Gorenje BSAX6737E08BG


Vestavná trouba, Energetická třída A, Objem: 77 l, Počet funkcí: 13, Vestavný displej, Teleskopický výsuv: jednostupňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,5 cm, Hloubka: 56,4 cm. Více info


Cena 11 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 120 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Gorenje BSAX6737E08BG s energetickou třídou A poskytuje efektivní a úsporný provoz. Objem 77 litrů nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše potřeby při pečení. Díky 13 funkcím a vestavěnému displeji vám nabízí široké možnosti přizpůsobení. Jednoúrovňový teleskopický výsuv zajišťuje pohodlné vkládání a vyjímání potravin. S grilem snadno dosáhnete vynikajících výsledků při přípravě pokrmů. S výškou 59,5 cm, šířkou 59,5 cm a hloubkou 56,4 cm dokonale zapadne do vaší kuchyňské sestavy.

 

 

 

Rychlý předehřev trouby

Tato trouba je výjimečná svou rychlostí předehřevu. Teploty 200 °C dosáhne za pouhých 5 minut, čímž ušetří až 30 % času předehřevu. Tato trouba patří k nejrychlejším na trhu. Její výhoda je cenná zejména u receptů, které vyžadují předehřátí trouby.

Program Pizza

Elektrická trouba Gorenje BSAX6737E08BG s nastavitelnou teplotou pečení až do 300 °C je ideálním pomocníkem pro přípravu dokonale propečených pizz, focaccia, chlebových placek a dalších pečených pochoutek. S tímto speciálně navrženým programem dosáhnete vynikajících výsledků bez námahy.

Funkce PerfectGrill

Tato trouba využívá inteligentní rozmístění topných těles, aby zajistila optimální rozložení tepla a nejlepší výsledky pečení. Díky větším a menším topným tělesům budou vaše pokrmy křupavé na povrchu a měkké uvnitř.

*Ilustrativní obrázek

Tvar trouby HomeMade

Trouba Gorenje s inovativním zaobleným klenutým stropem se vyznačuje tvarem HomeMade, který je inspirován tradičními pecemi na dřevo. Tento tvar zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu, což je výhoda oproti konkurenci. Díky novému designu topných těles a uspořádání větracích otvorů se zlepšilo proudění vzduchu a teplota v celé troubě je stabilní. Již se nestane, že by se vám jídlo na jedné straně připálilo a na druhé nedopečené.

SteamAssist

Náš ovládací panel se zásobníkem na vodu přinese do vaší kuchyně dokonale propečené jídlo v páře a křupavou kůrku. Programy s možností přidání páry vám umožní dosáhnout ideálního výsledku pečení. Trouba vás upozorní, kdy je ten správný čas na přivedení páry. V závislosti na modelu trouby ji můžete aktivovat buď stisknutím tlačítka, nebo dotykem na displej.

Velký prostor

Inovativní trouba Gorenje BSAX6737E08BG je ideální pro ty, kteří rádi vaří a pečou ve větším množství. Díky její konstrukci lze zvětšit vnitřní prostor trouby, což umožňuje využít celou její šířku. Na každém pečicím plechu je více místa, což vám dává větší flexibilitu při přípravě pokrmů. Špičková technologie této trouby navíc zajišťuje rovnoměrné propečení pokrmů na všech úrovních. Pokud chcete mít v kuchyni skutečně výkonný a spolehlivý spotřebič, je tato trouba tou správnou volbou.

Víceúrovňové pečení

Cirkulace vzduchu spolu s rovnoměrným rozmístěním pečicích plechů a mírně zaobleným stropem zajišťuje, že se jídlo upeče rovnoměrně na všech úrovních. Díky většímu otvoru dvířek budete mít vynikající výhled na připravované jídlo.

Funkce GentleBake

Pečení s touto troubou je ideální pro šetrné, pomalé a rovnoměrné pečení. Její speciální funkce zajišťuje zachování šťavnatosti uvnitř pokrmu, čímž vzniká mimořádně křehká a šťavnatá chuť. Díky tomu je vhodná pro přípravu masa, ryb nebo pečiva na jedné úrovni.

Teleskopický výsuv

Hladce výsuvný teleskopický výsuv poskytuje dokonalý přehled o průběhu pečení a usnadňuje manipulaci s pečicími plechy. Trouby Gorenje OptiBake jsou vybaveny ¾ výsuvnými teleskopickými vodítky na jedné nebo dvou úrovních.

Systém chlazení DynamiCooling

Systém DynamiCooling účinně ochlazuje vnější části a zabraňuje poškození způsobenému vysokou teplotou. Trouby se systémem DynamiCooling+ jsou vybaveny tepelnými čidly, která regulují chlazení vnějších stěn až do teploty 60 °C. Tato funkce je obzvláště užitečná pro trouby s pyrolytickým čištěním, které pracují při extrémně vysokých teplotách.

Snadné čištění, snadný přístup

Sklo dvířek tohoto výrobku je snadno odnímatelné, což umožňuje snadnější čištění a poskytuje vždy vynikající výhled do trouby. Tento výrobek je vhodný pro všechny, kteří si cení čistoty a kvality.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3500 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 13

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gorenje BSAX6737E08BG

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi