Fitbit Charge 5 černý

  • Výprodej

Fitness náramek, Amoled displej, Počet dní výdrže baterie: 7, Bluetooth, Wi-Fi, GPS, NFC, Vodovzdornost: vodotěsný, Funkce: senzor tepové frekvence, měření tlaku, monitoring spánku, notifikace, záznam trasy, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 3 190 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 32 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Fitness náramek Fitbit Charge 5 v černé barvě má 1,04" AMOLED displej, výdrž baterie 7 dní, Bluetooth, Wi-Fi, NFC, GPS, GLONASS, vodotěsný je do 50 m (5 ATM), OS Fitbit, oxymetr, měření tělesné teploty, měření srdeční frekvence, krokoměr, výpočet kalorií, měření vzdálenosti rychlosti/tempa, 20 sportovních režimů, oznámení. Kompatibilní je s OS Android (Android 8.0/9.0/10.0/11.0/ a iOS (iOS 13/14/15).

Stylový design

Fitness náramek Fitbit Charge 5 zaujme elegantním a minimalistickým zpracováním. Disponuje 1,04" AMOLED displejem, na kterém je možné sledovat množství praktických dat a výsledků měření. Podporuje rozhraní Bluetooth, Wi-Fi, GPS a GLONASS. Sledovat lze i oznámení k hovorům, textovým zprávám, událostem v kalendáři nebo z aplikací.

Sleduje vaše zdraví

Díky fitness náramku můžete mít přehled o svém zdraví a kondici. Je vybaven funkcí měření srdeční frekvence, monitorem spánku s analýzou jednotlivých fází spánku (lehká, hluboká a REM fáze), měřením tělesné teploty, měřením okysličení krve (SpO2) a měřením úrovně stresu. Sleduje také počet nádechů za minutu, kdy náhlý výrazný nárůst vzhledem k naměřené frekvenci dýchání za poslední měsíc může znamenat změnu vaší pohody.

Aplikace pro ještě lepší přehled o zdraví

V aplikaci Fitbit je možné sledovat několik naměřených údajů a analýz, včetně sledování menstruačního cyklu. Nastavit si můžete také připomínky k pitnému režimu, cvičení nebo činnostem. Aplikace Fitbit EKG vám umožní sledovat zdraví vašeho srdce, protože dokáže detekovat i nepravidelnost srdečního rytmu. Aplikace EDA Scan slouží zase k detekci elektrodermální aktivity, čili malých změn hladiny potu pokožky (tím může reagovat vaše tělo na případný stres).

20 sportovních režimů

Při sportování si můžete vybrat z 20 režimů cvičení. Náramek automaticky rozeznává a zaznamená cvičení, jako běh, eliptický trenažér, plavání a jiné. Nechybí možnost nastavení osobních cílů a statistik v reálném čase. Skóre denní připravenosti vás informuje, zda jste připraveni na cvičení nebo je pro vás vhodnější regenerace. Při sportování můžete také sledovat úroveň spalování kalorií a optimalizovat cvičení pomocí neustálého sledování srdeční frekvence PurePulse. Při outdoorových aktivitách umožňuje integrované GPS sledovat tempo a vzdálenost v reálném čase bez telefonu. Nechybí sledování celodenní aktivity (kroky, vzdálenost, minuty aktivní zóny a spálené kalorie) a sledování VO2 max.

Odolnost a 7denní výdrž

Fitness náramek je vybaven lithium-polymerovou baterií, která poskytuje výdrž 7 dní na jedno nabití. Při stále aktivním displeji a zapnuté funkci SpO2 je výdrž kratší. Plné nabití baterie trvá 2 hodiny. Vodotěsnost až do 50 metrů umožňuje bezpečné používání při plavání v bazénu, na pláži i v dešti.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Funkce záznam trasy, měření tlaku, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Výdrž baterie v dnech 7
Vodovzdornost vodotěsný

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Fitbit Charge 5 černý

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Jiří

21. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • V kategorii náramků pro fitness a zdraví bezkonkurenční poměr výkonu a ceny.
  • Prémiové funkce jen za nesmyslně drahé předplatné. Ale nejsou ani nijak extra nutné.
  • Aplikace Fitbit se umí čas od času aktualizací "podělat", než přijde další opravná aktualizace. Někdy přijde rychle, někdy to trvá déle.

Za nabízenou akční cenu výborný nákup.