Gorenje WNEI94AS


Pračka plněná zepředu, Energetická třída A, Kapacita 9 kg prádla, 1400 otáček odstřeďování, Spotřeba energie: 49 kWh na 100 cyklů, 16 pracích progamů, Odložený start, Dětská pojistka, AquaStop funkce, Maximální hloubka: 61 cm. Více info


Cena 9 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Předem plněná automatická pračka Gorenje WNEI94AS disponuje kapacitou pro 9 kg prádla s maximálními otáčkami odstřeďování 1 400 ot./min. K dispozici má 16 pracích programů a praktických funkcí. Vybavena je také NormalCare, TimeCare, samočistícím programem SterilTup a jiné. Maximální dosahovaná hlučnost při odstřeďování 76 dB.

Automatická pračka

Pračka Gorenje WNEI94AS s předním plněním nabízí dostatečně velkou kapacitu pro vaše prádlo, a to 9 kg. Maximální výkon odstřeďování dosahuje 1 400 otáček za minutu. K úspornému provozu přispívají i její další funkce. Disponuje 16 pracími programy, které si můžete sami nastavit pomocí otočného voliče a tlačítka. Je vybaven praktickým LED displejem, který zobrazuje důležité informace včetně času do konce praní.

Programy a funkce

  • Programy: Bavlna, Program pro ruční praní a vlnu, Mix syntetika
  • Další programy: Domácí zvířata, Extra hygiena, Dětský program, Denní praní, Eco 40-60 °C, Quick 20', PowerWash 59', Košile, Polštáře
  • Extra prací programy: Samočistící program bubnu pračky, Spin/drain, Máchání/Aviváž
  • NormalCare- standardní režim, TimeCare - zkracuje délku programu

ExtraHygiene

Automatická pračka je vybavena jedinečnou funkcí ExtraHygiene, která z prádla odstraní až 99,9 % bakterií a kvasinek. To vše se provádí pomocí páry a praní při vysoké teplotě, takže vaše prádlo je dokonale čisté. Zároveň vaše pračka zůstane déle čistá bez mikrobiálního povlaku.

Funkce rychlého praní

Funkce FastWashing umožňuje zkrátit dobu praní u každého programu, včetně dalších možností předpírky a vyšší hladiny vody.

WaweAktive buben

Přenechte péči o prádlo pračce a věnujte se svým oblíbeným činnostem. Jedinečný vlnový profil bubnu WaweActive v kombinaci se speciálními 3D vlnovými žebry zajistí dokonalé ošetření vašeho oblečení a čisté prádlo s minimálním pomačkáním.

SteamTech

Dodatečné ošetření párou na konci zvoleného programu výrazně snižuje pomačkání, odstraňuje pachy a bakterie. Vaše oblečení bude důkladně čisté, méně pomačkané a měkčí.

KošileSteam

Program ShirtsSteam je přizpůsoben speciálnímu praní košil, aby byly nejen důkladně čisté, ale také méně pomačkané, takže nebudete muset ztrácet čas častým žehlením.

Invertorový motor PowerDrive

Tento tichý, ale velmi výkonný motor je navržen pro dlouhou životnost pračky a šetří energii při každém cyklu.

PowerWash 59

S tímto rychlým a intenzivním pracím programem vhodným pro poloviční náplň potřebujete na vyprání oblečení jen necelou hodinu.

AllergySteam

Chraňte svou rodinu před alergiemi pomocí intenzivní páry. Účinně odstraňuje alergeny, jako jsou roztoči nebo zvířecí chlupy, aniž by poškodila vaše oblečení.

SterilTub

Samočisticí program SterilTub odstraňuje bakterie uvnitř pračky (i když perete při nižších teplotách) a zajišťuje, že vaše oblečení bude vždy vonět svěže.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Kapacita bubnu 9 Kg
Maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min.
Počet programů 16
Maximální hloubka 61 cm
Třída energetické účinnosti A

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Gorenje WNEI94AS

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Taťána

20. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Praní většího množství prádla (9 kg). Rozumná pořizovací cena.
  • Zatím nic.

Pračka Gorenje se nám v minulosti velmi osvědčila. Sloužila dlouhou řadu let bez závad. Byli jsme spokojeni, proto jsme volili znovu tuto značku.