Gorenje BO798S53X

Nákupem získáte 169,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Gorenje BO798S53X v nerezovo-černém provedení je zařazena v energetické třídě A+. Trouba nabízí několik způsobů ohřevu. Má skleněný panel s elektronickým ovládáním umístěným v přední části. Tvar trouby HomeMade vychází z tvaru kamenné pece. Je také vybavena osvětlením. Chladná dvířka trouby se závěsem dveří GentleClose jsou vybavena 2 skly a 2 reflexními vrstvami. Vnitřní povrch trouby SilverMatte je velmi odolný. Celkový objem trouby je 73 litrů. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Až 1 000 Kč sleva na váš nákup po zadání kódu (více info)

Siemens HR378A5R1S

Vestavná trouba Siemens HR378A5R1S v černém provedení a s funkcí páry je zařazena do energetické třídy A. 3D horký vzduch zajistí dokonalé výsledky pečení až na 3 úrovních najednou. Nabízí 9 druhů…

 • Třída energ.účinnosti: A
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

HomeMade trouba, jejíž tvar vychází z tvaru kamenné pece

Vestavná pyrolytická trouba Gorenje BO798S53X nabízí dokonalý design v černém provedení. HomeMade tvar trouby a umístění topných prvků vycházejí ze zkušeností a poznatků získaných z používání kamenných pecí. Vnitřní design trouby má rovnoměrnou distribuci a cirkulaci horkého vzduchu. Výsledkem je optimálně upečené jídlo: uvnitř šťavnaté a zvenku křupavé. Objem trouby je 73 litrů, takže poskytuje extra velkou pečicí plochu.

Funkce

Multifunkční vestavná trouba Gorenje BO798S53X disponuje různými funkcemi pro vylepšení a zjednodušení jejího provozu. Je vybavena GentleClose dvířky s tlumeným zavíráním, praktickým osvětlením vnitřního prostoru a dynamickým chladicím systémem DC+. Dvířka jsou vybavena 4 skly a 2 reflexními vrstvami. Ovládání je elektronické, umístěné v přední části trouby. 

SilverMatte - kvalitní materiál

Pro vaření či pečení je velmi důležitá i kvalita materiálu. SilverMatte je vysoce odolný a pevný materiál, který snese extrémní zatížení či teplo. Bez mikropórů je povrch vnitřku a plechu vysoce odolný vůči teplotám, mikrovlnám a páře. Trojnásobný nátěr interiéru podporuje tepelnou odolnost a výbornou izolaci. Díky tomu zůstane interiér vestavné multifunkční trouby vždy čistý a sterilní.

Pečte na více úrovních najednou

Připravit několik jídel najednou již nebude problémem. Kombinace MultiFlow 360˚ a HomeMade tvaru trouby pomáhá dosahovat nejdokonalejší výsledky pečení. Umožňují péct na více úrovních současně, přičemž chutě a vůně jednotlivých jídel se nemíchají. Inteligentní distribuce vzduchu uvnitř trouby zajistí, že jídlo bude rovnoměrně upečené na každé úrovni. Velký objem trouby také nabízí vynikající přehled.

Dynamický ochlazovací systém DC+

Efektivní DynamiCooling+ systém účinně ochlazuje exteriér trouby a zároveň brání poškození způsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečení tepelný snímač začne ochlazovat vnější povrch trouby, dokud teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitečný především pro trouby s pyrolytickým čištěním, které probíhá při extrémně vysokých teplotách. Systém DynamiCooling+ pracuje při zapnuté troubě. DC+ systém se aktivuje až po vypnutí trouby.

Automatické programy

Trouby Gorenje zajišťují plně automatizované pečení s více než 80 recepty, ze kterých si určitě vyberete. Tajemství automatického režimu je poměrně jednoduché - všechny parametry, jako je teplota, čas a topná tělesa se nastaví automaticky. Vše, co musíte udělat vy, je vybrat typ jídla, jeho hmotnost a stisknout start. Trouba se postará o zbytek.

Jednoduché a pohodlné čištění

Díky zcela novému povrchu u trouby Gorenje BO798S53X se výrazně zlepšila funkce AquaClean. AquaClean nabízí vynikající pomoc při čištění trouby. Vše, co je třeba udělat, je jen nalít půl litru vody do pekáče a zapnout troubu.

 

 

 

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 73 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3300 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 17

Další vlastnosti

Značka: Gorenje
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,6 cm
Hmotnost: 38,8 Kg

Obsah balení

Obsah balení: termosonda

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 17

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 73 L
Celkový výkon trouby: 3300 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: 730136

Všechny parametry

Recenze Gorenje BO798S53X

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gorenje BO798S53X