F1 23 (EAX32002) hra pro Xbox Series X/Xbox One

Hra Xbox. Více info

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Závodní hra F1 23 určená pro herní konzole Xbox Series X/Xbox One je oficiální videohrou šampionátu 2023 FIA Formula One World Championship.

 

Příběhový režim Braking Point 2

Braking Point se vrací s novou napínavou kapitolou, která nabídne spoustu dramatických momentů a novou rivalitu. Jejím středobodem je závodní tým Konnersport Butler F1 - nová fiktivní stáj. Hvězda Aiden Jackson má problémy s týmovým kolegou Devonem Butlerem. Když je budoucnost jednoho z nich ohrožena osobním problémem, vstupuje do příběhu Devonova sestra Callie Mayerová. Šéf týmu Casper Akkerman se tak musí vypořádat s týmovou a rodinnou dynamikou, stejně jako s manipulacemi Devonina otce a klíčového sponzora týmu Callie. Příběh vás vtáhne do perspektivy jednotlivých postav a odvíjí se nejen díky hereckým výkonům, ale také díky filmovým scénám. Příběh ovlivňují také vaše rozhodnutí, která učiníte. Obsahuje sezóny 2022 a 2023 F1.

Svět F1

Nový F1 World představuje nové centrum pro různé denní, týdenní a měnící se sezónní události. K dispozici je také systém postupu na Tech Level. Plněním výzev, závoděním online a účastí na herních událostech v průběhu sezóny získáte vylepšení, která zvýší vaši Tech Level, jež představuje výkon vašeho vozu ve světě F1. Se zvyšující se Tech Level se zvyšuje výkon vašeho vozu, což vám dává možnost účastnit se náročnějších závodů.

Nové události

V sólové sérii pro jednoho hráče se objeví celá řada nových výzev, které nabídnou různé režimy, tratě a zážitky. Můžete si vylepšit své řidičské dovednosti. Volba je na vás - prozkoumejte obsah F2 nebo se zúčastněte závodů supersportů či mnoha dalších. Herní události pro jednoho i více hráčů jsou zárukou, že se nebudete nudit, protože vás čeká řada denních, týdenních a sezónních událostí, ať už rádi hrajete sólo, nebo společně.

Vylepšení

Hraním budete získávat vylepšení. Věnujte čas úpravám svého vozidla v garáži, abyste zvýšili jeho výkon a rychlost. Vylepšení jsou rozdělena na vylepšení členů týmu a součástky vozidla. Vylepšení členů týmu lze posílit prostřednictvím systému smluv. Nový výrobní systém ve hře F1 World vám umožní využívat zdroje na modrotisky k výrobě různých vylepšení a vytvářet kontrakty pro použití herních modifikací. Systém licencí zase podporuje férové závodění a odměňuje hráče za ohleduplnou jízdu.

Specifické funkce

  • Hra pro více hráčů - F1 World obsahuje přepracovaný hodnocený herní režim pro více hráčů s novým systémem hodnocení založeným na divizích, e-sportovní sérii F1 23 a nový systém úkolů zjednodušující postup na Podium Pass. Získávejte body během závodění, stoupejte v žebříčcích od bronzové až po elitní divizi díky týdenním povýšením a získávejte ceny a vylepšení, která můžete použít ke zlepšení své technické úrovně.
  • Vylepšené jízdní vlastnosti vozů - nová fyzika vozů F1 přináší předvídatelnější chování na trati a lepší trakci při brzdění, akceleraci a průjezdu zatáčkou. Díky vylepšeným změnám točivého momentu motoru a setrvačnosti je odezva na plyn autentičtější a snadněji nastavitelná.
  • Červené vlajky a 35% vzdálenost závodu - červené vlajky nově přidávají autentický strategický prvek, zatímco nová možnost 35% vzdálenosti závodu zajišťuje realistickou závodní strategii a nastavení, kde opotřebení pneumatik zůstává klíčovým faktorem.
  • Nová Velká Cena Las Vegas a Kataru - vyzkoušejte své závodní dovednosti v nejnovějších destinacích Formule 1. Zažijte Velkou cenu Las Vegas 2023 a Velkou cenu Kataru 2023, které rozšíří kalendář závodů F1 23. Proleťte se po rychlém pouličním okruhu pod ikonickými světly Las Vegas a zazávodíte si na mezinárodním okruhu Lusail na pouštním předměstí Dauhá.
  • Aktualizovaná vozidla a oficiální soupiska F1 čítající 20 jezdců a 10 týmů - vytvořte si svůj vysněný tým a vydejte se za vítězstvím v režimu kariéry My Team.
  • Rozdělená obrazovka pro dva hráče pro skutečný zážitek ve dvou hráčích.
  • Rozšířený multiplayerový režim pro více platforem vám zajistí možnost hrát s přáteli.
  • Nová Racenet League s více sociálními funkcemi.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox Series X, Xbox One
Typ hry Sportovní

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze F1 23 (EAX32002) hra pro Xbox Series X/Xbox One

80% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

2. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Návrat příběhu Braking Point
  • oproti předešlému ročníku horší nasvícení monopostu