Garmin Venu SQ White/Light Gold


Chytré hodinky, LCD barevný displej, Android, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 6, Funkce: senzor tepové frekvence, krokoměr, Podporovaný OS: Android. Více info

Barva


Cena 3 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 35 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

12×

93.3% Kvalita
Výborná

91.7% Hodnota za peníze
Výborná

12 nákup

Zobrazit 12 recenzí

Popis produktu

Smart hodiny Garmin Venu SQ disponují skvělými funkcemi které využijete každý den. Hodinky mají 1,3" dotykový, barevný LCD displej. Garmin Venu SQ disponují skvělými funkcemi, jako krokoměr, měření srdečního tepu, monitoring spánku, Smart oznámení a další. Kromě toho hodinky najdou své využití i při sportu díky funkcím, jako chůze, plavání, lyžování, cyklistika nebo běh. Přední sklo hodinek Corning Gorilla Glass 3 ochrání vaše hodinky před pádem a poškrábáním. Samozřejmostí je i voděodolnost 5 ATM (50 m). V hodinkách najdete také Bluetooth, NFC, GPS nebo Ant+. Zařízení je kompatibilní s operačním systémem Andoid a iOS. Baterie má vysokou výdrž až 6 dní.

Skvělý displej

To, co je u hodinek prvořadé, je nepochybně kvalitní displej, díky kterému budete neustále o všem informováni. Hodinky jsou vybaveny 1,3" dotykovým LCD displejem s ochranným sklem Corning Gorilla Glass 3. Displej doplňuje podsvícení, které vám zaručí srozumitelné čtení i při ostrém slunci nebo ve tmě. Displej je standardně nastaven tak, aby se po určité době vypnul pro delší výdrž, v nastavení však lze vynutit jeho trvalé zapnutí.

Sportovní trenér a plno skvělých funkcí

Garmin Venu SQ jsou sportovní hodinky, které vám umožní měření různých aktivit, jako běh, kolo, chůze, lyže, snowbord, běžky, plavání v bazénu, veslování, jóga, golf a jiné. Navíc můžete výbavu hodinek vylepšit aplikacemi třetích stran, které přináší například režimy InLine bruslení, jezdectví a podobně. V hodinkách však kromě času, počasí a data najdete i základní funkce, jako měření kroků, monitoring spánku a Smart oznámení. Hodinky jsou kompatibilní s operačním systémem iOS i Android, takže jsou vhodné pro každého uživatele.

Přesný monitoring tepu

Tyto hodinky nepřetržitě sledují váš srdeční tep a získaná data následně vyhodnocují. Díky tomu získáte výrazně přesnější přehled o kvalitě vašeho tréninku i odpočinku. Hodnota Stress skóre sleduje pomocí variability zatížení organismu a také průběh regenerace po náročném sportovním výkonu. Tato inovativní technologie monitoringu tepu pracuje se zeleným světlem, které je doplněno o fotodiody, které jsou velmi citlivé na úbytek světla, které proniká do pokožky. Intenzita zeleného světla se automaticky přizpůsobí tmavé pokožce.

Silná baterie

O to, abyste mohli mít vaše oblíbené fitness hodinky neustále k dispozici, se postará dobíjecí lithium-iontová baterie s výdrží cca 6 dní v režimu hodinek. V případě, že si zapnete GPS a posloucháte hudbu, vám hodinky poslouží cca 6 hodin. A v případě, že používáte pouze GPS, vám hodinky vydží 14 hodin. V případě potřeby můžete hodinky navrátit k životu prostřednictvím USB nabíjecího/datového klipu. Po jeho připojení k počítači si také můžete přenášet svá data do aplikace Garmin Connect.


Voděodolnost a další skvělé funkce

Hodinkám samozřejmě nechybí plno skvělých funkcí, jako NFC, Garmin Pay, kompas, akcelerometr, Ant+ a další. Podle certifikace 5 ATM jsou hodinky voděodolné až do 50 metrů. Vy si je tak nemusíte sundávat ze zápěstí ani během sprchování či plavání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce krokoměr, senzor tepové frekvence
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

4,8 / 5

12 recenzí Garmin Venu SQ White/Light Gold

93.3% Kvalita
Výborná

91.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

2. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VýbornáJiří

24. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíMiroslava

14. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Mohlo by být tučnejši pismo a číslice

Zdeněk

7. 4. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Dobrá