Hisense RB645N4BID


Kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 345 l, Objem mrazničky: 150 l, Roční spotřeba energie: 238 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 70,4 cm, Výška: 200 cm. Více info


Cena 25 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 260 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Hisense RB645N4BID v nerezovém provedení nabízí 495litrový objem s držákem na láhve, 2 zásuvkami a dveřními policemi. Mrazicí část s kapacitou 150 l a se 3 zásuvkami se nachází ve spodní části. Za 24 hodin zmrazí 6 kg potravin a při výpadku elektřiny udrží potraviny až 15 hodin. Vybavená LED displejem, zvukovým alarmem, technologií Multi AirFlow, HumidityControl, funkciou SuperCool a režimem EcoMode. Maximální dosahovaná hlučnost: 38 dB.

Hisense RB645N4BID

Kombinovaná chladnička Hisense RB645N4BID s čistým objemem 345 litrů poskytuje dostatek prostoru pro skladování potravin. Vnitřní prostor je vybaven 3 praktickými policemi z tvrzeného skla, které vydrží zátěž. Má také dvě praktické zásuvky určené výhradně na maso, ovoce a zeleninu. Ve dveřích chladničky se skrývají až 4 police s přihrádkou na vejce.

Mrazicí část

Mrazicí prostor má objem 150 litrů. Nabízí 3 plastové zásuvky pro uložení zmrazených potravin. Dokáže zmrazit až 10 kg surovin za 24 hodin. Současně je také mimořádně odolný vůči poruchám a výpadkům proudu. Dokáže udržet potraviny v chladu až 12 hodin , takže se nemusíte bát, že by se během poruchy zkazily.

Čerstvé potraviny

Uvnitř chladničky najdete speciální zásuvku FreshZone vhodnou pro skladování ovoce a zeleniny. Teplota v této zásuvce je nižší než v okolním prostoru, ale vyšší než v mrazničce. Druhou zásuvkou je CrispZone s funkcí HumidityControl, kde můžete skladovat také ovoce a zeleninu. Potraviny, které zde skladujete, jsou vhodné ke zpracování během několika dní.

No Frost

Vaše potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost je účinně eliminována tvorba námrazy, takže se nemusíte starat o jejich rozmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, čímž výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém Multi Air Flow zajišťuje rovnoměrnou distribuci vzduchu v celé chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá zachovat čerstvou chuť uložených potravin po delší dobu.

Chladnička s funkcí Super Cool

Právě jste se vrátili z nákupu? Určitě si oblíbíte skvělou funkci Quick Cool, která okamžitě sníží teplotu v chladničce na +2 °C po dobu 6 hodin. Díky tomu si čerstvě vložené potraviny zachovají v chladničce čerstvost, barvu a vitamíny, které naše tělo potřebuje.

Prázdninový režim šetří energii na dovolené

Díky speciální funkci Holiday Mode můžete nastavit teplotu na přijatelných 15 °C. Tím se snižuje spotřeba energie a šetří se peníze za provoz chladničky na dovolené.

LED osvětlení 

LED osvětlení poskytuje dokonalý přehled o stavu zásob. Dostane se do všech zákoutí a poskytne vám dokonalý přehled o všech uskladněných potravinách. Kromě toho je LED osvětlení šetrnější k životnímu prostředí a má delší životnost než běžné žárovky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 70.4 cm
Výška 200 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti D

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Hisense RB645N4BID

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Aleš

9. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Velmi prostorná, elegantní.
  • Hlučnější kompresor

Lednice je velmi prostorná, dobře ergonomicky řešená, jen mě zklamal hlučnější kompresor .