Exway Flex ER Riot


E-longboard, Maximální nosnost: 200 kg, Určení: univerzální, Kapacita baterie: 8, Maximální dojezd: 45 km, Výkon motoru: 1512 W, Max. rychlost: 45 km/hod.. Více info


Cena 25 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 260 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elektrický voděodolný longboard Exway Flex ER Riot s pružnou deskou pro lepší ovladatelnost s pohonem Riot - kola poháněná řemenem. Dojezd na jedno plné nabití lehce vyměnitelné baterie je až 45 km a maximální rychlost je na hodnotě 45 km/h. Na desce jsou předinstalovány nárazníky. Nechybí bezdrátové ovládání, vysoce propracovaná možnost přizpůsobení jízdních vlastností v oficiální aplikaci Exway.

Smysl pro detail

Měkčený griptape pro tlumení nárazů je standardní výbavou longboardu Flex. Lepší tlumicí vlastnosti, vyšší voděodolnost, zvýšená pevnost a pohodlnost. Nová generace kol Exway - Snížená tvrdost 76 A pro hladší jízdu. 85mm kola využívají nový parabolický výřez desky pro lepší stabilitu. 90% ultra-high-rebound polyuretan přináší kombinaci měkkosti a trvanlivosti.

Vyměnitelný pohon

FOC regulátor otáček je kompatibilní s pohony Hub i Riot. Pohon Hub, kde je motor v náboji kola, má tišší chod a vyšší světlou výšku. Pohon Riot, kde motor otáčí pásy, které pohánějí kola, má větší točivý moment a díky různým adaptérům je kompatibilní s celou řadou kol.

Aplikace Exway

3 přednastavené režimy pro různé zdatné jezdce s možností snadné úpravy fungování akcelerace a brzdy. Funkce turbo, při které je maximální rychlost až 40 km/h. V aplikaci lze nastavit velikost kol tak, aby byla vzdálenost a rychlost vypočítávána přesněji. Nastavitelná délka pohotovostního režimu, který se spustí při nečinnosti. V uživatelsky přívětivém rozhraní lze zapnout tempomat, měnit rychlostní stupně, zapnout režim Free Mode a další.

Špičkový ovladač

Ovladačem lze dálkově zapnout/vypnout longboard. V režimu hibernace je odběr proudu snížen až na 3 % tak, aby byl ovladač vždy připraven k použití.

Spolehlivý a bezúdržbový

Spolehlivý a téměř bezúdržbový díky stupni krytí IP55. Modulární design regulátoru, akumulátoru a pohonu umožňuje snadnou výměnu v případě potřeby.

Inteligentní pohonný akumulátor

24 bezpečnostních čidel připojených k regulátoru hlídá všechny články akumulátoru. Mnohovrstvý softwarový a hardwarový bezpečnostní obvod s certifikací UL neustále hlídá akumulátor. Vysokokapacitní články SONY VCT6 18650 lze vybíjet vysokým proudem tak, aby byla zachována spolehlivost a výkonnost akumulátoru. Vysoce přesný galvanometr monitoruje akumulátor s přesností na 1 %. Při dlouhodobějším skladování se automaticky spustí režim nízké spotřeby. Akumulátor je snadno vyměnitelný a disponuje stupněm krytí IP55.

Exway Trist trucky

Zbrusu nové trucky Exway Trist jsou vyráběny použitím proprietární technologie kování a CNC frézování. Takto vyrobené trucky jsou odolnější než trucky vyráběné standardní metodou tlakového lití. Tepelné zpracování T6 zajišťuje pevnost desky trucku a unašečů kol. Velikosti bushingů odpovídají průmyslovému standardu, aby byla zajištěna kompatibilita a přizpůsobitelnost. Konce bushingů jsou vybaveny těsněním ve tvaru mističky, které zajišťuje stabilitu především při vysokorychlostním klouzání. Ručně litý polyuretanový pivot cup zlepšuje tlumení nárazů, zvuků a stabilitu. Slitina hliníku VIRGIN A352, kingpiny z ocelové slitiny SCM435 a hřídel z ocelové slitiny SCM440 zajišťují maximální pevnost. Délka 8 palců/Tepelné zpracování T6/45° baseplate úhel/Tvrdost 90A.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Maximální nosnost 200 Kg
Kapacita baterie 8 Ah
Max. rychlost 45 km/hod.
Dojezd 45 km
Výkon motoru 1512 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Exway Flex ER Riot

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi