Philips BHD829/00 SenseIQ 9000 Series


Fén, Příkon: 1800 W, Počet rychlostí: 5, Počet teplotních stupňů: 5, Počet nástavců: 3, Ionizátor, Foukání studeným vzduchem, Koncentrátor vzduchu, Difuzér, Délka kabelu: 2 m, Hmotnost: 1865 g. Více info


Cena 7 999 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vysoušeč vlasů Philips BHD829/00 SenseIQ 9000 Series s technologií SenseIQ nepřetržitě snímá teplotu vašich vlasů. Inovativní konstrukce poskytuje silný proud vzduchu a vlasy vysušíte již za 3 minuty.

Philips BHD829/00 SenseIQ řady 9000

Vnímá, přizpůsobuje se a pečuje.

Užívejte si zdravé a zářivě lesklé vlasy plné života! Výkonný fén Philips Series 9000 s inovativní technologií SenseIQ dokáže vnímat potřeby vašich vlasů a přizpůsobovat se jim. Je vybavený citlivým infračerveným senzorem, který v reálném čase snímá teplotu vysoušených vlasů a hlídá, aby nedocházelo k jejich přehřívání. Vysoušeč v reálném čase upravuje teplotu proudění vzduchu a díky tomu je schopný zachovat až 95 % jejich přirozené vlhkosti. Během používání fén vytváří záporné ionty, které zabraňují vzniku statické energie, vlasy uhlazují a dodávají jim lesk. Ionty vody pak pronikají hluboko do vlasu a zajišťují hloubkovou hydrataci. Přístroj nabízí 5 inteligentních digitálních programů vysoušení vlasů. V balení najdete 3 nástavce pro dokonalý styling a vibrační nástavec na podporu prokrvení pokožky hlavy.

  • Sám uzpůsobuje teplotu vysoušení vašim vlasům na míru 
  • Uchovává až 95 % přirozené vlhkosti vlasů** 
  • S ionizační technologií Philips pro extra péči a hloubkovou hydrataci

Personalizovaná péče díky technologii SenseIQ

Vysoušeč vlasů Philips Series 9000 využívá inovativní technologii SenseIQ, díky které vám je schopen poskytnout takovou péči, kterou v daném okamžiku vaše vlasy vyžadují. Přístroj díky ní vnímá potřeby vašich vlasů a přizpůsobuje se jim. Má zabudovaný infračervený senzor, který neustále snímá teplotu vlasů. Fén následně upravuje teplotu proudu vzduchu tak, aby nedocházelo k jejich přehřívání. Tímto způsobem dokáže zachovat až 95 % přirozené vlhkosti uvnitř vlasu, nezbytné pro zdravé a lesklé vlasy.*

Philips Series 9000 měří teplotu vlasů 

Standardní vysoušeče vlasů během vysoušení měří pouze teplotu proudění vzduchu. Nicméně vlasy absorbují teplo rozdílně v závislosti na své kondici a typu. Vysoušeč Philips Series 9000 monitoruje teplotu samotných vlasů, a to v reálném čase. Díky zabudovanému infračervenému senzoru dokáže efektivně kontrolovat, zda se vlasy nepřehřívají, a neustále upravuje teplotu vzduchu tak, aby bylo sušení šetrné.

Mimořádně výkonný motor

Vaše vlasy díky výkonnému motoru vysušíte a upravíte v rekordním čase a bez velké námahy. V porovnání s předchozími modely vysoušeč vlasů Philips Series 9000 vysouší až o 30 % rychleji!* Přitom navíc vlasy hýčká ionizační péčí a pomáhá zachovat maximum přirozené vlhkosti uvnitř vlasu.

Chytré digitální programy

Dopřejte svým vlasům takovou péči, kterou právě vyžadují! Vysoušeč vlasů nabízí 5 přednastavených programů pro všechny situace. V režimu Fast vysouší výjimečně rychle. Režim Gentle je k vlasům velmi šetrný. Pokud chcete zvolit vlastní nastavení fénu, využijete režim Manual. Po nasazení nástavce se automaticky volí režim Style, Curl nebo Scalp podle jeho typu. Tlačítko Cool Shot spouští proud studeného vzduchu k fixaci hotového účesu.

Ionizační technologie 

Během vysoušení na vlasy působí dvojnásobné množství záporných iontů****, které vlasy zbavují statické energie, zabraňují jejich krepatění a dodávají jim hedvábnou hladkost a lesk. Inovativní iontová technologie Philips navíc dokáže ionty sloučit s molekulami vody ve vzduchu, zanést je přímo dovnitř vlasu a dopřát jim hloubkovou hydrataci.

Příslušenství pro dokonalý styling

V balení najdete vše potřebné k vytvoření libovolného účesu. Speciálně navržená zúžená koncovka s 360° otáčením přesně směřuje proud vzduchu k rychlému a efektivnímu vysoušení vlasů. Stylingový nástavec s průměrem 7 mm využijete pro vytváření drobných detailů účesu. Difuzérem zase upravíte kudrnaté a vlnité vlasy. Poslední nástavec je vibrační, prokrvuje pokožku hlavy a dopřává jí jemnou masáž. 

* Rychlejší než BHD004 a srovnatelné 1800W vysoušeče 

** Testování v programu Gentle po pěti minutách vysoušení 

*** Při průměrné době vysoušení vlasů 7 minut 

**** Ve srovnání s modelem Philips HP8280

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Hmotnost 1865 g
Délka kabelu 2 m
Počet rychlostí 5
Ionizátor Ano
Příkon 1800 W
Počet nástavců 3
Foukání studeným vzduchem Ano
Tryskový difuzor Ano
Difuzér Ano
Hřebenový nástavec Ne
Odnímatelná zadní mřížka Ne
Cestovní pouzdro Ne
Sklopná rukojeť Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips BHD829/00 SenseIQ 9000 Series

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi