Hisense RS818N4TIE


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 417 l, Čistá kapacita mrazničky: 215 l, Roční spotřeba energie: 346 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Smart ovládání mobilem, Šířka: 91 cm, Výška: 179 cm. Více info


Cena 22 989 Kč

Sleva 21 % z předcházející ceny: 28 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 230 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Hisense RS818N4TIE s energetickou třídou E. Čistý objem chladničky je 417 l a čistý objem mrazničky 215 l. Roční spotřeba energie je 346 kWh a maximální hlučnost 38 dB. Chladnička má inteligentní ovládání prostřednictvím mobilního telefonu. Její šířka je 91 cm a výška 179 cm.

Šikovný pomocník v domácnosti

Volně stojící americká chladnička Hisense RS818N4TIE v šedé barvě a energetické třídě E. Čistý objem chladicí části nabízí 417 litrů a mrazicí část o objemu 215 litrů dokáže uskladnit velké množství potravin pro každou domácnost. Chladicí část nabízí dostatek prostoru pro uložení potravin na 4 skleněných policích v chladničce a 4 policích ve dveřích. Mrazicí část nabízí 6 skleněných polic v mrazničce, 2 police ve dveřích mrazničky a 2 zásuvky v mrazničce.

Chladnička v americkém stylu

Chladnička Hisense RS818N4TIE v americkém stylu s prostorným oddílem je ideální pro rodiny, které potřebují velkou kapacitu pro své potraviny. Díky velkému prostoru pro uspořádání obsahu chladničky budete mít vše na očích a vaše potraviny budou mít dostatek prostoru pro volné dýchání. Extra velká kapacita mrazničky vám umožní nejen skladovat mražené potraviny, ale také dlouhodobě uchovávat domácí jídla, polévky, dětskou výživu nebo koktejly.

Dávkovač ledu a vody

Vnitřní dávkovač ledu a vody pro každodenní potřeby. Tento model s dostatečnou kapacitou pro výrobu 1,2 litru ledu za den. Vyberte si mezi kostkami ledu, drceným ledem nebo chlazenou vodou, aniž byste museli otevírat dveře chladničky. Snadný a praktický způsob, jak získat studené nápoje pro celou rodinu. Stylový zásobník na vodu bez nutnosti instalace vám umožní snadný přístup ke studeným nápojům. Tato nádržka vám poskytne každodenní pohodlí chlazené vody a zároveň zajistí rychlou a snadnou instalaci bez nutnosti složité instalace. Vychutnejte si osvěžující nápoje bez starostí s touto stylovou nádrží na vodu.

Systém Total NoFrost

Chladnička Hisense RS818N4TIE Total NoFrost je vybavena chladicím systémem, který účinně zabraňuje tvorbě ledu a námrazy. Tento systém eliminuje nutnost pravidelného odmrazování, čímž šetří váš čas a energii. Díky cirkulaci ionizovaného vzduchu je navíc zachována optimální vlhkost a všechny důležité živiny v potravinách. Díky této funkci můžete očekávat vysoký výkon a nízkou spotřebu energie.

Vícenásobné proudění vzduchu

Chladnička Hisense RS818N4TIE je vybavena inteligentním systémem Multi Air Flow, který zajišťuje rovnoměrnou distribuci vzduchu v celé chladničce. Díky tomu jsou vaše potraviny v ideálních podmínkách a nedochází k jejich kažení. Díky tomuto inteligentnímu systému si můžete být jisti, že každá potravina bude správně vychlazená a čerstvá.

Kovové chladicí zařízení

Zadní stěna chladničky je vyrobena z nerezové oceli, která zajišťuje rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu zevnitř ven. Tato kombinace pokročilých technologií zajišťuje optimální teplotu a vlhkost uvnitř chladničky.

Funkce Super Cool

Tato chladnička americké výroby je dokonalým pomocníkem pro rychlé zchlazení potravin. Díky funkci Super Cool dokáže okamžitě snížit teplotu o 2 stupně, což je velmi praktické, když do chladničky po nákupu vkládáte potraviny s vyšší teplotou. Navíc se po 6 hodinách automaticky vrátí na původní nastavení, čímž zajistí optimální podmínky pro delší skladování potravin. Nechte se ohromit výkonem a snadným používáním této chladničky.

Inventární kompresor

Tichá a úsporná chladnička s moderním invertorovým kompresorem. Tento kompresor spotřebuje při stejném výkonu méně energie a je výrazně tišší než běžné kompresory. Navíc se dokáže přizpůsobit změnám teploty, což je velmi pohodlné při otevírání chladničky. Tyto vlastnosti zajišťují optimální podmínky pro skladování potravin v každé situaci.

Alarm otevřených dveří

Inteligentní zvukový senzor alarmu vás chrání před nežádoucími ztrátami energie a nepořádkem způsobeným otevřenými dveřmi chladničky. Včas rozpozná problém a upozorní vás alarmem, takže můžete okamžitě reagovat a zabránit nežádoucím následkům.

Nízká hladina hluku

Americká chladnička Hisense RS818N4TIE je ideálním společníkem do vaší kuchyně. Díky vestavěnému ventilátoru a kvalitnímu kompresoru podává vynikající výkon a zároveň je téměř neslyšná. Její hlučnost je pouhých 38 dB a je velmi tichá, takže je vhodná do otevřených kuchyní spojených s obývacím pokojem.

Extra extra prostor - extra prostor

Zásuvka Extra Space je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují více úložného prostoru pro své oblíbené výrobky. Díky jejímu průhlednému provedení máte lepší přehled o obsahu a zároveň získáte více místa pro uložení objemnějších předmětů. Už nikdy nebudete muset omezovat své oblíbené věci kvůli nedostatku místa. Využijte svůj prostor naplno a usnadněte si život díky zásuvce Extra Space.

Inteligentní režim WIFI

Režim Smart WiFi chladničky vám umožní mít kontrolu nad teplotou kdekoli. S režimem Smart WiFi můžete snadno upravovat nastavení teploty chladničky pomocí aplikace v telefonu. Můžete tak zajistit, že vaše potraviny budou vždy čerstvé, ať už jste doma, na cestách nebo v kanceláři.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91 cm
Výška 179 cm
Maximální hlučnost 38 db
Celkový čistý objem 632 L
Čistá kapacita chladničky 417 L
Čistá kapacita mrazničky 215 L
Dvouokruhový NoFrost Ne
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense RS818N4TIE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi