Hoover HBTDW H7A1TCE-S

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 189,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná smart sušička prádla Hoover HBTDW H7A1TCE-S je zařazena do energetické třídy A +. Její kapacita bubnu pro sušení dosahuje 7 kg prádla. Je možné ji ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi nebo NFC. Ovládána je také pomocí otočného voliče a velkého digitálního displeje. Nabízí 15 + 1 programů sušení s možností odložení konce až o 24 hodin. Maximální hlučnost vestavěné inteligentní sušičky Hoover HBTDW H7A1TCE-S dosahuje 67 dB. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Inteligentní spotřebič

Vestavěná smart sušička prádla Hoover HBTDW H7A1TCE-S poskytuje maximální účinnost a vynikající výkon s novým propracovaným designem. Využívá nový moderní přístup, který klade důraz na tvary a povrchové detaily v kombinaci s novými funkcemi, lepšími materiály a vyšší kapacitou. Jde o spotřebič, díky kterému již nebudete muset sušit prádlo na balkoně nebo přímo v bytě na sušáku. Jednoduše hned po oprání prádla dáte oděvy do sušičky a za krátký čas je máte připravené k žehlení či přímo na nošení. Díky němu si budete moci lépe rozvrhnout čas a naplánovat si i jiné činnosti, které vás budou více bavit. Na jeden krát můžete vysušit až 7 kg prádla. Sušička prádla je zařazena do energetické třídy A +. K standardním programům je možné stáhnout prostřednictvím aplikace i další One Fi Extra.

Technologie One Fi Extra

Vestavěná inteligentní sušička s technologií One Fi Extra umožňuje ovládat spotřebič na dálku prostřednictvím mobilního zařízení (telefon, tablet ...) připojeného k Wi-Fi nebo NFC s příslušnou aplikací Hoover Wizard. One Touch - je systém propojení mobilního telefonu pomocí NFC nebo Wi-Fi s vaším spotřebičem. Smart spotřebiče Hoover mají dlouhodobě dobrý výkon. Speciální cyklus otestuje stav spotřebiče a následně za pomoci aplikace pořadí jaká péče je pro něj nutná, aby pracoval bez problémů.

Vlastnosti

Kondenzační sušička prádla s nerezovým bubnem s kapacitou sušení pro 7 kg prádla s možností oboustranného otáčení. Hlučnost dosahuje 67 dB. Sušička disponuje 15 + 1 programy pro sušení s možností odloženého startu o 24 hodin. Nádoba na kondenzát Aquavision v objemu 5 l je umístěna v dvířkách sušičky.
Programy a funkce

  •     15 + 1 programů sušení + One Fi Extra: All In One, Tmavé a barevné, Bílé, Bavlna, Košile / halenky, Džíny, Syntetika, Sportovní oblečení, bundy, vlna, Antialergický, XXL náplň, Osvěžení

Inovativní cyklus sušení All In One umožňuje sušení různých druhů textilií současně. Sušička vás upozorní, když budou jemnější tkaniny suché a připravené pro další použití. Následně je třeba opět stlačit "start", aby se dokončil cyklus sušení a dokonale se vysušilo i zbylé prádlo.

Funkce ochrany proti pomačkání aktivuje automaticky pohyb bubnu. Chrání vaše prádlo před zmačkáním. Aktivuje se každých 10 minut na konci cyklu po dobu 6 hodin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Hloubka 48,7 cm
  • Vestavěný displej Ano
  • Kapacita bubnu 7 Kg
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Třída účinnosti sušení B

Další vlastnosti

Značka: Hoover
? Smart: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 48,7 cm
Hmotnost: 38,5 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

? Kapacita bubnu: 7 Kg
? Odložený start: Ano
Programy sušení: Nastavení času sušení

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Třída účinnosti sušení: B

Vzhled

Vzhled skříně: vestavěný
Systém ovládání: Otočné + dotykové
Systém vkládání: předním plněním

Hlučnost

Hlučnost (sušení): 67 db

Další parametry

Technologie: Wifi, NFC
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: 31900518

Všechny parametry

Recenze Hoover HBTDW H7A1TCE-S

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Hoover HBTDW H7A1TCE-S