Fitbit Versa 2 Black/Carbon

  • Sleva 20 %

Chytré hodinky, Amoled displej, Fitbit OS, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 5, Funkce: senzor tepové frekvence, gyroskop, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Smart hodinky Fitbit Versa 2 přicházejí s praktickými funkcemi, které budou sledovat vaši celodenní aktivitu. Disponují 1,39" AMOLED displejem, které pokrývá ochranné sklo Gorilla Glass 3. Konstrukce je odolná vůči vodě 5 ATM (do 50 m). Na výběr budete mít z více než 15 sportovních režimů. Využít také můžete funkce Sleep Score, SmartTrack a PurePulse. Upozorní vás také na příchozí hovor, SMS a jiné oznámení z mobilu. Hodinky spárujete s OS Android a iOS, prostřednictvím Bluetooth 4.0. Nechybí ani NFC a Wi-Fi. Disponuje Lithium-polymer baterií s kapacitou 165 mAh, která vydrží cca 5 dní. Hodinky disponují i českou lokalizací takže je využijete naplno.

Celodenní snímání pohybu

Fitbit Versa 2 snímá celodenní pohybovou aktivitu, např. kroky, vzdálenost, aktivně minuty a spálené kalorie, aby měl uživatel přehled, jak ho každá část dne přibližuje k jeho cílům.

Monitoring spánku a funkce Sleep Score

Prohlédněte si kvalitu každého spánku, která se počítá z naměřených dat srdečního tepu, přespání a probdělé času a času stráveného v jednotlivých spánkových fázích - lehké, hluboké a REM.

Snímání srdečního tepu

Využijte snímání srdečního tepu 24/7 k zpřesnění výpočtu spálených kalorií a zlepšení vašich tréninků, k náhledu vašich trendů srdečního rytmu a úrovně fyzické kondice v aplikaci Fitbit.

Vodotěsnost

Fitbit Versa 2 je vodotěsná do 50 metrů. Můžete ji tak vzít s sebou do bazénu, sprchy, moře apod.

Notifikace a hlasové odpovědi

Získejte upozornění z telefonu na příchozí hovory, SMS zprávy, události v kalendáři a dalších aplikací jako je např. Gmail, Whatsapp nebo Facebook. Můžete odpovědět hlasem přímo ze svého zápěstí! Funguje pouze v blízkosti telefonu. Rychlé odpovědi a hlasové odpovědi lze využít pouze s operačním systémem Android.

Spotify, Deezer a další

Uložte a přehrajte více než 300 skladeb. Navíc můžete přidat své Deezer playlisty nebo ovládat Spotify přímo ze své ruky. Vyžaduje předplatné zmíněných služeb.

Always-on displej

Podívejte se na statistiky v reálném čase a zkontrolujte čas, I když máte plné ruce. Vypněte režim always-on v případě, že si situace žádá nenápadnost. Zapnutá funkce always-on vyžaduje častější nabíjení hodinek.

Ciferník

V krátkém okamžiku zaměňte styl ciferníku z klasických ručičkových hodinek do moderního kabátu a zpět se stovkami různých ciferníků. Nebo si vytvořte svůj vlastní přidáním vlastní fotografie.

5+ dní výdrž baterie

Den má 24 hodin. Versa 2 poskytuje mnohem delší výdrž 5 a více dní. Hodinky snímají vaše ráno, den, noc a všechno mezi tím bez nutnosti dobíjení. Závisí na stylu používání a dalších faktorech.

Fitbit pay

Plaťte bez své peněženky tím, že přidáte platební kartu do hodinek a bezpečně plaťte přímo ze zápěstí.

Monitorování ženského zdraví

Mějte přehled o svém těle tím, že budete používat své hodinky a aplikaci Fitbit k záznamu menstruace, příznaků, ovulační periody a odhalte vzorce svého cyklu..

Kompatibilní se všemi platformami

Fitbit Versa 2 se automaticky synchronizuje s 200+ zařízeními Android a iPhone a Windows počítači. Následně se podívejte na detailní statistiky, trendy a vývoj svého snažení ve Fitbit aplikaci nebo uživatelské sekci fitbit.com. Plnohodnotná česká lokalizace v hodinkách i v aplikaci je také výhodou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Fitbit Versa 2 Black/Carbon

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Patrik

30. 12. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • *hodinky jsou super
  • *fungují jak mají
  • *vše je přehledné
  • zatím nic

hodinky jsem pořídil pro sestru a je strašně moc spokojená


Markéta

15. 11. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • velmi pěkné a pohodlné hodinky,
  • možná výměna řemínku
  • platby NFC
  • velká výdrž baterie
  • zatím plně vyhovují, snad pouze chybějící GPS

pěkné a pohodlné hodinky s dobrou výbavou, koupě nelituji a doporučuji