace, Zámek tlačítek, Konec cyklu.

Výhody programů a jejich použití

Sušička je vybavena také funkcí "Konec Cyklu", která umožňuje prodloužit zvukovou signalizaci ukončení cyklu. Umožňuje také vypnutí všech zvukových signálů pomocí ovládacího panelu. Odložený start je samozřejmostí, maximální doba odložení je 9 hodin.

 • Eco bavlna - jde o standardní program pro sušení bavlněného prádla. Je nejefektivnější z hlediska spotřeby energie.
 • Syntetika - program pro sušení syntetických tkanin.
 • Mix - program je ideální pro sušení bavlněných a syntetických materiálů nebo jejich směsi současně.
 • Mini syntetika a Mini bavlna- energeticky úsporně usuší menší náplně.
 • Vlna - program pro sušení vlněného oblečení.
 • Osvěžení - krátký program umožňuje regeneraci vláken a textilií studeným vzduchem. Není vhodné na vlhké textilie. Cyklus trvá cca. 20 minut.
 • Košile - program je určen pro sušení bavlněných košil nebo směsi bavlny se syntetikou.
 • Přikrývky - program umožňuje sušit rozměrnější kusy prádla, jako například peřiny a polštáře.
 • Dětské prádlo - program je vynikající pro sušení oděvů pro novorozence a velmi jemných textilií.
 • Sport - ideální je pro sušení syntetického nebo bavlněného sportovního oblečení.
 • Sportovní boty - program je ideální pro sušení 1 páru sportovních bot. Je nutné použít speciální stojan na boty, který je dodáván jako příslušenství. Sušit lze výhradně plátěné boty ze syntetických materiálů.
 • Snadné žehlení - tento program rozloží vlákna textilií, aby se dosáhlo jednodušší žehlení a skládání.
 • Express 45 min. - program rychlého sušení s nastaveným časem sušení je dobrý pro sušení textilu, který byl odstředěn vysokou rychlostí.

Údržba a čištění

Pro správné fungování sušičky je třeba pravidelně vyprazdňovat sběrnou nádobu na kondenzát. Pro dokonalé výsledky je třeba čistit i dveřní filtr po každém sušení. Spodní filtr je vhodné čistit od povrchových usazenin umytím pod tekoucí vodou nebo vysavačem. Jednoduše čistitelný filtr je k dispozici pro modely kondenzačních sušiček i pro modely s tepelným čerpadlem. Odstraňuje žmolky ve 3 krocích: zvedněte rukojeť, vyjměte malý filtr a vyčistěte jej. 

Funkce Push & Go

Tato funkce umožňuje spustit cyklus sušení po zapnutí spotřebiče bez použití dalších tlačítek. Tento sušicí cyklus je ideální pro sušení bavlněných a syntetických materiálů s maximální náplní 4 kg. Cyklus trvá 140 minut.

Omezí pomačkání prádla

Na konci cyklu se buben sušičky v pravidelných intervalech otáčí po dobu až 10 hodin. Postará se tak o to, aby bylo prádlo méně pomačkané. Tento program na omezení pokrčení je vhodný vždy, když nemáte možnost prádlo vybrat ze sušičky ihned po ukončení cyklu.

Šetrná k jemným vláknům

Sušička zajistí šetrnou péči i o ty nejjemnější kousky oděvů. Díky snížení teploty je sušení jemnější a šetrnější k vašemu prádlu.

Nastavitelné úrovně sušení

Vyberte si úroveň sušení, která vyhovuje vám i prádlu. Každý program má přednastavenou úroveň sušení. U některých programů je však možné úroveň zbytkové vlhkosti prádla přenastavit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hloubka 64.9 cm
Vestavěný displej Ano
Kapacita bubnu 8 Kg
Třída energ.účinnosti A +++
Systém sušení kondenzace + tepelné čerpadlo
Typ sušení tepelné čerpadlo

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Indesit YT M11 83K RX EU

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi