Fény s difuzérem

Difuzér je speciální nástavec na fén, který upravuje proudění vzduchu. Ocení ho především majitelé kudrnatých a vlnitých vlasů, kterým pomůže zkrotit jejich vlny a kudrny, zformovat je do požadovaného tvaru a navrch vlasům dodá úchvatný objem.

Kategorie produktů

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

béžová
Barva

Zobrazujeme 1 výsledek Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Philips BHD829/00 SenseIQ 9000 Series

Philips BHD829_00 SenseIQ.1

Fén, Příkon: 1800 W, Počet rychlostí: 5, Počet teplotních stupňů: 5, Počet nástavců: 3, Ionizátor, Foukání studeným vzduchem, Koncentrátor…


7 999 Kč

O kategorii

Fény s difuzérem se postarají o jedinečný účes

Chcete vyzkoušet nový styling pro své vlasy, nebo svým vlnám a kudrnám dodat řád? Fén s difuzérem vlasům dodá objem a pomůže definovat kudrny i vlny, které by se obyčejným vysoušením nebo schnutím na vzduchu jinak snadno rozpadly. Difuzér promění i jemně zvlněné vlasy v oslnivou lví hřívu, za kterou se bude každý otáčet.

Fén s difuzérem ovlivňuje proudění vzduchu. Narozdíl od klasického nástavce tak s difuzérem dosáhnete rovnoměrného rozptýlení tepla, které nenaruší strukturu vašich vlasů. Spolu s vhodnou technikou vysoušení budou vaše vlasy krásné, zdravé a bez frizzu! 

Fén s difuzérem, nebo kulma?

Fény s difuzérem jsou pravou rukou kudrnatých a vlnitých vlasů. Pokud jsou vaše vlasy rovné a toužíte po vlnách, lepších výsledků dosáhnete za použití kulmy na vlasy nebo kulmofénu. Pro vytvoření svého vysněného vlnitého účesu nebudete potřebovat tolik stylingových přípravků a s kulmou si snadněji vytvoříte upravené vlny, které vydrží. A až opět zatoužíte po změně, k perfektně rovným a uhlazeným vlasům vám dopomůže žehlička na vlasy.