Indesit MTWSA 51051 W EE


Pračka plněná zepředu, Energetická třída F, Kapacita 5 kg prádla, 1000 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 71 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka. Více info


Cena 7 589 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 76 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Předem plněná úzká pračka Indesit MTWSA 51051 W EE v bílém provedení. Buben má kapacitu pro 5 kg prádla a maximální odstřeďování činí 1 000 ot./min. Pračka nabízí 16 programů: mix, bavlna, syntetika, jemné prádlo, vlna, rychlý, syntetika, bílá prádlo, sport, 20 st., Eco 40-60, máchání a odstřeďování, odstřeďování a vypouštění. Ovládání je prostřednictvím otočného voliče a tlačítek, které doplňuje LED displej.

Vzhled a ovládání

Předem plněná pračka Indesit MTWSA 51051 W EE v bílém provedení má velmi jednoduché a intuitivní ovládání. Její předností je hloubka, která je jen 42,5 cm, což potěší majitele malých bytů a koupelen, protože ji pohodlně umístí a neztratí zbytečně drahocenný prostor. Nabízené programy jsou součástí ovládacího panelu. Vše volíte pomocí otočného voliče, tlačítek a LED kontrolek. Kontrolky na LED displeji zpřehledňují aktuální nastavení.

Další přednosti

Praktická, předem plněná pračka vypere najednou 5 kg prádla. Je proto vhodná i pro menší prostory. Maximální odstřeďování činí 1 000 ot./min s maximální hlučností 76 dB při odstřeďování. V nabídce má mnoho pracích programů pro bavlněné, vlněné, hedvábné a jiné materiály. Její ovládání je velmi jednoduché a intuitivní - pomocí otočného voliče a tlačítek s LED kontrolkami a displejem.

3 rychlé prací programy s maximální kapacitou

Pračka nabízí maximální míru využití a flexibilitu díky rychlému programu FastCycles. Buben pračky můžete naplnit na plnou kapacitu a dosáhnout přitom ideálních výsledků praní již za 1 hodinu. Pro programy: Smíšené prádlo, Bavlna 60° nebo Bavlna 40°.

Další rychlé programy

Pračka MyTime vám ušetří drahocenný čas. Disponuje množstvím rychlých možností s časovým rozsahem do 1 hodiny: Bavlna 30 °C, Syntetika (59'), Hedvábí & Jemné (59'), Vlna (59'), 15 min Express.

Dětská pojistka

Praktická dětská pojistka zabrání nechtěným změnám v nastavení. Tato funkce umožňuje uzamknout tlačítka na ovládacím panelu pračky tak, aby vaše děti nemohly v průběhu praní měnit její nastavení.

Přizpůsobené programy a funkce pro každého

Možnost odstraňování skvrn umožňuje vybrat typ zašpinění pro optimální nastavení cyklu a odstranění skvrn. K dispozici jsou tyto druhy zašpinění: skvrny od jídla, skvrny a špína z venku. Program pro bílé prádlo napomáhá udržovat zářivě bílou barvu vašeho oblečení. 20°zónové programy v sobě zahrnují cykly praní při teplotě 20 °C. Navzdory nízké teplotě zaručují účinné praní při nižší spotřebě energie. Speciální program Sport je ideální pro šetrné praní sportovních a funkčních oděvů. Ostraňuje špínu a zachováva vlastnosti textilních vláken.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 5 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1000 ot./min.
Počet programů 16
Třída energetické účinnosti F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Indesit MTWSA 51051 W EE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi