Hoover HGO320H 011 HYDRO

Robotický vysavač, Vysává a mopuje najednou, Provozní doba: 120 min., Typ navigace: Gyroskop, Výška vysavače: 8,5 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Robotický vysavač Hoover HGO320H 011 HYDRO vysává a mopuje zároveň. Zaujme hned svým kompaktním provedením s výškou jen 8,5 cm v elegantním černém provedení. Vysavač H-GO 300 HYDRO na jedno (zhruba 4-5 hodin trvající) nabití dokáže v kuse pracovat až 120 minut. Díky navigačnímu systému se přístroj vyhne stěnám, nábytku či pádu ze schodů. Funkce plánování s možností nastavení harmonogramu úklidu až na 7 dní v týdnu. Vysavač disponuje výkonným bezkartáčovým motorem. Na výběr máte z 5 režimů úklidu a 2 možností nastavení výkonu. Velkou předností je i tichý chod 65 dB.

Robotický vysavač Hoover HGO320H 011 HYDRO

 • 2 v 1 suché vysávání a mokré vytírání mopem
 • Bezkartáčový motor
 • Pokročilá navigace gyroskopem
 • Doba provozu baterie: 120 min
 • Doba dobíjení: 4-5 hod (První nabití 8 hod)
 • Lithium Iontová baterie
 • Počet programů vysávání: 5 (Auto, Paralelní, Okraje, Bod, Manuální)
 • Nastavení výkonu 2 úrovně (Eco, Standard)
 • Objem nádoby na prach/vodu: 0,6/0,125 l
 • Systém filtrace: Omyvatelný EPA filtr
 • Dálkový ovladač s LCD displejem
 • Senzory proti pádu
 • Funkce plánování
 • Bezdotykové senzory
 • Výška vysavače: 8,5 cm
 • Automatický návrat do nabíjecí základny
 • Hlučnost: 65 dB
 • Barva: černá

Dokonalé čistá podlaha

Moderní robotický vysavač a mop Hoover HGO320H 011 HYDRO kombinuje vysávání a mokré vytírání v jednom kroku pro dokonale čisté podlahy, a tím ušetřete svůj čas a námahu. Už žádné zametání nebo vysávání a následné vytírání. Robotický vysavač zvládne oboje najednou a sám. Vysávání a vytírání v jednom tahu snadno zbaví prachu a nečistot tvrdé podlahy včetně dřevěných, dlaždicových, laminátových, kamenných či vinylových a udržuje je jako ze škatulky.

Nic mu neunikne

Robotický vysavač je vybaven pokročilou technologií gyroskopické navigace pro zefektivnění jeho pohybu v prostoru. Gyroskopická navigace poskytuje přesné směrové horizontální, polohové, rychlostní a akcelerační signály. To umožňuje pravidelnější a přesnější navigaci, zlepšenou účinnost čištění a větší uklizenou plochu na jedno nabití bez další náhodné a zbytečné cesty! Se svou malou výškou 8,5 cm jednoduše zajde i pod nízký nábytek.

Programy

Na výběr máte z 5 různých programů čištění podle vašich potřeb:
AUTO: Robot se automaticky nastaví na nejlepší režim čištění pro váš dům.
PARALLEL: Robot sleduje paralelní cestu.
SPOT: Robot sleduje kruhovou cestu a intenzivně čistí uzavřený prostor.
EDGE: Robot automaticky začne čistit podél stěn a kolem nábytku.
MANUAL: Robot může být přímo ovládán pomocí šipek na dálkovém ovladači, pokud potřebujete vysát konkrétní nečistoty.

Dálkové ovládání

Pomocí dálkového ovladače můžete naplánovat vysávání ve své nepřítomnosti. Funkci lze nastavit na 7 dní v týdnu, v jakýkoliv čas budete potřebovat. Nechte robota, ať za vás nebo vaše děti uklízí každý den!

Moderní senzory

Robotický vysavač Hoover H-GO 300 HYDRO prostřednictvím inteligentních senzorů detekuje přítomnost překážek a nábytku, čímž se zabrání nárazům a kolizi. Jakmile je překážka detekována, robot sníží svou rychlost a změní směr. H-GO 300 HYDRO je vybaven kompletní sadou 3 senzorů proti pádu, které automaticky rozpoznávají schody nebo jiná snížena místa, a zabraňují náhodným pádům.

Nabíjecí stanici si vyhledá sám

Vysavač Hoover HGO320H 011 HYDRO je vybaven standardní nabíjecí stanicí, do které si s zajede sám v případě nutnosti dobití baterie. Jeho lithiová baterie poskytuje až 120 minut nepřetržitého vysávání a doba nabíjení je 4-5 hodin. Inteligentní systém dobíjení zajistí, že se nabíjení zastaví, když je baterie plně nabitá, nikdy tedy nedojde k jejímu přebití. Navíc tato baterie nemá paměťový efekt, takže ji můžete nabíjet kdykoliv, ať už zcela nebo jen částečně vybitou, její kapacita se nesníží. O stavu nabíjení informuje blikající LED kontrolka. Jakmile je baterie nabitá, LED kontrolka bude nepřetržitě svítit modře.

Výkonný motor

Bezkartáčový motor H-GO 300 HYDRO poskytuje vynikající sílu sání nejen větších částic nečistot, ale i zcela jemného prachu. Pracuje s permanentními magnety, které snižují tření a vibrace a zvyšují rychlost. Motor tak zaručuje silné sání, velkou účinnost a delší životnost. Díky 2 bočním kartáčům, rotujícímu centrálnímu kartáči a silnému sacímu výkonu efektivně zachytí prach, nečistoty a chlupy domácích mazlíčků ve všech rozích a na všech typech povrchů, dokonce i a na kobercích.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Provozní doba 120 min.
Automatické vysypání Ne
Smart (ovládání mobilem) Ne
Vysává a mopuje najednou Ano
Typ navigace Gyroskop
Mapování více podlaží Ne
Automatická detekce povrchu Ne
Funkce dobít a pokračovat Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Hoover HGO320H 011 HYDRO

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Michal

17. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí