ETA 3511 90000 Adagio


Podlahový vysavač, Objem sáčku/nádoby: 4,5 l, Sací výkon: 230 W, Maximální hlučnost: 66 dB, Regulace výkonu, Operační rádius: 13 m, Omyvatelný filtr, Materiál rourky: kov, Hmotnost: 9,2 kg. Více info


Cena 4 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 50 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

4 dva nákupy

Zobrazit 4 recenze

Popis produktu

Podlahový vysavač ETA 3511 90000 Adagio umožňuje kombinovat úsporný provoz s vysokou účinností vysávání díky ECO motoru se sníženou spotřebou energie. Vysavač je vybaven účinnou filtrací s kvalitním filtrem HEPA 13, 3 mikrofiltry a prachovým sáčkem, takže je skvělým pomocníkem i pro alergiky. Výkon přístroje můžete regulovat elektronicky na těle vysavače nebo pomocí mechanického ovládání na rukojeti hadice pro okamžité snížení sacího výkonu. Když je sáček na prach o objemu 4,5 l plný, vysavač vás upozorní na nutnou výměnu světelným signálem. Má také bezpečnostní pojistku proti ztrátě sáčků. Příslušenství (štěrbinová hubice, hubice na čalounění a kartáč) lze uložit do krytu vysavače. Vysavač ETA 3511 90000 Adagio je uložen na otočném předním kolečku a kolečkách, která jsou šetrná k vašim podlahám. Po skončení práce stačí stisknout tlačítko, čímž se napájecí kabel automaticky zasune (akční rádius: 13 metrů) a uloží.

ETA 3511 90000 Adagio

 • Podlahový vysavač
 • ECO motor s nižším výkonem
 • Filtrace: HEPA 13, 3 mikrofiltry a prachový sáček
 • Akční rádius: 13 m 
 • Světelný panel LED 
 • Objem prachového sáčku: 4,5 l
 • Kontrolka plného prachového sáčku 
 • Bezpečnostní pojistka pro chybějící sáček na prach
 • Úložný prostor pro příslušenství (štěrbinová hubice, hubice na čalounění, kartáč)
 • Měkká pojezdová kola
 • Elektronická regulace sacího výkonu 
 • Vertikální a horizontální parkování
 • Rukojeť pro přenášení
 • Automatické navíjení napájecího kabelu
 • Ochrana proti přehřátí motoru
 • Délka napájecího kabelu: 10 m
 • Výkon: 800 W
 • Příslušenství: univerzální podlahová hubice, turbohubice, malá turbohubice, parketová hubice, speciální nástavec DermoPet, štěrbinová hubice / dlouhá štěrbinová hubice, hubice na čalounění, kartáč s jemnými štětinami, kovová teleskopická trubka (94 cm), prachový sáček (ETA ANTIBACTERIAL MAXI)

Skvělé řešení pro alergiky

Vysavač ETA 3511 90000 Adagio je vybaven účinným filtračním systémem, který kombinuje HEPA filtr č. 13, tři mikrofiltry a prachový sáček, takže je vhodným pomocníkem i v domácnostech, jejichž členové trpí různými alergiemi. Jakmile je 4,5l prachový sáček plný, vysavač vás upozorní na jeho výměnu světelným signálem. Bezpečnostní zámek chybějícího sáčku zabraňuje sání, pokud sáček nevložíte. Ochrana proti přehřátí zabraňuje poškození motoru.

Zjednodušené vysávání

Díky opravdu velkému akčnímu rádiu až 13 metrů můžete s vysavačem ETA 3511 90000 Adagio snadno vysát každý kout vaší domácnosti. Dlouhou kovovou teleskopickou trubku (94 cm) lze nastavit do vhodné výšky pro různé uživatele. Přední otočné kolečko umožňuje ještě plynulejší pohyb po prostoru. Zadní kolečka jsou dostatečně měkká, aby byla šetrná k podlaze. Jeho kompaktní rozměry a praktická rukojeť zajišťují snadnou manipulaci. Vysavač lze parkovat ve svislé i vodorovné poloze.

Příslušenství pro všechny typy vysávání

Nejenže vysávání je s vysavačem ETA 3511 90000 Adagio opravdu snadné, ale nabízí také bohaté příslušenství, takže se nemusíte omezovat pouze na úklid podlah. Univerzální podlahová hubice s přepínačem je určena k vysávání koberců nebo tvrdých podlah. Turbokartáč zajišťuje účinnější vysávání koberců a efektivní sběr vlasů a chlupů domácích zvířat. S malou turbohubicí účinně vysajete čalouněný nábytek. Parketová hubice s koňskými žíněmi je vyrobena přesně pro účinné vysávání tvrdých podlah. Drhnoucí hubice a dlouhá štěrbinová hubice vám usnadní úklid úzkých a těžko přístupných míst. Hubice na čalounění umožňuje šetrné vysávání měkkých textilních povrchů. Kartáč s měkkými štětinami je určen k velmi šetrnému čištění nábytku, stěn nebo obrazů. Speciální nástavec DermoPet je určen k důkladné péči o srst domácích mazlíčků, protože ji zbavuje nečistot a alergenů a také snižuje množství línajících chlupů. Základní příslušenství, tedy štěrbinovou hubici, hubici na čalounění a kartáč, můžete snadno uložit do pouzdra v těle vysavače.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Barva červená
Hmotnost 9.2 Kg
Maximální hlučnost 66 db
Maximální příkon 800 W
Operační rádius 13 m
Indikátor plného sáčku/nádoby Ano
Objem sáčku/nádoby 4.5 L
Typ sáčku textilní
Regulace výkonu Ano
Umývatelný filtr Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

4 recenze ETA 3511 90000 Adagio

93.3% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Michael

11. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


 • Tichost
 • Nic

Hodně příslušenství


Vojtěch

3. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Lehký dobrý výkon

Spokojenost


Pavel

31. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoJan

23. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Dobrá