Hobot 388 robotický čistič oken a skel


Čistič oken, Pracovní šířka: 35 cm, Doba nabíjení: 120, Výdrž baterie: 20 min., Typ baterie: Li-Ion", Hmotnost: 1 kg. Více info


Cena 8 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 87 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

2,0 / 5

40% Kvalita
Průměrná

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi a jedno ocenění

Popis produktu

Robotický čistič oken a skel Hobot 388 je robot na čištění oken nesoucí novou patentovanou ultrazvukovou trysku na stříkání vody, která dokáže rozprášit vodu na 15 mikrometrů hustou mlhu a rovnoměrně ji rozstřikuje na sklo. Velikost obsahu zásobníku je 24 ml, což vystačí na čištění plochy o rozměru 24 m². Může pracovat ve svislé i vodorovné ploše. Pyšní se propracovaným navigačním systémem, který lze přirovnat k autopilotovi. Je možné jej ovládat dálkovým ovladačem nebo pomocí inteligentního telefonu přes aplikaci.

Robotický čistič oken a skel Hobot 388

 • Ultrasonický rozprašovač vody
 • Zásobník na mycí prostředek Hobot
 • AI-technology čtvrté generace S4.0
 • Gyro a podtlakový senzor
 • Na skla o min. tloušťce 3 mm
 • Pracovní teplota: 10-40 °C
 • Objem nádobky na tekutinu: 24 ml
 • Vertikální a horizontální čištění
 • Dvě speciální čisticí kola
 • Systém Single-Side-Cleaning
 • Rychlost čištění: 1 m²/4 minuty
 • Tlačítko pro rychlý automatický start
 • UPS záložní baterie
 • Kvalitní BLDC sací motor
 • Ovládání chytrým telefonem
 • Dálkový ovladač
 • Délka DC kabelu: 4 m
 • Délka bezpečnostního lana: 5 m
 • Spotřeba: 90 W
 • Hlučnost: 67 dB
 • Černé provedení

Nepostradatelný pomocník

Elegantní robotický čistič oken Hobot 388 s automatickým rozprašovačem vody a vestavěným zásobníkem mycího prostředku na okna je vybaven patentovaným ultrasonickým rozprašovačem vody, který vytváří 15 mikrometrů hustou mlhu, která přispěje k účinnějšímu a dokonalejšímu čištění oken. Rychle a precizně si poradí nejen s okny, ale zvládne i různé druhy skleněných povrchů pomocí dvou speciálních utěrek z mikrovlákna ve svislé i vodorovné poloze. Díky systému Single-side lze čistič používat na různých tloušťkách skel a skleněných površích, jako jsou zrcadla, zdvojená okna a další. Vestavěná záložní UPS baterie chrání robota proti pádu při výpadku elektrické energie. Mezi jeho další přednosti patří Gyro senzor, navigační systém s AI-Techonology S4.0 a nová funkce dvojitého čisticího cyklu. Ovládání zvládnete pomocí dálkového ovladače nebo telefonu. 

Nemůže to být jednodušší

Na čištěný povrch skla, okna, zrcadla, výlohy nebo skleněných dveří vestavěné skříně umístěte robotický čistič Hobort 388 a jednoduše jej spusťte jedním tlačítkem. Speciální systém Single-Side-Cleaning zajistí precizní vyčištění skel a zrcadel pomocí dvou utěrek z jemného mikrovlákna.

Ultrasonický rozprašovač vody

Ultrasonický rozprašovač vody vytváří 15 mikrometrů hustou mlhu, která je podobná lidskému výdechu vzduchu. Hustá mlha nejprve rozpustí nečistoty a následně pomocí speciálních utěrek z mikrovlákna robot okno vyleští. Ultrasonická tryska velmi dobře funguje s mycím prostředkem Hobot nebo s destilovanou vodou. Díky této technologii čistič spotřebuje pouze 1 ml vody nebo čisticího prostředku Hobot na plochu o rozměru 1 m². Velikost obsahu zásobníku je 24 ml, což vystačí na čištění plochy o rozměru 24 m². Čistič oken je nejen ekologický, ale i ekonomický.

Zvládne i velké plochy

Čistič oken využívá unikátní systém pohybu, při kterém traverzuje po povrchu a precizně ho čistí bez zanechání otisků. K pohybu nepoužívá žádná přídavná kolečka, ale patentovaný systém dvou utěrek z mikrovlákna, které povrch perfektně čistí a zároveň leští. Automaticky rozpozná velikost čištěného povrchu ve vodorovné i svislé poloze a zvládne vyčistit velké plochy o šířce až 5 m a výšce 6 m. Minimální velikost čištěného povrchu je 35 × 35 cm.

Dvojitý čisticí cyklus

Pomocí dálkového ovládání nebo telefonu můžete tomuto modelu Hobot 388 aktivovat funkci dvojitého čisticího cyklu.

Výkonný BLDC motor a navigační systém

Čistič oken je vybaven Gyro senzorem a vysoce citlivým podtlakovým senzorem pro automatickou regulaci výkonu a pohybu po čištěné ploše. Navigační systém s AI-Techonology S4.0 kontroluje pohyb robota po čištěném povrchu podobně jako autopilot. Je osazen modernizovanými motory kol s vyššími otáčkami a silnějším točivým momentem, a také výkonným sacím BLDC motorem, který zajišťuje precizní a přesný pohyb robota po čištěném okně či zrcadle.

Smart ovládání

Robotický čistič oken můžete ovládat pomocí chytrého telefonu přes Bluetooth. Aplikaci pro ovládání si jednoduše stáhnete zdarma na App Store nebo Google Play. Robota můžete také ovládat pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení.

Bez omezení

Napájecí kabel je dlouhý 4 metry, což umožňuje, aby čistič pracoval na velké ploše, i když je síťová zásuvka daleko od okna. Vestavěnou UPS záložní baterii využijete v případě náhlého výpadku elektrického proudu. Dalšími bezpečnostními prvky je několik senzorů, které neustále vyhodnocují situaci a bezpečnostní lano.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ batérie Li-Ion
Pracovní šířka 35 cm
Výdrž baterie 20 min.

Ocenění a hodnocení produktů

Design Award 2021

Design Award 2021

Ocenění

2,0 / 5

1 recenze Hobot 388 robotický čistič oken a skel

40% Kvalita
Průměrná

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Zdeňka

9. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Průměrná

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • hezky drží na okně, ale to je vše...
 • Vůbec nic neumyje

Pokud je použit na čisté okno (což je ale k ničemu), určitě mu dodá lepší lesk. Ale neporadí si ani s mušinci ani s prachem, pouze to rozpatlá. Takže celkově je tento výrobek asi zbytečný.