Electrolux LFP416X


Vestavná digestoř, Maximální výkon odsávání: 440 m3, Maximální hlučnost: 60 dB, Třída energetické účinnosti: C, Celková spotřeba: 57,6 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 39,5 cm, Šířka: 59,8 cm, Hloubka: 30 cm. Více info


Cena 5 189 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 52 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavný výsuvný odsavač par Electrolux LFP416X v šedém provedení je zařazen v energetické třídě C. Pomocí jednoduchého ovládání umožňuje nastavit 3 rychlosti odsávání. Výkon odsávání dosahuje maximálně 440 m³/hod. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo s recirkulací za použití vhodného uhlíkového filtru (uhlíkový filtr není součástí balení, nutno zakoupit samostatně). Maximální hlučnost dosahuje 60 dB. Pracovní plochu pod digestoří zpřehlední LED osvětlení. Odsavač je vybaven dvěma hliníkovými tukovými filtry.

 

 

 

LEDlights

Odsavač par je vybaven úsporným LED osvětlením LEDlight 300, které spotřebovává mnohem méně energie než běžné osvětlení a má mnohem delší životnost. Toto osvětlení je efektivní a praktické, protože poskytuje výjimečnou viditelnost při vaření.

Spolehlivě redukuje výpary z vaření

Vytvořte si čistší prostředí pro vaření, servírování jídla a odpočinek s účinným odsavačem par. Spolehlivý motor účinně snižuje množství výparů z vaření, takže si čas strávený v kuchyni můžete užít více než kdy jindy.

Standardní tukový filtr pro čistou kuchyň

Díky tukovému filtru můžete mít vždy čistý varný prostor. Když je potřeba nový filtr, můžete jej jednoduše umýt nebo vyměnit. Vaše kuchyně zůstane déle čistá.

Snadné ovládání

Kompletní ovládání odsavače par je pouhým stisknutím tlačítka. Jednoduchým stisknutím zvýšíte nebo snížíte jeho výkon.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 59.8 cm
Maximální hlučnost 60 db
Třída energ.účinnosti C
Typ digestoře odtah+recirkulace
Maximální výkon odsávání 440 m3
Počet motorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux LFP416X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi