Elica TONDA IX/F/90 komínový odsavač par nerezový


Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 355 m3, Maximální hlučnost: 67 dB, Třída energetické účinnosti: D, Materiál: nerez, Celková spotřeba: 72 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 117,1 cm, Šířka: 89,8 cm, Hloubka: 55,2 cm. Více info


Cena 7 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 75 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Elica TONDA IX/F/90 v nerezovém provedení je zařazen v energetické třídě D. V zakřiveném designu elegantně doplní linie moderní kuchyně. Odsavač par je možné použít s odtahem do komína nebo s recirkulací. Maximální výkon odtahu dosahuje 355 m³/h. Pracovní prostor pod odsavačem par je osvětlen pomocí LED žárovek 2× 3 W. Nabízí 3 rychlosti ovládání. Maximální hlučnost digestoře Elica TONDA IX/F/90 dosahuje 67dB.

 

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Elica TONDA IX/F/90 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, s jehož pomocí můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, takže dojde k rychlejšímu odvedení páry a dalších nežádoucích zápachů z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Maximální výkon odtahu dosahuje 355 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 67 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 120 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Efektní konstrukce v nerezovém provedení mu dodává netradiční a originální vzhled. Kromě toho je také vybavený až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je i umístění vpředu. Odsavač je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Rovněž disponuje osvětlením pracovního místa pomocí LED 2× 3 W, které je maximálně efektivní.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0140124. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven také hliníkovým tukovým filtrem. Ten jej chrání, stejně jako odsávací kanál, před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 89.8 cm
Maximální hlučnost 67 db
Maximální výkon odsávání 355 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Elica TONDA IX/F/90 komínový odsavač par nerezový

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi