GP B0110L Super AAA (LR03) 20 ks


Alkalická baterie, Typ baterie: AAA, Počet kusů v balení: 20, Napětí: 1,5 V, Druh baterie: alkalická. 16 Kč/kus. Více info


Cena 319 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 3 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Alkalické baterie GP B0110L AAA s vysokým výkonem a dlouhou životností jsou ideální pro běžné spotřebiče, jako jsou hodiny, budíky, dálkové ovladače a hračky. Jedná se o jednorázové baterie s napětím 1,5 V. Balení obsahuje 20 baterií AAA.

Spolehlivé napájení vašeho zařízení

Alkalické baterie GP Super jsou vybaveny revoluční technologií G-Tech s o 50 % delší životností než ostatní alkalické baterie. S alkalickými bateriemi Super můžete očekávat dlouhotrvající a spolehlivé napájení svých zařízení, ať už jde o dálkové ovladače, hračky nebo jiné elektronické přístroje. Ať už jste doma, v práci nebo na cestách, alkalické baterie Super se stanou spolehlivým partnerem, který vám dodá potřebnou energii.

G-Tech posouvá hranice životnosti a účinnosti baterií

Technologie G-Tech využívá práškový zinek s vysokou hustotou, který umožňuje rychlou a výkonnou tvorbu energie a zajišťuje tak vynikající výkon. Díky více-kroužkovému jádru s vysoce čistým grafitem se zvyšuje elektrická vodivost, což vede k delší životnosti energie. Inovativní vnitřní konstrukce zvětšuje reakční plochu uvnitř baterie a zefektivňuje přenos energie uvnitř článku. Patentovaná technologie prevence úniku navíc účinně zabraňuje úniku energie z baterie a zajišťuje její bezpečné uzavření.

Ochrana životního prostředí

Koncepce balení přináší nejen technologický průlom, ale také šetrnost k životnímu prostředí. Díky použití ekologických materiálů a inkoustu na bázi sóji přispíváme k udržitelnosti planety. Obal navíc slouží jako praktická přihrádka na baterie, kterou lze znovu uzavřít. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Dobíjecí Ne
Druh baterie alkalická
Označení LR03
Napětí 1.5 V

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí GP B0110L Super AAA (LR03) 20 ks

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi