Electrolux SurroundCook EOF3H70V

Vestavná trouba Electrolux SurroundCook EOF3H70V v bílém provedení je zařazena v energetické třídě A. Umožňuje připravit křupavé pečené kuře v pohodlí domova. Nabízí 9 funkcí pečení: dolní pečení, tradiční pečení, rychlý gril, gril, horký vzduch, turbo gril, osvětlení, vlhký horký vzduch, pizza. Kromě nich má k dispozici také funkci: akustický signál, trvání, ukončení programu, minutka, čas. Trouba disponuje 3 pečúcimi úrovněmi. Čištění trouby se realizuje pomocí páry. Dvířka trouby Electrolux SurroundCook EOF3H70V jsou vybaveny dvojitým sklem. Kromě toho jsou vybaveny i jemným zavíráním VelvetClose. Ovládána je pomocí 2 zatláčacích knoflíků. Všechna nastavení následně zobrazuje displej. Vnitřní objem trouby dosahuje 72 l. Obsahem balení jsou: šedý hluboký a mělký plech, drátěná chromovaná mřížka. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3C50TX

11 990 Kč

K odeslání

Vestavná trouba Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3C50TX s kruhovým topným tělesem a s funkcí páry SteamBake je zařazena do energetické třídy A. Nabízí funkce pečení: spodní ohřev, ventilátor + světlo,…

 • Třída energ.účinnosti: A
 • Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Vestavná trouba SurroundCook

Vestavná trouba Electrolux SurroundCook EOF3H70V s kruhovým topným tělesem zajišťuje rovnoměrnou vnitřní teplotu díky rozvádění vzduchu a tepla pomocí ventilátoru. Zvládne připravit vše od křupavého pečeného kuřete po chutné sněhové pusinky upečené rovnoměrně. Nabízí možnost péct rovnoměrně na třech úrovních. Její kapacita je 72 litrů pro přípravu jídel. Ovládací panel se zasunovacími prvky vám poskytne přístup upravit nastavení podle vaší chuti. Nové boční mřížky Easy Entry umožňují snadnější zasouvání plechů do trouby. Jsou odnímatelné, díky čemuž je lze snadno očistit. VelvetClosing jemně zavře dvířka trouby.

 •     Funkce trouby: Olney pečení, tradiční pečení, rychlý gril, gril, horký vzduch, turbo gril, osvětlení, vlhký horký vzduch, pizza.
 •     Elektronické funkce: akustický signál, trvání, ukončení programu, minutka, čas

Rovnoměrně upečené s víceúrovňovým pečením

Užívejte si rovnoměrné pečení s víceúrovňovým pečením. Dodatečné kruhové topné těleso znamená, že můžete péct rovnoměrně na třech úrovních. Dokonalé k vytvoření těch nejjemnějších koláčků a přepychových koláčů.

Jednoduché ovládání

Vestavná trouba vás zaujme i svým jednoduchým ovládáním. Vybavená je ovládáním prostřednictvím zásuvných ovládacích knoflíků s LED displejem a umožňuje nastavení trvání procesu pečení. Můžete si na něm na něm nastavit i začátek a ukončení přípravy jídla. Díky jeho zápustným ovladačem a tlačítkům získáte snadný přístup ke všem nastavením trouby.

Rovnoměrné pečení

Systém rovnoměrného pečení rozvádí teplo v celé troubě, čímž zajišťuje, že všechno bude rovnoměrně upečené. Vše bez nutnosti obracení pokrmu. Trouba se nahřeje rychleji, čímž vám šetří čas a energii.

Snadné čištění s funkcí AquaClean

Tato metoda čištění je šetrná k životnímu prostředí a navíc je i účinná. Vodu přemění na páru pomocí tepla trouby. Po vychladnutí trouby povrch jednoduše otřete do čista.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 72 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 2790 W
 • Typ čištění Párou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,4 cm
Hloubka: 56,8 cm
Hmotnost: 29 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Párou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,6 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 72 L
Celkový výkon trouby: 2790 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 949496272

Všechny parametry

Recenze Electrolux SurroundCook EOF3H70V

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux SurroundCook EOF3H70V