Gorenje NRC6194SXL4


Kombinovaná chladnička, Energetická třída C, Objem chladničky: 194 l, Objem mrazničky: 106 l, Roční spotřeba energie: 165 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 60 cm, Výška: 185 cm. Více info


Cena 16 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 170 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Gorenje NRC6194SXL4 v nerezovém provedení s displejem na dveřích nabízí celkový objem 300 litrů. Chladicí část má objem 194 litrů a mrazicí část 106 litrů. Chladnička disponuje technologií No Frost, MultiFlow, EcoMode a dalšími funkcemi.

Chladicí část

Kombinovaná chladnička Gorenje NRC6194SXL4 v nerezovém provedení nabízí objem 194 litrů v chladicím prostoru. Je vybavena 4 odkládacími policemi z bezpečnostního skla, policemi na lahve ve dveřích a 2 dveřními policemi. Potraviny můžete také uložit do plastové zásuvky, která udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé a plné vitamínů.

Mrazicí část

Mrazicí část je umístěna ve spodní části a má objem 106 litrů. Její mrazicí kapacita je 13 kg/24 hod a doba skladování při výpadku proudu je 9 hodin. Je vybavena 3 průhlednými plastovými mrazicími přihrádkami pro pohodlné skladování zmrazených potravin. Funkce XtremeFreeze zajišťuje dokonalé zmrazení potravin a chrání nutriční hodnoty vašich uložených potravin i po jejich rozmrazení.

CrispZone

Prostorná zásuvka CrispZone je navržena tak, aby zachovala živiny a prodloužila čerstvost potravin, díky regulaci nízké teploty a úrovně vlhkosti. CrispZone je jedna z největších zásuvek na ovoce a zeleninu.

Technologie AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavena technologií AdaptTech, která denně zaznamenává dobu častého otevírání dveří chladničky. Na základě zjištěných údajů spotřebič upravuje svůj provoz a koordinuje teplotu uvnitř chladničky, což vede k zajištění maximální čerstvosti vašich potravin. Tím se zabrání teplotním šokům nebo výkyvům teploty.

Invertorový kompresor

Kombinovaná chladnička se může pochlubit tichým provozem, díky invertorovému kompresoru s hlučností pouhých 35 dB. Invertorový kompresor se dokáže rychleji přizpůsobit změnám teploty uvnitř chladničky, což vede k udržení optimální teploty za všech podmínek.

Systém IonAir s technologií MultiFlow 360°

Díky ventilačnímu systému MultiFlow 360° se 14 ventilačními vstupy je zaručena stálá a rovnoměrná cirkulace vzduchu uvnitř chladničky. Výsledkem je rovnoměrná a stabilní teplota v celém prostoru chladničky. V kombinaci s technologií IonAir vytváří tento systém ideální podmínky pro skladování potravin ve zdravém prostředí. Záporně nabité ionty jsou neustále rozptylovány spolu se studeným vzduchem, který rovnoměrně cirkuluje kolem potravin, a vytváří tak ideální prostředí uvnitř chladničky.

Proměňte svou mrazničku v chladničku

Kombinované chladničky ConvertActive umožňují jednoduchým stisknutím tlačítka proměnit mrazicí část na chladničku. 2 hodiny po aktivaci je rozsah teplot v horní části +4 +9 °C a ve spodní části -2 až +3 °C. Pokud pořádáte večírek nebo velké setkání, chladnička ConvertActive vám nabídne dostatek prostoru pro vaše nápoje a občerstvení.

Zerozone a Multibox 3 v 1

Chladicí část je vybavena také zásuvkou Zerozone, která má stálou teplotu přibližně 0 °C a udržuje správnou teplotu ryb nebo masa. Multibox 3 v 1 je mimořádně praktický a multifunkční box, ve kterém můžete skladovat různé druhy potravin, například vejce, vakuově balené potraviny s ostřejším aroma nebo v něm vyrábět led.

Unikátní technologie FastFreeze

Potřebujete-li rychle zmrazit menší nebo větší množství potravin, musíte mít kvalitní chladničku, která disponuje dokonalou technologií usnadňující skladování potravin. Kombinovaná chladnička se může pochlubit jedinečnou technologií FastFreeze, která zajistí rychlé zmrazení čerstvě vložených potravin. Tím se nesníží výkon chladničky a vaše potraviny zůstanou maximálně bezpečné. Tato jedinečná technologie FastFreeze zajistí pohodlné a bezpečné skladování vašich potravin.

LED osvětlení

Díky pokročilému vnitřnímu LED osvětlení budete mít dokonalý přehled o tom, co je uvnitř. Koncepce osvětlení zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru chladničky bez oslnění a zastínění. LED osvětlení mimo jiné spotřebovává mnohem méně energie než běžné žárovky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 185 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Gorenje NRC6194SXL4

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Jiří

23. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíYvona

25. 10. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí