EMOS EM-10AHD RF-2

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kamerová jednotka EMOS EM-10AHD RF-2 pro monitor a video vrátného Emos EM-10AHD s integrovanou čtečkou RFID. V balení navíc najdete 5 čipů, které vám otevřou dveře bez nutnosti použití klíče. Samozřejmostí je možnost umístění jmenovky. Kamerová jednotka vám poskytne perfektně ostrý a kvalitní obraz ve dne i v noci společně s širokým úhlem záběru kamery až 160°/120°. Dveřní kamerová jednotka je navíc odolná vůči povětrnostním i mechanickým vlivům.

Full HD rozlišení

Kamerová jednotka H3017 je vybavena technologií ADH s rozlišením 2 Mpx, která je v oblasti videotelefonů pro malé aplikace špičkou na trhu. Ve dne i v noci nabízí perfektně ostrý obraz ve Full HD rozlišení.

Skvělý obraz ve dne i v noci

V šeru nebo ve tmě si kamera ve dveřní stanici automaticky aktivuje IR filtr a infračervené LED diody, kterými si v tmavém prostředí nepozorovaně prosvítí. Při ztížených světelných podmínkách navíc přepne do černobílého režimu a snímá stejně kvalitně, jako za jasného denního světla.

Široký úhel záběru

Díky dostatečně širokému úhlu záběru až 160°/120° zvládne integrovaná kamera zobrazit příchozího i v případě, že je kamerová jednotka umístěna na nízkém plotě nebo jiném nepříliš vhodném místě.

Snadná instalace

Není v okolí vašeho vstupu optimální prostor pro umístění kamerové jednotky? Ke dveřní jednotce je přibalen montážní klín, který vám celou instalaci usnadní a díky kterému můžete dveřní kamerovou jednotku namontovat zešikma.

Odolná i vůči povětrnostním vlivům

Kamerové jednotky produktové řady EM-10AHD jsou vyrobeny z masivního kovu. Díky tomu jsou odolné vůči povětrnostním a mechanickým vlivům.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Dosah 115 m
Bezdrátové Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí EMOS EM-10AHD RF-2

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi