Globber Go Up Foldable Plus Sky Blue


Koloběžka, Maximální nosnost: 20 kg, Určení: dětský, Hmotnost: 3,6 kg, Výška: 87,6 cm. Více info

Barva


Cena 2 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 25 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Multifunkční skládací koloběžka Globber Go Up Foldable Plus v modro-černo-šedém provedení je určena pro děti od 15 měsíců až do 7 let. Go Up jednoduše poroste s vašimi dětmi. Skrývá v sobě totiž koloběžku, odrážedlo i vozítko s ručkou pro rodiče a stupačkou v jednom.

3 v 1

Multifunkční skládací koloběžka 3 v 1 Globber Go Up Foldable Plus v modro-černo-šedém provedení je určena pro děti od 15 měsíců až do 7 let a skrývá v sobě koloběžku, odrážedlo i vozítko s ručkou pro rodiče a stupačkou v jednom. Již nebudete muset řešit a přemýšlet, jaké odrážedlo či koloběžku koupíte dítěti, až vyroste z toho stávajícího. Go Up vám poslouží po dlouhá léta a jednoduše poroste s vašimi děti.

Jednoduše ji složíte

Pokud rádi s dětmi cestujete, jistě oceníte možnost složit koloběžku do kompaktní velikosti (tzv. trolley mode), a poté ji můžete uložit do garáže, auta, nebo skříně, aniž by zabírala místo. Tlačítkem Push ve spodní části konstrukce uvolníte a vysunete řídítka, která poté nacvaknete otočená o 180°. Pro svůj moderní design, lehké tělo a kompaktnost je koloběžka výborným parťákem na jakémkoliv výletě s dětmi.

Poroste s vašimi dětmi

Tato unikátní multifunkční koloběžka Go Up poroste s vašimi dětmi a postupně je bude učit pohybové zdatnosti. Zpočátku ji batolata využijí jako vozítko (15-36 měsíců) s vodicí tyčí pro rodiče. Díky vzpřímené poloze už nesedí dítě jen pasivně, ale posiluje svaly v zádové části a pracuje s držením těla. Jakmile již dítě udrží rovnováhu, vodicí tyč můžete demontovat, odstraníte nášlapy a rukojeti a máte z toho odrážedlo. V tomto věku se děti učí používat odraz a setrvačnost, čímž získávají základy k udržení rovnováhy. Namontováním řídítek a odmontováním sedáku vytvoříte za pár minut skvělou koloběžku (3-7 let) s nosností až 50 kg, kterou mohou děti využívat dlouhou dobu, především díky nastavitelům řídítkám (ve 3 polohách) a výšce sedátka (2 polohy). Součástí je i stupačka pro nohy.

Vyrazte vstříc novým zážitkům

Koloběžky Go Up jsou osazeny kolečky z odolného polyuretanu a prvotřídními ložisky ABEC 5, které vynikají svým mimořádně nízkým valivým odporem, čímž je zaručen mimořádně tichý chod a výborná setrvačnost. Koloběžka disponuje patentovaným systémem zatáčení s aretačním tlačítkem. To zafixuje řízení, aby koloběžka nezatáčela do stran a dítě se lépe naučilo držet rovnováhu. Opětovným odemknutím tlačítka se řízení aktivuje a kola zatáčejí.

Bezpečnost nade vše

Koloběžka disponuje zesíleným rámem, který je testován na nosnost 50 kg. V případě, že vaše ratolesti chtějí při jízdě střídat nohy, je pro tento případ vybavena širokým, protiskluzovým kompozitním nášlapem s trojitým vyztužením, který dítěti dopřeje maximální komfort při jízdě i za deštivého počasí.

Maximální zatížení sedadla pro jízdu v sedě s rodičovskou rukojetí a odrážedla je 20 kg.

Technická specifikace

  • Doporučený věk: 15 měsíců až 7+ let
  • Doporučená výška: 70-130 cm
  • 3 v 1: koloběžka, vozítko a odrážedlo
  • Montáž a demontáž bez nářadí
  • Vodicí tyč lze oddělit od těla koloběžky
  • Vyztužená konstrukce nášlapné desky
  • Nastavitelná výška řídítek, sedadla a vodicí tyče
  • Ergonomické a otěruvzdorné rukojeti vyrobené z polyuretanu
  • Kuličková ložiska ABEC 5
  • Barva: Sky Blue

 

Obsah balení: koloběžka, sedátko, stupačka a montážní příslušenství (šrouby, 2× imbus 5 mm), vícejazyčný návod včetně českého.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva modrá
Maximální nosnost 20 Kg
Určení dětský

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Globber Go Up Foldable Plus Sky Blue

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi