Forever CG-300

Zobrazit

 • 12 % zpět na Věrnostní kartu
 • Výprodej −81 %

Třícestná hlava: Ano,


Cena 288 Kč

Sleva 81 % z ceny doporučené výrobcem: 1 490 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 34,56 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


 • Hlídat změny
 • Vytisknout

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Praktický 3osý stabilizátor Forever CG-300 v černém provedení je vhodným příslušenstvím k akční kameře GoPro Hero 4/3+/3. Umožní vám pohodlněji natáčet dobrodružné snímky bez zbytečných otřesů a následného rozmazání. Ke kvalitě záběrů přispívají i motorky a elektronická stabilizace, které sledují každý pohyb. Umožní zachytit až 160° záběr, možnost natočení stabilizátoru až o 50°. Jednoduché nasazení a demontování kamery. Vybaven je dvěma Li-ion bateriemi s kapacitou 2× 900 mAh a výdrží až 3-4 hodiny. Potěší i kvalitní provedení a nízká hmotnost konstrukce jen 265 gramů.

Kompatibilita s akčními kamerami

Stabilizátor Forever CG-300 je správnou volbou pro ty, kteří na natáčení využívají akční kamery GoPro Hero 3/3+/4. Používání stabilizátoru je velice jednoduché. Kameru připevníte ke stabilizátoru pomocí úchytu, zapnete stabilizátor a vyberete si stabilizační mód pro natáčení. Stejně rychle ji můžete i demontovat. Stabilizátor můžete využít i s jinými akčními kamerami s podobnými rozměry kompatibilních GoPro kamer.

Videa bez otřesů

S tímto stabilizátorem vytvoříte velmi kvalitní videa jako profesionál. Díky tříosé stabilizaci budou videa krásně plynulá a se statickým obrazem. Stabilizátor nabízí několik režimů natáčení, ze kterých si můžete vybrat. Prvním je výškový mód zaměřený na stabilizaci při pohybu nahoru a dolů. Mód naklopení pracuje s naklápěcí osou zachycující pohyby vpravo a vlevo. Nechybí ani režim panoramatu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třícestná hlava Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Forever CG-300

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jan

6. 5. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • jednoduché používání - upnutí kamery
 • pro jakoukoli kameru velikosti go-pro
 • druhá sada baterií + nabíječka (pro vložení baterií), nabíjí se přes USB z jakéhokoli zdroje
 • cena - za tuto cenu skvělé
 • chybí český návod - je pouze anglicky a polsky
 • nedá se při zapnutém stabilizátoru natáčet kamera do požadovaného směru při tříosé stabilizaci - to se musí udělat před zapnutím stabilizátoru, ale není to velká vada
 • nemá BT nebo WiFi - kamera se musí zapínat na kameře, ne tlačítkem na stabilizátoru

používám s rollei a sencor kamerkami - třmínek nijak nezakrývá ovládací tlačítko na kameře jak jsem viděl na YT u jiných kamer, je pružný, kamera se vkládá stejně jako u jiných stabilizátorů pro mobily - roztažením třmínku. <br /> Podle videí na YT se zdá, že se kamera dá ze stabilizátoru i dobíjet - kablíky a místo připojení přímo vedle kamery tam je, ještě jsem ale nezkoušel. jinde na netu se dá dočíst i co balení obsahuje - souhlasí, kromě "cestovního pouzdra" - to není uvedené ani v obsahu balení v návodu. Jak jsem z videa na YT pochopil, ovládání spočívá v počtu stisků ovládacího tlačítka, se kterým se jinak manipulovat nedá (otáčet, posunovat = směrovat natočení kamery). Toto tlačítko svítí nebo bliká modře. Stabilizátor se zapíná tlačítkovým vypínačem vespod rukojeti. Ještě je tam kontrolka stavu nabití baterií - vespod pod motorem na rukojeti, malá modrá dioda. Jak jsem pochopil v polském návodu: 3x bliká = plně nabito, 2x bliká = nabitá z poloviny, 1x blikne = slabá baterie, bliká stále = baterie vybité. Pozor - pokud zapnete bez kamery motory vrčí a gimbal vibruje. Nedá se používat s kamerou ve vodotěsném pouzdře.<br /> Jinak velmi dobrý nákup.