G21 Merapi 2 000 W bílý


Olejový radiátor, Vytápěcí výkon: 2000 W, Počet žeber: 9, Počet úrovní výkonu: 3, Zabezpečení proti přehřátí, Hmotnost: 8,3 kg. Více info


Cena 1 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 17 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Olejový radiátor G21 Merapi v příjemném bílém provedení poskytuje vysoký topný výkon 2 000 W. Tento model je vybaven 9 žebry a nabízí 3 stupně výkonu pro efektivní vytápění. Radiátor je navíc vybaven bezpečnostní pojistkou proti přehřátí pro bezpečný provoz. S hmotností 8,3 kg je snadno přenosný a praktický pro každodenní použití.

G21 Merapi 2 000W bílý olejový radiátor

  • Výkonný a flexibilní topný systém
  • Tichý a úsporný provoz
  • Bezpečnost + ochrana proti překlopení
  • Snadné přemisťování a skladování
  • Počet žeber: 9
  • Výkon: 800 W, 1 200 W, 2 000 W
  • Teplotní rozsah: 0 až 85 °C

Vynikající řešení pro ohřev místnosti

Elektrický olejový radiátor G21 Merapi vytápí místnosti na chatách, ložnice, chladné místnosti v bytech, dílny a garáže. Výhodou olejových radiátorů je, že se zahřívají déle než běžná elektrická topidla a radiátory, ale akumulované teplo sálá déle.

Jsou tiché a udržují teplo i po vypnutí

Díky své konstrukci a všem svým vlastnostem je olejové topidlo G21 tiché a lze jej používat v ložnicích a místnostech určených ke spaní.Další velkou výhodou jsou nízké provozní náklady. Pokud je na termostatu nastaven požadovaný režim, topení se automaticky spustí, když teplota v místnosti klesne pod zvolenou hodnotu. Tímto způsobem je možné udržovat konstantní teplotu v místnosti při co nejúspornějším využití elektrické energie.

Bezpečnost a ochrana

Díky konstrukci s kolečky a držadly lze radiátor bezpečně přemisťovat a přenášet, čímž se snižuje riziko popálení. Olejový radiátor G21 Merapi je také vybaven systémem ochrany proti převrácení. V případě neúmyslného pádu se vypne napájení, čímž se eliminuje riziko požáru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vytápěcí výkon 2000 W
Počet úrovní výkonu 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí G21 Merapi 2 000 W bílý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi