Electrolux SurroundCook EOF3H70V


Vestavná trouba, Energetická třída A, Kapacita: 72 l, Počet funkcí: 9, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Žádný, Gril, Výška: 59,4 cm, Šířka: 59,4 cm, Hloubka: 56,8 cm. Více info


Cena 9 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 95 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Electrolux SurroundCook EOF3H70V v bílém provedení je zařazena v energetické třídě A. Umožňuje připravit křupavé pečené kuře v pohodlí domova. Nabízí 9 funkcí pečení: Dolní pečení, Tradiční pečení, Rychlý gril, Gril, Horký vzduch, Turbo gril, Osvětlení, Vlhký horký vzduch, Pizza. Kromě nich, má k dispozici také funkce: Akustický signál, Trvání, Ukončení programu, Minutka, Čas. Trouba disponuje 3 úrovněmi pečení. Čištění trouby se realizuje pomocí páry. Dvířka trouby Electrolux SurroundCook EOF3H70V jsou vybavena dvojitým sklem. Kromě toho, jsou vybavena i jemným zavíráním VelvetClose. Ovládána je pomocí 2 zamačkávacích knoflíků. Všechna nastavení následně zobrazuje displej. Vnitřní objem trouby dosahuje 72 litrů. Obsahem balení jsou: šedý hluboký a mělký plech, drátěná chromovaná mřížka.

 

 

 

Vestavná trouba Electrolux SurroundCook

Vestavná trouba Electrolux SurroundCook EOF3H70V s kruhovým topným tělesem zajišťuje rovnoměrnou vnitřní teplotu díky rozvádění vzduchu a tepla pomocí ventilátoru. Zvládne připravit vše, od křupavého pečeného kuřete, po chutné sněhové pusinky upečené rovnoměrně. Nabízí možnost rovnoměrného pečení na třech úrovních. Její kapacita je 72 litrů. Ovládací panel se zasunovacími prvky vám poskytne přístup upravit si nastavení podle vaší chuti. Nové boční mřížky Easy Entry umožňují snadnější zasouvání plechů do trouby. Jsou odnímatelné, díky čemuž je můžete snadno očistit. VelvetClosing jemně zavře dvířka trouby.

  •     Funkce trouby: Dolní pečení, Tradiční pečení, Rychlý gril, Gril, Horký vzduch, Turbo gril, Osvětlení, Vlhký horký vzduch, Pizza.
  •     Elektronické funkce: Akustický signál, Trvání, Ukončení programu, Minutka, Čas.

Rovnoměrně upečené s víceúrovňovým pečením

Užívejte si rovnoměrné pečení s víceúrovňovým pečením. Dodatečné kruhové topné těleso znamená, že můžete péct rovnoměrně na třech úrovních. Dokonalé k vytvoření těch nejjemnějších koláčků a přepychových dortů. 

Jednoduché ovládání

Vestavná trouba vás zaujme i svým jednoduchým ovládáním prostřednictvím zásuvných ovládacích knoflíků s LED displejem a umožňuje nastavení trvání procesu pečení. Můžete si na něm nastavit i začátek a ukončení přípravy jídla. 

Rovnoměrné pečení

Systém rovnoměrného pečení rozvádí teplo v celé troubě, čímž zajišťuje, že všechno bude rovnoměrně upečené. Vše bez nutnosti obracení pokrmu. Trouba se nahřeje rychleji, čímž vám šetří čas a energii.

Snadné čištění s funkcí AquaClean

Tato metoda čištění je šetrná k životnímu prostředí a navíc je i účinná. Vodu promění na páru pomocí tepla trouby. Po vychladnutí trouby povrch jednoduše otřete do čista.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 72 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 2790 W
Typ čištění Párou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 9

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux SurroundCook EOF3H70V

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi