Fitness příslušenství

Zařiďte si domácí posilovnu a vyberte si k tomu praktické fitness vybavení. Tady najdete pomůcky pro kvalitní procvičení a protažení celého těla. Mrkněte na fitness příslušenství, se kterým se ze cvičení stane nejen novoroční předsevzetí, ale vaše nová vášeň pro lepší zdraví a kondici. Vybavte si svou domácí tělocvičnu gumami na cvičení, praktickými podložkami nebo balančními pomůckami.

Zobrazujeme 245 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

GymBeam VI masážní pistole

GymBeam VI, masážní pistole černá

Masážní pistole, Hmotnost: 1200 g


2 199 Kč

Acra LTH132 koncovka

1

Koncovka


39 Kč

Mediatech MT6521

Mediatech MT6521

Masážní pistole, Hmotnost: 583 g


999 Kč

GymBeam 450 kg

GymBeam 450kg (1)

Závěsný posilovací systém


599 Kč

Quell Nomad náhradní filtr zelený

Quell Nomad náhradný filter zelený.1

Náhradní filtr


219 Kč

Spokey SEGRO PRO bandáž kotníku UNI

Spokey SEGRO PRO bandáž členka UNI.1

Bandáž kotníku


149 Kč

Spokey SEGRO PRO bandáž zápěstí UNI

Spokey SEGRO PRO bandáž zápästia UNI.1

Bandáž zápěstí


129 Kč

Misura MB3 masážní pistole černá

Misura MB3 masážna pištoľ čierna.1

Masážní pistole, Hmotnost: 465 g


1 990 Kč

Spokey Elly Eko 70 mm masážní míček

Spokey Elly Eko

Výprodej

Masážní míček 70 mm


239 Kč

Spokey K922206 rychleschnoucí ručník 80 × 160 cm

SPOKEY K922206, Rýchloschnúci uterák3

Výprodej

Rychleschnoucí ručník


299 Kč

KiCA Evo masážní pistole

Kica Evo

Masážní pistole, Hmotnost: 690 g


3 290 Kč

KiCA K2 modrá masážní pistole

KiCA K2 BLU (1)

Masážní pistole, Hmotnost: 485 g


2 290 Kč

KiCA Mini 2 černá masážní pistole

KiCA Mini 2 BLK (1)

Masážní pistole, Hmotnost: 220 g


1 490 Kč

Berolio KH-320 masážní pistole

Berolio KH-320 (1)

Výprodej

Masážní pistole, Hmotnost: 730 g


1 199 Kč

Acra LTH1 návleky

Acra LTH1

Návleky


209 Kč

Spokey Tracy Set sada posilovacích gum

Spokey Tracy Set (1)

Sada posilovacích gum


369 Kč

Spokey Peel XL kožené mozolníky

Spokey Peel XL (1)

Kožené mozolníky


189 Kč

Spokey Pampero 10 pumpička na míče

Spokey Pampero 10 (1)

Pumpička na míče


129 Kč

O kategorii

Balanční pomůcky

Balanční pomůcky využijete jak při cvičení, tak i regeneraci. Slouží i jako prevence různých pohybových potíží. Posílíte s nimi střed těla a díky tomu vás nebudou tolik bolet záda.

Gymnastické míče – klasické gymnastické míče využijete nejen na cvičení, ale i na sezení u počítače. Můžete střídat s klasickým sezením na židli pro lepší zdraví zad.

Balanční desky a prkénka – efektivně posilují střed těla, takže zlepšují celkové držení zad a zmírňují bolesti v bedrech.

Bosu míče – bosu vypadá jako v půlce useknutí gymnastický míč. Stejně jako na klasickém míči se hodí na posilování i balanční cvičení. Můžete na něm dělat dřepy, kliky nebo výpady. Balanční cvičení vám pak zlepšÍ držení těla, protože posilujete hluboký stabilizační systém. Pomáhá tak zmírnit bolesti zad.

Expandéry a gumy na cvičení

Gumy na cvičení představují šikovného a levného pomocníka při silovém tréninku. Pokud chcete oživit posilování s vlastní vahou a přidat požadovanou zátěž, pak jsou gumy tím nejjednodušším způsobem.

Stojí pár korun a posílíte s nimi svaly celého těla. Oblíbené jsou hlavně u žen, protože přidávají požadovanou zátěž například při tvarování svalů na stehnech a hýždích.

Dlouhé gumy pak poslouží i na posilování rukou, ramen a zad.

U gum si můžete vybrat intenzitu zátěže od mírné až po velmi těžkou. Jednoduše si tak přidáte do svého tréninku zátěž, aniž byste museli investovat do drahého fitness vybavení.

Podložky na cvičení

Podložky na cvičení můžete vybírat podle materiálu, šířky, délky nebo i podle druhu cvičení. V nabídce najdete designové podložky, klasické fitness podložky nebo skládací podložky, které se hodí na všechny aktivity včetně posilování s činkami.

Podložky na jógu – mívají pestrobarevné vzory a protiskluzovou úpravu. Jsou tenčí, takže se snadno skládají a přenáší. Díky dostatečné šířce a délce na nich zvládnete všechny jogínské pozice, ať už s jógou začínáte nebo už praktikujete složité pozice.

Podložky na posilování a fitness – klasické podložky na fitness bývají měkké a dostatečně široké, abyste na nich zvládli všechny cviky. Ať už cvičíte s vlastní vahou nebo s dalšími pomůckami jako jsou gumy na cvičení nebo činky.

Skládací puzzle podložky – odolné podložky vhodné především na cvičení s činkami a závažím. S touhle podložkou se nemusíte bát, že vám spadlá činka poškodí podlahu.

Rehabilitační pomůcky

Po každém cvičení přichází regenerace a odpočinek. S tím vám pomohou také rehabilitační pomůcky. Díky nim prokrvíte svaly, namasírujete bolestivá místa nebo zafixujete problematické partie jako například kolena nebo zápěstí.

Jaké rehabilitační a relaxační pomůcky tu najdete:

Masážní válečky – ideální na prokrvení dolních končetin a masáž po náročném běhu nebo tréninku. Můžete ho použít jak před cvičením v rámci protažení a zahřátí svalů, tak i na konci cvičení. Podle toho, jak na válečet zatlačíte si dopřejete buď jemnou nebo opravdu intenzivní masáž.

Masážní pistole – velmi účinně namasíruje stehna, lýtka, záda, bedra i paže. Hodí se na hloubkové prokrvení svalů a odstranění kyseliny mléčné po tréninku. Uvolní bolest a napětí ve svalech a pomůže s celkovou regenerací po náročném tréninku nebo sportovním výkonu.

Masážní míčky – ideální na reflexní masáž chodidel nejen po běhu. Sami si zvolíte intenzitu, jakou budete na míček tlačit. Podle toho si dopřejete buď jemnou nebo intenzivní masáž citlivých bodů v chodidlech.

Ortézy a bandáže – účinně zpevní části těla, které jsou náchylné ke zranění během aktivity. Hodí se například na kolena, lokty nebo zápěstí. Využijete jak při sportovní aktivitě tak i na regeneraci.

Hrudní pásy

Pokud si měříte tepovou frekvenci chytrými hodinkami, ale chcete ještě větší přesnost, mrkněte na hrudní pásy. S „hruďákem“ si totiž mnohem lépe pohlídáte svou tepovku a dostanete přesnější informace o svém tréninku, výkonu a fyzické kondici.

Hrudní pás využijete při jízdě na kole, běhu i plavání. Díky propojení s chytrým telefonem získáte přehledná data v jednoduché aplikaci. Díky měkkému materiálu vás hrudní pás nebude při nošení tlačit.

Hrazdy a bradla

Pořízením hrazdy pozvednete svůj domácí silový trénink na novou úroveň. Hodí se na posílení celého těla, ale především s ní procvičíte svaly na zádech, prsou, břiše a rukách.

Hrazdu snadno připevníte na zeď a můžete začít cvičit. Díky svým rozměrům se vejdou prakticky do každé místnosti a nezabírají příliš prostoru.

Závěsné hrazdy – připevníte pomocí šroubů přímo do zdi. Pak už můžete bezpečně a bez obav cvičit.

Hrazdy do dveří – jednoduše nastavíte šířku a umístíte do futer. Hodí se například do prostor, kde nemůžete vrtat do stěn.