Gorenje TH64E4BG

Nákupem získáte 49,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavěný odsavač par Gorenje TH64E4BG v černém provedení je zařazen do energetické třídy C. Jeho provoz je možný s recirkulací nebo odtahem do komína. Nabízí 3 stupně výkonu, které lze nastavit pomocí elektronického dotykového ovládání. Maximální výkon odtahu (do komína) je 450 m³ / hod. s průměrem odtahové trubky 150 mm a výkon při recirkulaci 190 m³ / hod. Pracovní desku pod odsavačem par Gorenje TH64E4BG zpřehledňuje LED osvětlení. Součástí je i omyvatelný hliníkový filtr s polyuretanovou pěnou, který zachycuje mastnotu. Maximální hlučnost dosahuje 71 dB. Šířka 60 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Elica ELITE 26IX VT A/60

Vestavný výsuvný odsavač par Elica ELITE 26IX VT A/60 v nerezovém provedení se sacím výkonem maximálně 581 m³/h s možností použití pro odtah nebo recirkulaci. Svým designem se hodí do každé kuchyně a…

  • Šířka: 60 cm
  • Maximální hlučnost: 65 db
  • Třída energ.účinnosti: C

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače par

Vestavný výsuvný odsavač par Gorenje TH64E4BG bude praktickým doplňkem pro kuchyň a navíc spolehlivě odstraní přebytečné páry, zápach a mastnotu při vaření. Je ideální pro zabudování do kuchyňské skříňky. Výkon odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Odsavač par nabízí 3 stupně výkonu, které si nastavíte pomoc mechanického ovládacího panelu. Maximální výkon odtahu dosahuje 450 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 71 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahu digestoře je 150 mm. Díky tomu je odsávání důkladné i v případě vaření na všech varných zónách.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně ve černém provedení, což mu dodává skvěle ladící a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí 2 žárovek, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod digestoří.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači par vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Gorenje H10883187. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven také 2 hliníkovými tukovými filtry, které lze umývat pohodlně i v myčce nádobí. Chrání odsavač par, jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycují mastnotu vznikající při vaření. Jejich výměna je velmi snadná díky pohodlnému zaklikávacímu systému. Speciální polyuretanová pěna ve filtrech odstraňuje až 98% tuků a nečistot.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Maximální hlučnost 71 db
  • Třída energ.účinnosti C
  • Typ digestoře odtah+recirkulace
  • Maximální výkon odsávání 450 m3
  • Počet motorů 1

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 450 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 55 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Počet vývodů: 1
Vhodný uhl. filtr: H10883187
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 60 cm
Výška: 17 cm
Hloubka: 17 cm
Hmotnost: 7,1 Kg

Obsah balení

Obsah balení: návod, tukový filtr

Hlučnost

Maximální hlučnost: 71 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: C
Celková spotřeba: 63,6 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne
Typ osvětlení: LED

Ostatní

Kód produktu: 735445

Všechny parametry

Recenze Gorenje TH64E4BG

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje TH64E4BG