G21 VVCR23 vyvýšený záhon 106 × 106 × 54

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Odolný bezúdržbový vyvýšený záhon G21 Crop o výšce 54 cm a ploše 0,9 m2 pro větší úrodu zeleniny i pěstování bylinek nebo květů. Prvotřídní materiál, snadná montáž, vynikající vlastnosti. Rozměry: 106 × 106 × 54.

Bezúdržbový

Záhon G21 Crop je odolný a stálobarevný. Nemusíte se o něj starat, protože je naprosto bezúdržbový. Materiál není třeba udržovat nebo ošetřovat žádnými nátěry, čistí se jednoduše pomocí vody.

Kvalitní materiál

Záhon je vyroben z materiálu WPC (Wood Plastic Components). Tato směs je tvořena z dřevitých vláken 60 % a z plastu 40 %. Pomocí vlivu tlaku a teploty (extrudace) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, který je praktický a po všech stránkách vysoce užitný. WPC materiál má životnost až 20 let. Je díky svým vlastnostem vhodný k použití na místech, kde dochází k působení všech běžných vlivů vnějšího prostředí, jako je např. vnější prostředí. vlhko, sluneční záření, déšť, vítr, mráz.

Jednoduchá montáž

Vyvýšený záhon G21 Crop má plochu 0,9 m2, stěny jsou silné 2,5 cm a výška záhonu je 54 cm. Můžete jej umístit kamkoliv. Na zatravněné ploše i na suché nebo písečné půdě. Vyvýšené záhony G21 Crop mají spoustu předností. K již zmiňovanému kvalitnímu a bezúdržbovému materiálu patří také snadná montáž a především lepší úroda.

Lepší přístupnost oproti klasickým záhonům

Jedním z důvodů vysoké obliby vyvýšených záhonů je jejich lepší přístupnost. K práci s rostlinami se nemusíte tak ohýbat, takže vás nebudou bolet záda či kolena jako při práci s běžnými záhony v půdě. V záhonu o výšce 54 cm můžete využít i výhod vrstvení. 2vrstvý systém – vrstva kompostu a vrstva horního substrátu. 3vrstvý systém – drenážní vrstva (větve a dřevo), vrstva kompostu a vrstva horního substrátu.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí G21 VVCR23 vyvýšený záhon 106 × 106 × 54

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi