Popis produktu

Sportovní hra EA Sports FIFA 21 v edici NXT LVL pro PS5 vás vtáhne do jedinečného zážitku, který bude obohacen o nové vychytávky v podobě kontextových reakcí hráčů, laviček i fanoušků, čímž si užijete například vítězný gól v poslední minutě zápasu. Dále je hra vylepšená o dokreslení atmosféry prostřednictvím zvuku, novou technologií Deferred Lighting System a ovladačem DualSense. FIFA21 je posunuta na novou úroveň i díky autentickému chování fotbalistů a rychlým nahrávacím časům.

EA Games FIFA 21 NXT LVL (EAP520619)

Jedinečná fotbalová simulace doplněná o rozšiřující prvky a funkce vám nabídne skutečný, vylepšený fotbalový zážitek. Vychutnejte si atmosféru a kvalitu hry. Díky výkonné konzoli v kombinaci s funkcemi enginu Frostbite se na stadion dostanete téměř okamžitě.

Napětí hry dotváří i předzápasové sekvence, které vás připraví na další utkání a ukážou vám zákoutí profesionálního fotbalu. Do zápasu budete vtaženi již od jeho začátku, tedy od samotného příchodu ke stadionu, podíváte se i na davy fanoušků před vstupem a příchod hráčů na hřiště.

LiveLight Rendering

Inovativní systém nasvícení společně s technologií Deferred Lighting System vytvoří realistické prostředí zápasu přímo u vás doma. Vstupte na stadiony jako Anfield, Parc des Princes, Etihad nebo Bernabéu.

Rozšířené interakce

Posun kvality nastal také v interakci mezi hráči prostřednictvím technologie Real Player Motion Technology. Sledujte vylepšenou fyziku s lepší odezvou při soubojích o míč.

Klíčové vlastnosti

  • Nová generace výkonu fotbalového simulátoru
  • Nejrealističtější podání
  • Předzápasové sekvence před utkáním
  • Posun grafiky i fyziky díky Frostbitu
  • Online režim FIFA 21 Ultimate Team
  • Režim Týmy VOLTA nabízí pouliční fotbal a zápasy hráčů 5 na 5
  • Deferred Lighting System
  • Real Player Motion Technology

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium DVD
Platforma PS5
Typ hry Sportovní
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí FIFA 21 NXT LVL - PS5 hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi