ETA 1134 90010 Calderon II


Parní hrnec, Příkon: 1800 W, Počet košů: 2, Variabilní objem nádoby, Objem: 11 l, Časovač, Vyjímatelná miska, Barva: mix barev. Více info


Cena 1 999 Kč

Sleva 20 % z předcházející ceny: 2 499 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 20 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Parní hrnec ETA 1134 90010 Calderon II s unikátní konstrukcí zásobníku vody vám vytvoří páru jen za 30 sekund. Disponuje příkonem 1 800 W, který zajišťuje skvělý výkon. Parní hrnec má velmi příjemný design. Příprava jídel na páře je zdravá a levná a navíc velmi praktická a rychlá. Hrnec disponuje 2 transparentními nádobami na vaření o celkové kapacitě 11 l. Na velkém LCD displeji si zvolíte ze 6 automatických programů. Hrnec disponuje ještě funkcemi, jako nastavení časovače až do 99 minut, udržování teploty po dobu 20 minut, zvukovou signalizací a automatickým vypnutím.

Parní hrnec ETA 1134 90010 Calderon II

  • Příkon: 1 800 W
  • Počet varných nádob: 2
  • Vaření rýže
  • Držák na vaření vajec
  • 6 přednastavených automatických programů
  • Objem parního hrnce: 11 l
  • Časovač/minutka
  • Displej LCD
  • Ukazatel množství vody

Rychle a zdravě

Parní hrnec ETA Calderon II disponuje 2 transparentními nádobami na vaření s kapacitou 11 l. Hrnec představuje dokonalé řešení pro všechny, kteří ocení nejen zdravé jídlo, ale i jednoduchost při vaření. Potraviny díky němu neztrácejí svou přirozenou chuť ani výživné látky. V ETA Calderon II je miska na vaření rýže nebo si v něm můžete uvařit dokonce i vejce. Velkou výhodou hrnce je možnost rozdělit pomocí přihrádek obě nádoby na dvě samostatné zóny vaření, kde si nastavíte dva různé časy a menu na přípravu různých pokrmů v jeden moment.

Pohodlná obsluha

S ukazatelem hladiny vody na přední straně budete mít vždy přehled o doplnění vody, kterou snadno a bezpečně nalijete z vnější strany hrnce. Kondenzovaná vodní pára je zachycována do integrované misky na odkapávání. Na velkém LCD displeji si jednoduše zvolíte ze 6 automatických programů, pomocí kterých je možné si připravit zeleninu, maso, ryby, kuře, vajíčka, rýži apod. Samozřejmostí je nastavení časovače až do 99 minut. Vy si tak můžete jít v klidu nakoupit, podívat se televizi nebo si přečíst knížku. Další z funkcí, která potěší, je udržování teploty po dobu 20 minut.

Výkonný a skladný

Jeho sestavení je velmi rychlé a snadné. Díky dostatečnému příkonu 1 800 W a unikátní konstrukci zásobníku vody vytvoří páru již za 30 sekund. ETA Calderon II je doprovázen při svém provozu zvukovou signalizací a po skončení vaření se automaticky sám vypne. Nádoby nezaberou mnoho místa, je možné je jednoduše poskládat do sebe.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet košů 2
Objem 11 L
Příkon 1800 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ETA 1134 90010 Calderon II

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi