Hisense RQ758N4SAIE


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 393 l, Čistá kapacita mrazničky: 216 l, Roční spotřeba energie: 320 kWh, Maximální hlučnost: 40 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 91,2 cm, Výška: 178,5 cm. Více info


Cena 36 709 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 367 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Hisense RQ758N4SAIE v nerezovém provedení v energetické třídě E má 393litrovou chladničku a 216litrový mrazák. Vybavena systémem cirkulace vzduchu Multiflow 360°, funkcí SuperCool, SuperFreeze, technologií NoFrost Plus a LED světlem.

Beznámrazová americká chladnička s mrazničkou

Hisense RQ758N4SAIE je volně stojící čtyřdveřový model v nerezovém provedení s praktickými nastavitelnými nožičkami pro stabilní umístění. Její hlučnost je pouhých 40 dB. Chladnička poskytuje objem 393 l v chladicí části a 216 l v mrazicí části. Je vybavena jedinečnou dvouzónou v podobě dvou přihrádek s nezávisle regulovanou teplotou, kterou můžete na led displeji s digitálním zobrazením teploty nastavit podle svých požadavků jak pro mrazničku, tak pro chladničku.

Čtyřdveřový chladicí systém

Americká chladnička má 4 dveře, které umožňují snadný a rychlý přístup k potravinám. Můžete tak otevřít pouze tu část, kterou potřebujete. Tím se zabrání úniku studeného vzduchu. Tento čtyřdveřový chladicí systém šetří nejen váš čas, ale také energii.

Pohyblivý výrobník ledu

Chladnička má také pohyblivý výrobník ledu, který můžete umístit kamkoli, kde máte místo. Dávkovač je kombinací výrobníku ledu a zásobníku na led, který během okamžiku vyrobí tolik ledu, kolik potřebujete.

No Frost

Potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Systém No Frost účinně eliminuje tvorbu námrazy, takže se nemusíte starat o rozmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, čímž výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

Technologie Multi-Air Flow

Díky technologii Multi-Air Flow je v celém prostoru chladničky udržována rovnoměrná a stabilní teplota s rovnoměrným prouděním vzduchu. Tato technologie vytváří nejideálnější prostředí pro skladování potravin uvnitř chladničky. Potraviny budou dokonale vychlazené, ať už je v chladničce umístíte kamkoli.

Americká chladnička s praktickou funkcí SuperFreeze

Chladnička je vybavena praktickou funkcí SuperFreeze, která zmrazuje potraviny při teplotě -18 °C, a přitom zachovává všechny minerální látky v potravinách. Dva větrací otvory za horním mrazicím prostorem umožňují rychlé zmrazení.

Super chlazení

Funkce Super Cool zajistí rychlé a rovnoměrné zchlazení potravin vložených do chladničky . Sníží teplotu až na 3 °C, což je téměř polovina standardní provozní teploty. Kombinace velkého objemu a teploty je ideální pro rychlé zchlazení nově vložených potravin v chladicím prostoru. Po 6 hodinách se funkce automaticky vypne a teplota se vrátí na původní nastavení. Tato funkce pomůže udržet potraviny déle čerstvé a zachovat jejich výživovou hodnotu.

Prázdninový režim šetří energii, když jste na dovolené.

Díky speciální funkci Holiday Mode můžete nastavit teplotu na přijatelných 15 °C. Tím se snižuje spotřeba energie a šetří se peníze za provoz chladničky na dovolené.

Užitečný alarm otevřených dveří

Pokud jste špatně zavřeli dveře chladničky, upozorní vás na to zvukový alarm otevřených dveří, který je vybaven inteligentním senzorem. Zjistí, kdy jsou dveře otevřené. Alarm se spustí také v případě, že jsou dveře dlouho otevřené. Chladnička tak ušetří spoustu energie, která by při otevřených dveřích přišla nazmar.

6 zásuvek v mrazicím prostoru pro přehledné uspořádání

Mrazicí část americké chladničky je vybavena 6 prostornými zásuvkami, aby si každá potravina našla své místo. Mrazicí prostor si tak můžete přizpůsobit přesně podle svých požadavků.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91.2 cm
Výška 178.5 cm
Maximální hlučnost 40 db
Celkový čistý objem 609 L
Čistá kapacita chladničky 393 L
Čistá kapacita mrazničky 216 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Hisense RQ758N4SAIE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi