Elica TONDA IX/F/90

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 62,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Elica TONDA IX/F/90 v nerezovém provedení je zařazen v energetické třídě E. V zakřiveném designu elegantně doplní linie moderní kuchyně. Odsavač par je možné použít s odtahem do komína nebo s recirkulací. Jeho maximální výkon odtahu dosahuje 400 m³ / h. Pracovní prostor pod odsavačem par je osvětlen pomocí LED žárovek 2 x 3 W. Nabízí 3 rychlosti ovládání. Maximální lučnosť digestoře Elica TONDA IX/F/90dosahuje 67dB. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Elica TONDA IX/F/90 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popř. oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Maximální výkon odtahu dosahuje 350 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 67 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 120 mm.

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v nerezovém provedení, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Mimo toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je také umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 2 x 3 W, které maximálně efektivně osvětluje pracovní plochu pod odsavačem par.

Provozní způsoby

Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v odsavači vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0140124. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2 - 3 x týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač par je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem. Chrání odsavač par jakož i odsávací kanál před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 89,8 cm
  • Maximální hlučnost 67 db
  • Maximální výkon odsávání 350 m3

Další vlastnosti

Značka: Elica
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 350 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 50 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 88,7 cm
Výška komínu (max.): 117,1 cm
Vhodný uhl. filtr: CFC0140124
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 89,8 cm
Výška: 117,1 cm
Hloubka: 55,2 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 67 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Materiál

Materiál: nerez

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: E
Celková spotřeba: 142 kWh

Vzhled

Typ ovládání: mechanické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 2

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Všechny parametry

Recenze Elica TONDA IX/F/90

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Elica TONDA IX/F/90