Elica FLAT GLASS IX/A/60 komínový odsavač par nerezový


  Šírka: 60 cm, Maximální hlučnost: 62 db, Maximální výkon odsávání: 365 m3 Více info


  Cena 6 490 Kč

  Přihlásit se / Registrovat se a získat 65 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  Spočítat splátky

  Top příslušenství

  Bežná cena
  Zdarma
  Věrnostní cena Zdarma

  Zobrazit všechno příslušenství

  Popis produktu

  Komínový odsavač par Elica FLAT GLASS IX/A/60 v nerezovém provedení se vyznačuje elegantním designem v kombinaci se sklem, díky čemuž zapadne téměř do každé domácnosti. Jeho šířka je 60 cm a sací výkon dosahuje maximálně 365 m³/hod. Digestoř Elica FLAT GLASS IX/A/60 má dvě LED svítidla, která jsou šetrná a přitom dostatečně osvětlují pracovní plochu. Odsavač nabízí 3 rychlosti nastavení odsávání, přičemž hlučnost při největší rychlosti je pouze 62 dB. Mastnotu zachycuje hliníkový tukový filtr. Provoz digestoře je možný s odtahem do komína s průměrem odsávací roury 150 mm nebo s recirkulací s použitím vhodného uhlíkového filtru. Třída energetické účinnosti je D.

   

   

   

  Výkon odsavače

  Výkon odsavače Elica FLAT GLASS IX/A/60 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí odsavače je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Rychleji tak dochází k odvedení vzniklé páry a všech nežádoucích zápachů z vaření. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Jeho montáž je ideální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl být odsavač umístěn minimálně 50 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Maximální výkon odtahu dosahuje 365 m³/hod. Pracuje s maximální hlučností 62 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 150 mm.

  Optimální pro jednoduché vaření

  Design odsavače je velmi elegantní a vhodný do téměř každé kuchyně. Zkonstruován je velmi efektně v nerezovém provedení v kombinaci se sklem, což mu dodává netradiční a originální vzhled. Kromě toho je také vybaven až 3 stupni výkonu. Jeho výhodou je i umístění vpředu. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu budou mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněny mimořádně rychle. Odsavač je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 60 cm. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED 2× 2,5 W, které maximálně efektivně osvětlují plochu pod odsavačem par.

  Provozní způsoby

  Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Pro odsávání s recirkulací je třeba si zakoupit i příslušný uhlíkový filtr Elica CFC0141725. Schopnost filtru pohlcovat pachy je ovlivněna četností jeho používání. Při standardním využívání 2-3× týdně si zachová své vlastnosti 3 měsíce. Odsavač je vybaven i hliníkovým tukovým filtrem, který ho spolu s odsávacím kanálem chrání před znečištěním a zachycuje mastnotu vznikající při vaření. Jeho výměna je velmi jednoduchá.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Šírka 60 cm
  Maximální hlučnost 62 db
  Maximální výkon odsávání 365 m3

  Návody a manuály

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Elica FLAT GLASS IX/A/60 komínový odsavač par nerezový

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno