Gorenje GTW7C51B

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 999,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Plynová varná deska Gorenje GTW7C51B v černém provedení má 5 plynových hořáků. Masivní ergonomické ovládací knoflíky jsou umístěny vpředu. V ovládacích knoflících je integrované elektrické zapalování hořáků. Hořáky mají různý výkon a průměr, dvojitý Wok hořák má vysoký výkon se speciálním tvarem plynové korunky, který nasměruje plamen přímo na wok. Hořáky jsou chráněny litinovou bezpečnostní mřížkou, která je stabilní. Šířka plynové varné desky Gorenje GTW7C51B 71,5 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Široká varná deska s možností instalace do původního výklenku

Jedinečný spotřebič, který se stane i vašim unikátním doplňkem je plynová varná deska Gorenje GTW7C51B. Díky černému sklokeramické provedení se varná deska od společnosti Gorenje hodí do všech kuchyní, ať už malých nebo velkých, starých nebo nových. Právě díky tomu nezaměnitelnému designovému provedení dodá vaší kuchyni kousek jedinečnosti, po které jste tak dlouho toužili. Plynová varná deska s šířkou 71,5 cm má navíc přátelský design, umožňuje instalovat širokou varnou desku do výklenku o šířce 60 cm. Jednoduše tak můžete nahradit starý varný panel za nový, širší. Rozšířená varná plocha nabízí větší vzdálenosti mezi jednotlivými hořáky s dostatečným prostorem i pro větší pánve a hrnce.

Jednoduché ovládání

Ovládání plynové varné desky je velmi jednoduché a pohodlné a realizuje se prostřednictvím přizpůsobených 5 otočných knoflíků elektrickým zapalováním s možností ovládání jednou rukou. Ty si můžete nastavit jednoduchým otočením na intenzitu plamene, jakou právě vaše jídlo potřebuje. Ovládací panel s otočnými knoflíky se nachází na přední straně.

Plynové hořáky

Plynová varná deska je vybavena pěti hořáky s pojistkou plamene, které jsou chráněny dvoudílnou varnou mřížkou ProGrids, vyrobenou z litiny. Pojistka plamene zabezpečuje automatické zastavení plynu, který se přivádí do hořáků, v případě náhodného vyhasnutí plamene. Díky tomu budete mít zajištěnou maximální bezpečnost během vaření iv případě náhodného zhasnutí plamene hořáků. Nemusíte se tak obávat ani náhodného úniku plynu. Připravte si asijskou kuchyni v pohodlí domova. Wok hořáky dosahují velmi rychle vysokou teplotu, čímž zajistí jednoduchou ale přitom dokonalou přípravu asijské kuchyně pro každého. Speciální tvar plynové korunky nasměruje plamen přímo na wok hořák a umožní tak výkonnější vaření s výkonem až 4 kW.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 71,5 cm
  • Typ varné desky Plynová
  • Počet hořáků/varných zón 5
  • Typ horního povrchu Sklokeramika-Plyn

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 71,5 cm
Výška: 10 cm
Hloubka: 49 cm
Hmotnost: 15 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Plynová

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 5
Pojistka hořáků: Ano
Malý hořák (počet): 2
Standardní hořák (počet): 2
Velký hořák (počet): 2

Vzhled

Typ horního povrchu: Sklokeramika-Plyn
Kovový Rámeček: Ne

Funkce

? Funkce Boost: Ne

Další parametry

Elektrické zapalování: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 735218

Všechny parametry

Recenze Gorenje GTW7C51B

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje GTW7C51B