Hoover H5WPB4 27BC8/1-S


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 7 kg prádla, 1151 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 36 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Smart ovládání mobilem, Odložený start, Dětská pojistka, Maximální hloubka: 50 cm. Více info


Cena 10 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 106 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Inteligentní pračka Hoover H5WPB4 27BC8/1-S s předním plněním v bílé barvě s černými dvířky v energetické třídě A má kapacitu pro praní 7 kg prádla. Vybrat si můžete ze 16 pracích programů, včetně parního programu a programu pro alergiky. Podporuje připojení WiFi a Bluetooth a lze ji ovládat na dálku prostřednictvím aplikace hOn. Je také kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. Má funkce Auto Care, Eco Doser, Kg Mode Plus a invertorový motor Eco Power.

Hoover H5WPB4 27BC8/1-S

Pračka Hoover H5WPB4 27BC8/1-S s předním plněním v bílé barvě s černými dvířky s chromovanými detaily a nerezovým ovládacím panelem se stane ideálním pomocníkem při péči o vaše prádlo. Na jeden prací cyklus vypere 7 kg prádla. K dispozici je 16 praktických programů a přídavné WiFi programy, ze kterých si jistě vyberete ten nejvhodnější. Pračka nabízí spotřebu energie o 20 % nižší, než je energetická třída A.

  • Programy: Bílá, Eco 40 - 60 °C, Vlna/ruční praní, 20 °C - snížená teplota praní se stejným výsledkem jako při praní na 40 °C s 60% úsporou energie, Syntetika a barvy, Vypouštění + odstřeďování, Máchání, Fitness Care, Jemná péče, Steam Care Pro, Allergy Care Pro, Rychlá péče 14,30,44 min, All In One 59 min, Auto Care, Wifi.
  • Funkce: Nastavení jazyka (včetně CZ a SK), Nastavení rychlosti odstřeďování a teploty praní, Odložený start až o 24 hodin, Předpírka, Extra máchání, Hygienic+, Rychlé praní / Nastavení úrovně znečištění (3)/ Pára (3), Active Wash - optimalizace spotřeby vody a energie pro malé náplně s lehkým znečištěním, Noční praní, Ochrana proti pomačkání, Čištění bubnu, Zámek tlačítek, Ukazatel zbývajícího času

Allergy Care Pro

Speciální program Allergy Care Pro spolehlivě dezinfikuje vaše oblečení. Využívá kombinaci páry se silným rozstřikem a zvýšenou teplotou 60 °C k odstranění až 99,9 % prachu, roztočů a škodlivých alergenů z vašeho prádla, čímž zajišťuje důkladnou dezinfekci.

Steam Care Pro

Pračka nabízí také parní funkci pro oživení vašeho prádla Steam Care Pro. Pára uvnitř bubnu proniká skrz vlákna prádla a odstraňuje nečistoty, skvrny a pachy. Prádlo je navíc méně pomačkané, což usnadňuje žehlení.

Tichý a úsporný motor

Pračka Hoover s předním plněním dostala výkonný invertorový motor Eco Power. Bezkartáčový motor využívá při práci permanentní magnety, díky čemuž je jeho výkon mnohem tišší. Při praní dochází k menším vibracím, díky čemuž je motor odolnější a prodlužuje se jeho životnost.

Auto Care

Pračka je vybavena funkcí Auto Care, která monitoruje proces praní pro optimální praní i při teplotě 30 °C. Pokročilý algoritmus vypočítá a automaticky nastaví nejvhodnější program a přizpůsobí prací prostředek, vodu a čas podle vláken a náplně.

Scan to Care

Díky funkci Scan to Care můžete zapomenout na všechny štítky na oblečení. Stačí je vyfotit a vytvořit si virtuální šatník. Aplikace hOn shromažďuje a ukládá všechny vaše pokyny k praní a navrhuje nejlepší program, který se o ně postará.

Aplikace hOn a Wi-Fi

Ovládání pračky je ještě snazší díky bezdrátovým technologiím Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilního telefonu si můžete nainstalovat aplikaci hOn, která nabízí spoustu skvělých funkcí a informací. Můžete také na dálku zkontrolovat, v jakém stavu se vaše pračka nachází. Výhodou aplikace je také to, že vám pomůže vybrat optimální prací program. Alternativně můžete k ovládání použít také hlasového asistenta Alexa od Amazonu nebo Google Assistant.

Eco Doser

Získejte dokonalé výsledky praní bez zbytečného plýtvání a námahy. Zvolte funkci Eco Doser a displej vám navrhne správné množství pracího prostředku podle aktuální náplně.

Kg Mode Plus

Řízení spotřeby není žádný problém. Funkce Kg Mode Plus využívá inteligentní algoritmus, který upravuje spotřebu vody, energie a délku času podle aktuální náplně pro optimální výkon za jakýchkoli podmínek praní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 7 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1151 ot./min.
Počet programů 16
Maximální hloubka 50 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hoover H5WPB4 27BC8/1-S

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi