Garmin fēnix 7X Sapphire Solar titanově černé

Chytré hodinky, barevný MIP displej, Garmin OS, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Kapacita: 32 GB, Počet dní výdrže baterie: 28, Funkce: senzor tepové frekvence, gyroskop, barometr, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Garmin fēnix 7X Sapphire Solar jsou vodotěsné dle certifikace 10 ATM. Disponují 1,4" displejem se solárním dobíjením a 51mm tělem. V balení Topo Czech PRO Voucher - kód pro stažení mapy.

Sklíčko Power Sapphire se solárním dobíjením a duální ovládání

Chytré hodinky s ultra pevným atletickým designem nabízejí 1,4" displej s rozlišením 280 × 280 pixelů, který chrání inovativní sklíčko Power Sapphire se solárním dobíjením. Komfortní používání vám zaručí Quick Release řemínek s rychloupínacím mechanismem, který můžete kdykoliv vyměnit. Vybrat si můžete silikonový, kožený nebo kovový řemínek v různých barevných provedeních. K dispozici je duální ovládání tlačítky a dotykovým displejem. Samozřejmostí je rychlá aktivace nebo vypnutí dotykového displeje či možnost zamknutí tlačítek.

Splňují americké vojenské normy odolnosti

Garmin fenix 7X se vyznačují 51mm pouzdrem z vysoce kvalitního polymeru a titanovým rámečkem v kombinaci s odolným displejem. Co nepochybně oceníte je skutečnost, že hodinky splňují americké vojenské normy odolnosti proti teplotám, nárazům a voděodolnosti dle 10 ATM (100 m).

 

Sportovní funkce a metrika výkonu

Využít můžete širokou škálu profesionálních profilů pro různé sportovní aktivity, jako je běh, cyklistika, lyžování, plavání, turistika a podobně. U jednotlivých typů sportů jsou k dispozici speciální funkce jako RacePredictor, PacePro nebo ClimbPro. Abyste se mohli neustále zlepšovat, nechybí metrika výkonu, která vám poskytne detailní analýzu výkonu a vašeho zdraví na základě rozboru VO2 Max, dynamiky běhu, tréninkového efektu, nadmořské výšky či aklimatizace podle teploty. Stejně jako pravidelný pohyb je důležitá i pravidelná regenerace vašeho organismu, s čímž vám hravě pomůže regenerační asistent.

 

Satelitní funkce a mapy z celého světa

Řada fenix 7 má ve výbavě přesný satelitní systém GPS/GLONASS/Galileo, na jehož základě zaznamenává vaše výkony. V orientaci jim pomáhají i další funkce, jako například tříosý kompas, výškoměr či barometr. Výrobci mysleli opravdu na vše, o čemž svědčí i golfové mapy z celého světa, lyžařské mapy SkiView a topografické mapy TopoActive, které naleznete v nabídce. Stahovat si nové mapy nebo aktualizovat ty původní můžete rychle a jednoduše pomocí připojení Wi-Fi.

 

Vestavné LED svítidlo

S chytrými hodinkami Garmin fenix 7x si posvítíte nejen na vaše zdraví a sportovní výkony, ale nezklamou vás ani ve tmě. Ukrývají v sobě totiž praktické integrované LED svítidlo s dlouhou výdrží, intenzitou světla, nastavitelnou barvou, režimem svícení a vysokou výkonností.

Výdrž baterie až 37 dní

Tento model disponuje baterií, která vám při standardním používání v kombinaci se speciálním solárním sklíčkem zaručí doslova neuvěřitelnou výdrž, což představuje až 37 dní. V případě neustále aktivního GPS režimu je jejich výdrž 122 hodin. Prodloužit již tak jedinečnou životnost baterie můžete díky úspornému režimu, ve kterém smart hodinky dosahují výdrže více než 1 rok.

 

Měření životních funkcí, ukazatel Body Battery

Sledování srdečního tepu, měření okysličení krve, analýza spánku či ukazatel Body Battery, který vám poskytne okamžitou zpětnou vazbu o vaší únavě, je jejich neodmyslitelnou součástí. Nezapomínejme, ale ani na další praktické funkce, jako je možnost stáhnout si vaše oblíbené sklady ze Spotify, Deezer nebo Amazon Music. Stahovat si uživatelské ciferníky, upravovat datová pole nebo instalovat další aplikace můžete prostřednictvím obchodu Connect IQ.

 

Podpora platební metody Garmin Pay

Pokud patříte mezi ty, kteří rádi chodí sportovat na lehce a nechcete s sebou nosit žádné věci navíc, ani peníze, oceníte podporu funkce Garmin Pay. Tato platební metoda vám umožní uložit si platební kartu přímo do vašich smart hodinek, takže jimi můžete platit prostřednictvím bezkontaktních terminálů. Pro správnou funkčnost této platební metody je nezbytné, aby ji podporovala vaše banka.

Obsah balení: nabíjecí/datový kabel, dokumentace, Topo Czech PRO Voucher - kód pro stažení mapy

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Garmin fēnix 7X Sapphire Solar titanově černé

93.3% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Radek

14. 2. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá


  • Kvalitní hodinky.
  • Pro uživatele není plnohodnotný návod k požití

Jiří

5. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Výbava a provedení
  • zatím nic

Výborné outdoorové hodinky


Tomáš

4. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Super vše v jednom balení