Garmin epix Pro Gen 2 47 mm šedé


Chytré hodinky, Amoled displej, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Kapacita: 32 GB, Počet dní výdrže baterie: 14, Funkce: senzor tepové frekvence, měření tlaku, gyroskop, barometr, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 17 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 180 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Garmin epix Pro Gen 2 s vodotěsností 10 ATM mají 14denní baterii, podporu NFC a funkci měření tlaku.

1,3" displej AMOLED a certifikace 10 ATM

Hodinky Garmin epix Pro Gen 2 jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako je nerezová ocel a polymer. Aby byly pohodlné pro vaši pokožku, mají silikonový řemínek, který je příjemný na dotek. Nabízejí 1,3" (33 mm) barevný displej AMOLED s rozlišením 416 × 416 pixelů a stálou čitelností. Splňují americké vojenské normy pro odolnost vůči teplotám, nárazům a vodě až do certifikace 10 ATM, takže jsou univerzální, sportovní pro venkovní použití.

Od kardio cvičení až po skialpinismus

Pro milovníky aktivního životního stylu je k dispozici široká škála různých sportovních aktivit. V nabídce jsou anime cvičení zaměřená na kardio, pilates, jógu a posilování. K dispozici jsou také rozšířené funkce pro skialpinismus, snowboarding, běh na lyžích, jízdu na horském kole a surfování. Golfisté mohou získat předem nahrané barevné mapy CourseView s více než 43 000 golfovými hřišti po celém světě. Samozřejmostí jsou další navigační funkce, jako je výškoměr, barometr, tříosý elektronický kompas, výpočet okružní jízdy, funkce sledování trasy, navigační funkce, mapový průvodce NEXTFORK™️, možnost stažení podrobných map TopoActive nebo map SKIVIEW™️.

Zdravotní funkce pro každý den

Zdraví je na prvním místě, což dokazují chytré hodinky Garmin epix Pro Gen 2. Svůj den můžete začít ranní zprávou, která vás informuje o kvalitě vašeho spánku, tréninkovém plánu, stavu VST pro lepší představu o vašem celkovém zdravotním stavu nebo počasí. Ve výbavě najdete poradce pro jet lag, funkci Body Battery pro sledování energie vašeho těla a pulsní oxymetr. Samozřejmostí je průběžné měření srdečního tepu, sledování tělesné zátěže a pro něžné pohlaví možnost zaznamenávat menstruační cyklus nebo průběh těhotenství.

Výdrž baterie a výkonnostní funkce

O plné využití chytrých hodinek se stará baterie, která na 1 nabití vydrží 10 hodin v režimu chytrých hodinek a až 20 hodin v režimu plného záznamu GPS. Protože jsou vybaveny integrovaným LED osvětlením s několika LED diodami, nezklamou vás ani za zhoršených světelných podmínek. Výkonnostní technologie, jako jsou PacePro, ClimbPro, Pace s korekcí stoupání, predikce výkonu, tréninková připravenost, měření výkonu, asistent zotavení, funkce Real-Time Stamina, vám pomohou pokročit ve sportovním výkonu.

Hudba, Garmin Pay, detekce nehod

Po spárování s kompatibilním smartphonem se systémem iOS nebo Android můžete přijímat e-maily, zprávy a oznámení přímo na zápěstí. S hodinkami Garmin epix Pro můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu bez telefonu. Stačí si stáhnout skladby nebo seznamy skladeb ze služby Spotify nebo Deezer. A díky bezkontaktním platbám Garmin Pay můžete z domu vyběhnout doslova s prázdnou kapsou. Za zmínku stojí také praktická funkce detekce nehody, která v případě, že vyhodnotí nebezpečnou situaci, automaticky odešle zprávu s vaší aktuální polohou na předem definované kontakty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, výpočet kalorií, měření tlaku, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garmin epix Pro Gen 2 47 mm šedé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi