Indesit BTW L50300 EU/N


Pračka plněná shora, Energetická třída D, Kapacita 5 kg prádla, 1000 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 60 kWh na 100 cyklů, 14 pracích progamů, Odložený start, Šířka: 40 cm. Více info


Cena 6 389 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 64 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,6 / 5

14×

86.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

14 nákup

Zobrazit 14 recenzí

Popis produktu

Shora plněná pračka Indesit BTW L50300 EU/N. Buben má kapacitu pro 5 kg prádla. Maximální odstřeďování činí 1 000 ot./min. Hlučnost dosahuje 76 dB. Tato pračka nabízí 14 pracích programů, např. pro vlnu, bavlnu, jemné prádlo, syntetiku a jiné. Ovládání je jednoduché, pomocí otočného voliče s LED kontrolkami. Pračka disponuje také funkcí odloženého startu.

Design a ovládání

Shora plněná pračka Indesit BTW L50300 EU/N její předností je šířka jen 40 cm, což potěší majitelé malých bytů a koupelen, protože ji můžete umístit a neztratí se vám tím váš drahocenný prostor. Ovládání je velmi jednoduché a přehledné. Nabízené programy jsou součástí ovládacího panelu. Vše volíte pomocí otočného voliče, tlačítek a LED kontrolek. Ty vás informují o průběhu pracího programu. Výhodou je i možnost odloženého startu.  

Mějte kontrolu nad praním

Praktické LED kontrolky umožňují přehled nad nastaveným programem praní. Provoz pračky bude díky nim ještě jednodušší. Máte tak přehled o nastavených otáčkách odstřeďování a dalších přídavných funkcích. 

Další vlastnosti

Praktická shora plněná pračka vypere najednou 5 kg prádla. Je proto vhodná pro menších prostor. Každý prací cyklus má předdefinované otáčky odstřeďování. Je možné je snížit a znovu nastavit podle potřeby, stisknutím speciálního tlačítka. Maximální odstřeďování činí 1 000 ot./min. Při praní dosahuje hlučnosti 76 dB. V nabídce má množství pracích programů pro bavlněné, vlněné, hedvábné a jiné materiály. Ovládáte ji velmi jednoduše a intuitivně pomocí otočného voliče a tlačítek s LED kontrolkami.

Turn & Go

Turn & Go je exkluzivní funkce, která vám umožní každý den snadno a rychle vyprat prádlo. Tento specializovaný program za méně než 45 minut zajišťuje skvělé výsledky, které může dosáhnout kdokoliv.

Nastavitelná rychlost odstřeďování

Pro každý cyklus praní jsou předdefinované otáčky odstřeďování. Můžete je však snížit a znovu nastavit podle potřeby stisknutím speciálního tlačítka.

Volba pro extra máchání

Prostřednictvím této volby zvýšíte účinnost máchání a zajistíte optimální odstranění pracího prostředku. Funkce je užitečná zejména pro uživatele s citlivou pokožkou.

Volba pro intenzivní praní

Tato volba by měla být používána společně s odstraňovači skvrn a bělícími prostředky založenými na aktivním kyslíku. Optimalizuje účinky použitého prostředku pro vyšší kvalitu praní a účinnější odstranění skvrn.

Volba pro předpírku

Skvěle poslouží pro odstranění odolných skvrn nebo silně zašpiněného prádla (například od písku nebo zrnitých nečistot).

Rychlé prací cykly za necelých 59 minut

Vyprat se musí, ale nezbývá čas. Pračka Indesit má však řešení. Stačí navolit jeden z pěti rychlých programů praní, přizpůsobených pro jednotlivé typy prádla: vlna, jemné prádlo, barevné prádlo, bavlna nebo syntetika.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální hlučnost 76 db
Kapacita bubnu 5 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1000 ot./min.
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

4,6 / 5

14 recenzí Indesit BTW L50300 EU/N

86.7% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Pavel

8. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Značka a jednoduchost nastavení programu.

PAVEL

19. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


  • jednoduchost
  • normální kvalita
  • cena ?
  • kratší přívodní šňůra 220V

"normální" obyčejná pračka s mechanickým ovládáním, bez zbytečné elektroniky, zbytečných funkcí


Jaromír

19. 8. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Jednoduchá obsluha...
  • Krátká síťová šňůra...

Jindřiška

7. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Variace programů
  • nevím žádné

Nenáročná na obsluhu a za ty peníze výborná