Evolveo StrongVision Mini 4G zelená


Fotopast, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: neuvedeno, Rozlišení: 30 Mpx, Max. rozlišení videa: 2560x1440 px, Maximální světelnost objektivu 3.1, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: jpeg, Vodotěsnost, Typ baterie: AA. Více info


Věrnostní cena 3 490 Kč

Noví i stávající členové Electro World věrnostního klubu získají na tento produkt okamžitou slevu 200 Kč.

Cena 3 690 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 37 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Evolveo StrongVision MINI je kompaktní fotopast vhodná pro sledování zvěře a ochranu majetku, jako jsou chaty nebo staveniště. Díky malým rozměrům ji můžete nenápadně umístit a nahrávat video nebo fotografie. Kamera je plně kompatibilní s aplikací Evolveo CAM pro systémy Android a iOS, ve které můžete snadno nastavit parametry, aniž byste museli kameru sundávat. Díky rychlému přenosu 4G LTE můžete využít funkci LiveView a sledovat dění před kamerou v reálném čase. Kamera je napájena 8× AA 1,5V bateriemi s možností prodloužení provozu pomocí příslušenství od společnosti Evolveo.

Živý náhled

S touto fotobudkou můžete využít rychlé připojení 4G a vylepšenou čipovou sadu. Díky funkci Liveview můžete mít online živý náhled videa, který vám umožní sledovat, co se děje na místě instalace. Stačí spustit živý náhled v aplikaci a libovolně nastavit polohu. Tato funkce vám také umožňuje používat kameru jako hledáček během instalace, což znamená, že nemusíte kameru několikrát přemisťovat. Po navázání spojení s živým náhledem můžete navíc vzdáleně přistupovat k souborům přímo v zařízení a podle potřeby je kopírovat, přesouvat nebo mazat.

Všestranné použití

Fotopast je univerzálně použitelné bezpečnostní zařízení, které vám umožní chránit váš majetek bez připojení k internetu všude tam, kde nemáte připojení pro běžný kamerový systém. Ideální pro chaty, chalupy, stavby domů a garáže. Kamera vás upozorní na pohyb prostřednictvím oznámení do telefonu nebo hodinek a pořídí snímek nebo video, které si můžete prohlédnout v aplikaci. Díky integrovanému PIR čidlu nezmeškáte žádný pohyb a kamera se aktivuje pouze v případě potřeby, což prodlužuje životnost baterie.

Bezplatné aplikace a cloud

Aplikace i cloudové úložiště fotopasti jsou a vždy budou zdarma. Každé zařízení má jedinečné cloudové úložiště umístěné v Evropě na platformě Amazon. Pomocí této aplikace můžete přidat více fotopastí a přiřadit jim názvy pro odlišení polohy. V oznámeních uvidíte přesnou polohu toho, co se děje. Nyní můžete měnit nastavení i v zapnutém režimu, například rozlišení fotografií, videa a dobu aktivity fotopastí.

Noční infračervený přísvit s 2× 3W IR led s vlnovou délkou 850 nm

Infračervené noční osvětlení je důležitou funkcí této fotopasti. Díky použití LED diod s vlnovou délkou 850 nm lze zařízení použít jak pro sledování zvěře, tak pro ochranu objektů. Tento typ osvětlení je na rozdíl od 850nm technologie pro narušitele v noci nenápadný. Díky dvěma 3W infračerveným LED diodám s 850nm technologií je noční scéna dobře osvětlena.

Příslušenství pro bezproblémový provoz

  • Skvělým příslušenstvím může být nastavitelný lanový zámek StrongVision LOCK , který díky své délce 2M a 8mm silnému kabelu dobře poslouží například pro připevnění kamery ke kmeni stromu.

  • Napájecí adaptér Evolveo StrongVision ADAP 12V poslouží pro případ, kdy nemáte možnost zapojit kameru do elektrické sítě. Můžete si jej zakoupit a kamera bude primárně napájena z adaptéru. V případě výpadku síťového napájení poslouží vložené baterie jako záložní zdroj.

  • Solární panel Evolveo StrongVision SP1 je užitečný pro delší výdrž díky integrované Li-ON baterii, která může prodloužit dobu provozu až na dvojnásobek.

  • Pokud chcete použít jiný zdroj napájení nebo záložní olověný akumulátor, použijte napájecí kabel Evolveo StrongVision PWRC přímo pro fotopasti Evolveo.

Obsah balení

  • StrongVision MINI 4G
  • Uživatelská příručka
  • Čtečka karet SD
  • Odnímatelná anténa GSM
  • Montážní pásek

Výrobce garantuje správnou funkcionalitu pouze s paměťovými kartami značek Samsung a Kingston.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
GPS Ne
Max.rozlíš.videa 2560x1440
Hledáček Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Evolveo StrongVision Mini 4G zelená

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi