Evolveo EasyPhone XO červený


Telefon, 2,8" displej, Rozlišení: 320x240 px displej, Slot pro paměťovou kartu, Bluetooth, Dual SIM, 0,3 Mpx hlavní fotoaparát, 1700 mAh baterie, mini sim, Konektor: USB-C, Podpora sítě: 2G. Více info


Cena 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Mobilní telefon Evolveo EasyPhone XO v červeném provedení má barevný 2,8'' displej s rozlišením 320 × 240 pixelů. Díky jednoduchému ovládání a přehlednému menu je telefon vhodný pro seniory. Ve výbavě nechybí SOS tlačítko, FM rádio, diktafon, budík, světlo, hudební přehrávač a další. Li-ion baterie s kapacitou 1 700 mAh umožní až 14 dní provozu, součástí balení je také praktický stojánek pro nabíjení telefonu.

Kompaktní rozměry a nabíjecí stojan

Telefon v červeném provedení s tlačítkovým ovládáním a hmotností pouhých 113 g vám zaručí pohodlné ovládání. K dispozici je nabíjecí stojánek, který se po vložení telefonu automaticky začne nabíjet. O výdrž telefonu se stará baterie s kapacitou 1 700 mAh. Ve výbavě nechybí 3,5mm jack pro sluchátka, Bluetooth 3.0, slot pro paměťovou kartu microSDHC a 0,3MPx fotoaparát.

SOS tlačítko pro SOS volání a SMS s lokalizací polohy.

Evolveo EasyPhone XO je telefon určený pro seniory a lidi, kteří mají rádi snadné používání. Barevný displej s úhlopříčkou 2,8" a rozlišením 320 × 240 pixelů vám usnadní a urychlí čtení SMS zpráv nebo vyhledávání kontaktů. Klávesnice telefonu má samostatná tlačítka, což oceníte zejména při psaní. V případě potřeby je k dispozici tlačítko SOS, které můžete použít k uskutečnění SOS volání a odeslání SMS zpráv podle polohy. Pro nouzové volání a zasílání zpráv lze nastavit až 5 telefonních čísel.

Foto kontakty a rychlá volba

Zajímavou funkcí jsou fotokontakty, které usnadní identifikaci volajícího. 8 kontaktům můžete přiřadit tlačítka rychlé volby, která odpovídají tlačítkům 2-9.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.8 "
Rozlišení displeje (px) 320x240
Typ telefonu Klasický
Podpora sítě 2G

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Evolveo EasyPhone XO červený

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi