Electrolux EOC8P39WX SteamCrisp


Vestavná parní trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 72 l, Počet funkcí: 16, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Smart ovládání mobilem, Výška: 59,4 cm, Šířka: 59,6 cm, Hloubka: 56,9 cm. Více info


Cena 27 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 280 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrá vestavná trouba Electrolux EOC8P39WX SteamCrisp v černém provedení s nerezovými detaily má objem 72 litrů a spadá do energetické třídy A+. Má integrovanou parní funkci SteamCrisp, rychlý ohřev, automatický váhový program nebo automatický návrh teploty. Kromě toho je vybavena také masovou sondou, dotykovým displejem a dalšími funkcemi. Čištění trouby je pyrolytické. Příkon: 3 380 W.

 

 

 

Electrolux EOC8P39WX SteamCrisp

Vestavná trouba Electrolux EOC8P39WX SteamCrisp využívá sílu páry Steam Crisp, která vnáší do procesu pečení vlhkost, umožňuje přípravu pokrmů při nižší teplotě a zabraňuje jejich vysychání. Vytváří zlatavou, křupavou kůrku a šťavnatý vnitřek. S objemem až 72 litrů nabízí dostatek prostoru pro přípravu pokrmů.

Křehké uvnitř, křupavé na povrchu

Rozlučte se s průměrným pečením a přivítejte troubu SteamCrisp. Je ideální pro pečení masových i nemasových pokrmů, kombinuje páru a tradiční ohřev a peče pokrmy šetrně, takže se nevysušují. Chuť a struktura se díky páře ještě zvýrazní.

Pyrolytické samočištění

Díky pyrolytickému samočištění se nečistoty v troubě mění na popel, který pak jednoduše setřete vlhkým hadříkem. Trouba vás na potřebu čištění sama upozorní. Dosáhnete tak profesionální úrovně čistoty, ale bez drhnutí.

Přesné pečení s teplotní sondou

Díky teplotní sondě dosáhnete pokaždé dokonalých výsledků. Umožňuje sledovat proces pečení měřením teploty uvnitř pokrmu. Dokonce vám sdělí, kdy je pokrm upečený na požadovanou teplotu a proces pečení zastaví.

Dálkové ovládání

Po spárování s aplikací My Electrolux Kitchen můžete teplotu a dobu pečení chytré trouby upravovat v reálném čase na dálku pomocí mobilního zařízení . To vše umožňuje vestavěná chytrá parní trouba, u které si můžete vychutnat ovládání i mimo kuchyň.

Dotykový displej

Díky dotykovému TFT displeji máte čas, režim a teplotu pečení na dosah ruky. Budete mít k dispozici potřebného asistenta, který vám pomůže připravit chutné pokrmy. Zvolte si pokrm a trouba se automaticky přizpůsobí tak, aby vytvořila dokonalé jídlo.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 72 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3390 W
Typ čištění Pyrolýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 16

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux EOC8P39WX SteamCrisp

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi