Fagor 3CLV-610AX


Sklokeramický sporák, Energetická třída A, Objem trouby: 77 l, Sklokeramická varná deska, 4 varných zón, nerez barva, Displej:, Gril, Výška: 85 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 60 cm. Více info


Cena 14 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 150 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sklokeramický sporák Fagor 3CLV-610AB v nerezovém provedení má šířku 60 cm. Kombinuje elektrickou varnou desku a elektrickou troubu. Horní deska má 4 osvětlené varné zóny s různým průměrem a výkonem. Ovládání je možné pomocí otočných knoflíků, které jsou umístěny vpředu. Knoflíky jsou doplněny praktickým displejem. Elektrická trouba je multifunkční. Má mnoho praktických funkcí a celkový vnitřní objem 77 litrů.

 

 

 

Fagor 3CLV-610AXB

Sklokeramický sporák Fagor 3CLV-610AX se ovládá šesti otočnými knoflíky. Ty jsou umístěny vpředu a jejich hlavní výhodou je intuitivní umístění, takže automaticky sáhnete po správném ovládacím prvku. Varná zóna je elektrická se 4 světelnými zónami o různém výkonu a průměru. Sporák je vybaven praktickým úložným prostorem ve spodní části. Můžete do ní uložit plechy na pečení nebo jiné kuchyňské náčiní, které budete mít v případě potřeby vždy po ruce.

Čtyřzónová sklokeramická varná deska

  • HiLight zóna 14,5 cm 1,2 kW 1×
  • HiLight dvouzónová 12/21 cm 0,75/2,2 kW 2×
  • Oválná zóna HiLight 17/26,5 cm 1,4/2,2 kW 1×

Elektrická trouba

Multifunkční elektrická trouba nabízí až 11 funkcí pečení včetně grilu a superrychlého ohřevu. Trouba má celkový objem 77 l a je vybavena trojitým sklem dvířek. Čištění trouby usnadňuje snadno čistitelný smalt. Elektrická trouba je vybavena dvířky s pozvolným zavíráním a teleskopickým výsuvem.

Trojnásobně odolná dvířka trouby

Elektrická trouba má dvířka z odolného skla, které chrání před možným nebezpečím. Sklo dvířek je opatřeno trojitou vrstvou pro ještě větší bezpečnost při vaření vašich oblíbených jídel. Navíc je transparentní, takže máte vždy přehled o každém procesu pečení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ano
Časovač Ano
Třída energ.účinnosti A
Počet programů 11
Vzhled skříně volně stojící
Systém ovládání Otočné + dotykové
Typ varné desky Sklokeramická
Celk.vn.kapacita trouby 77 L
Gril Ano
Počet hořáků/varných zón 4
Typ horního povrchu Skleněné
Počet el.varných zón 4
Umístění ovládání přední
Typ trouby Elektrický

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Fagor 3CLV-610AX

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi