Electrolux SteamBake EOD6C77X vestavná parní trouba


Vestavná parní trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 72 l, Počet funkcí: 9, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,4 cm, Šířka: 59,6 cm, Hloubka: 56,9 cm. Více info


Cena 12 498 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 13 498 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 125 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Vestavná parní trouba Electrolux SteamBake EOD6C77X v černo-nerezovém provedení má funkci SteamBake, která umožňuje využít páru k přípravě dokonalých pokrmů. Nabízí možnost vaření až na 3 úrovních současně a funkce vaření: spodní ohřev, gril, gril + spodní ohřev, gril + spodní ohřev + ventilátor, gril + ventilátor, kruh + spodní ohřev + ventilátor, kruh + ventilátor, kruh + ventilátor + výparník. Nabízí také automatické návrhy teploty. Teplotní sonda zajišťuje přesné vaření a sledování teploty uvnitř pokrmu. Ovládá se pomocí 2 tlačítkových ovladačů a displeje LED EXPlore. Pro zajištění bezpečnosti je vybaven dětskou pojistkou. Vnitřní objem trouby je 72 litrů a čištění trouby je katalytické.

 

 

 

Vestavná parní trouba SteamBake

Vestavná parní trouba Electrolux SteamBake EOD6C77X využívá jemný dotek páry k dosažení sytější, lesklejší barvy, křupavější kůrky a měkké, jemné struktury při pečení domácího chleba. V kombinovaném režimu trouba automaticky a přesně vypočítá optimální poměr tepla a páry. S funkcí SteamBake můžete péct v pohodlí domova v kvalitě jako v pekárně. Vlhkost podporuje kynutí těsta, které je pak pružnější, a suché teplo dodá jídlu zlatavou kůrku. Můžete vyzkoušet pečení koláčů, šťavnatého masa a delikátních ryb. S kapacitou až 72 litrů nabízí dostatek prostoru pro přípravu pokrmů. Ovládá se pomocí 2 otočných voličů a LED displeje EXPlore. Pro zajištění bezpečnosti je vybaven dětskou pojistkou.

Displej LED EXPlore

Nový zážitek s troubou Electrolux SteamBake EOD6C77X s displejem LED EXPlore a citlivými dotykovými tlačítky. Aktivní rozhraní umožňuje rychlý přístup a dynamické ovládání doby vaření, teploty a dalších funkcí.

Přesné pečení s teplotní sondou

Vestavná parní trouba je vybavena teplotní sondou, která je důležitá při rozhodování, zda je jídlo hotové, či nikoli. Je přímo připojen k ovládacímu panelu a slouží jako teploměr. Díky němu můžete pokaždé dosáhnout dokonalých výsledků. Umožňuje sledovat proces vaření měřením teploty uvnitř potraviny. Nastavte sondu na správný stupeň pečení, trouba se vypne, když je jídlo hotové.

Snadná údržba díky katalytickému čištění

Díky katalytické technologii čištění se z vnitřku trouby odstraní usazená mastnota a zbytky jídla. Před čištěním je třeba z trouby vyjmout veškeré příslušenství a základnu trouby vyčistit vlažnou vodou s jemným čisticím prostředkem. Katalytické čištění se spustí automaticky, když teplota v troubě dosáhne 250 °C. Po dokončení čištění se ozve zvukový signál, který lze vypnout stisknutím libovolného tlačítka.

Rychlý ohřev trouby šetří váš čas

Funkce rychlého zahřátí pomáhá zajistit, aby byla trouba připravena a zahřátá právě tehdy, když ji potřebujete. Ve srovnání s jinými troubami se zahřeje na požadovaný stupeň v krátkém čase.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 72 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3480 W
Typ čištění Katalýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Electrolux SteamBake EOD6C77X vestavná parní trouba

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Lukáš

29. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Elegantní
  • Zatím nic

Zvoleno na základě parametrů, zatím nemám vyzkoušené