Electrolux LCB3LF38W0

Nákupem získáte 105,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Truhlicová mraznička Electrolux LCB3LF38W0 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Ovládání je elektrické s LCD displejem. Vnitřní kapacita mrazícího prostoru je 371 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 25 kg / 24 hod. a akumulační doba během výpadku proudu je 40 hodin. Praktické vnitřní LED osvětlení dává přehled o uložených potravinách. Truhlicová mraznička Electrolux LCB3LF38W0 s LowFrost odmrazováním disponuje i uzamykatelným víkem. Pro bezpečnost potravin ve výbavě nechybí optický a zvukový varovný signál vysoké teploty. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux LCB3LE38W0

Truhlicová mraznička Electrolux LCB3LE38W0 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A ++. Ovládání je elektrické s LCD displejem. Vnitřní kapacita mrazícího prostoru je 371 litrů. Mrazicí…

 • Šířka: 130 cm
 • Výška: 84,5 cm
 • Hloubka: 70 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Úsporná energetická třída A+

Pokud chcete ušetřit při skladování a mražení potravin, tak truhlicová mraznička Electrolux  LCB3LF38W0 je ideálním řešením. Je zařazena do úsporné energetické třídy A+, která vám pomůže šetřit nejen peněženku, ale navíc i životní prostředí. Všechny její funkce jsou přizpůsobeny tak, aby zužitkovali jen skutečně potřebné množství energie bez jejího zbytečného plýtvání. Rozmrazování se realizuje systémem LowFrost.

Technologie LowFrost

LowFrost mraznička vám ušetří množství práce s odmrazováním a údržbou. Technologie LowFrost má chladící okruhy skryté ve stěnách mrazničky, díky čemuž se ve vnitřním prostoru tvoří až o 80% méně námrazy. Energetická účinnost spotřebiče se zachová a odmrazování bude pro vás mnohem jednodušší.

Velký objem

Tato klasická truhlicová mraznička poskytuje dostatečně velký prostor pro množství surovin, které potřebuje zmrazit, Její celkový využitelný objem je 371 litrů, což je zárukou dostatečného místa pro každou skladovanou surovinu. Její maximální hlučnost dosahuje pouze 45 dB, takže vás zaručeně nebude rušit nadměrným hlukem.

Vlastnosti

Mrazící výkon této šikovné mrazničky dokáže za 24 hodin zmrazit až 25 kg surovin, což je skutečně velkým plusem výrobku. Tato dokonalá mraznička však vyniká nejen výkonem, ale i mimořádnou spolehlivostí a péčí. Termostat je elektrický s LCD displejem. Vnitřní vybavení disponuje závěsnými koši a vnitřním osvětlením umístěným ve dveřích. Už se nemusíte obávat zvýšení teploty ve své mrazničce. Zvukovým varovným signálem vás na tento stav upozorní výstrahou. Manipulaci při otevírání a zavírání usnadňuje ergonomické madlo s možností uzamykání.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 130 cm
 • Výška 84,5 cm
 • Hloubka 70 cm
 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celkový čistý objem 371 L
 • Klimatická třída SN-T
 • Mrazící výkon 25 kg/24h
 • Celkový hrubý objem 374 L
 • Počet košů 3

Další vlastnosti

Značka: Electrolux

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 130 cm
Výška: 84,5 cm
Hloubka: 70 cm
Hmotnost: 48,3 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 45 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Roční spotřeba energie: 309 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 40 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 371 L
Celkový hrubý objem: 374 L
Typ ovládání: elektronické
Počet košů: 3

Mraznička

Mrazící výkon: 25 kg/24h

Funkce

Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Ostatní

Kód produktu: 922718132

Všechny parametry

Recenze Electrolux LCB3LF38W0

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux LCB3LF38W0