Electrolux EIS8648

27 990 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 30. 06. 2021
Jak získáte Cashback
25 490 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 279,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Indukční varná deska Electrolux EIS8648 v tmavě šedém provedení nabízí 4 varné zóny s různým výkonem a možností spojení dvou varných zón do jedné velké plochy. Indukční varná deska 900 SensePro dokáže díky bezdrátové teplotní sondě měřit teplotu připravovaného pokrm. Technologie Hob2Hood umožňuje nastavení automatického ovládání odsavače par. Pokud potřebujete vaše jídlo rychle ohřát, jistě využijete funkci Power Booster. Pro bezpečnost dětí je deska vybavena dětským zámkem. Ovládání je dotykové s barevnou obrazovkou, umístěné je v přední části. Detekce nádoby zajistí, aby se vaše varná zóna zahřála jen tehdy, když je na ní pánev nebo hrnec. Pro přerušení vaření má varná deska zajímavou funkci Pauza, která vám ušetří zbytečné vypínání, zapínání a nastavování teploty. Varná deska Electrolux EIS8648 je vybavena i Eco časovačem a ukazatelem času. Varné desce nechybí ani akustický signál s možností vypnutí. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • cashback 2 500 Kč

Popis produktu

Navařte rychleji s indukční varnou deskou

Indukční varná deska Electrolux EIS8648 splňuje všechny požadavky novodobého spotřebiče. Navíc je i stylovým doplňkem do každé moderní domácnosti. Je totiž vyrobena z kvalitního sklokeramického materiálu a najdete ji v elegantním šedém provedení. Indukční vaření je známé svou rychlostí, přesností a pohodlností. Indukční varný panel se zahřeje mnohem rychleji než jiné typy varných ploch. Díky tomu můžete vytvořit lahodné pokrmy za výrazně kratší dobu. Velkou předností indukční varné desky je dotykové ovládání. Každou z nabízených funkcí navolíte velmi jednoduchým dotykem. Pro vaši bezpečnost je deska vybavena akustickým signálem, který vás upozorní, pokud je něco v nepořádku. Varná deska je vybavena i třístupňovou kontrolní funkcí pro zbytkové teplo CleverHeat, která vás ochrání před popálením.

Varná deska se postará o odsavač par

Díky technologii Hob2Hood může vaše varná deska automaticky ovládat nastavení odsavače par. Během vaření se ventilátor digestoře přizpůsobuje změnám teploty varných zón. Pokud je funkce aktivována, můžete si pak naplno užívat vaření bez nutnosti upravování nastavení.

Dokonalé výsledky s teplotní sondou

Dosáhněte dokonalých a profesionálních výsledků díky teplotní sondě. Varná deska 900 SensePro je vybavena bezdrátovou teplotní sondou, která měří teplotu uvnitř připravovaného pokrmu a komunikuje přitom s varnou deskou. Můžete připravovat i jídla metodou SousVide a výsledek vašeho vaření bude vždy perfektní.

Připravte více chodů najednou

S funkcí Bridge můžete na varné desce spojit dvě samostatné varné zóny a vytvořit tak jeden velký povrch na vaření. Kombinované varné zóny využívají stejné nastavení teploty a času, díky čemuž můžete využívat širokou škálu kuchyňského nádobí. Varná plocha dokonale rozvádí teplo do hrnců a pánví jakýchkoliv tvarů a velikostí, což oceníte, když budete potřebovat připravit více chodů najednou.

Varné zóny

Varná deska má k dispozici 4 varné zóny s různým průměrem a výkonem. Varná deska je vybavena dětskou pojistkou, která vaše dítě ochrání před popálením. Deska nabízí časovač a samozřejmostí je i zvukový signál s funkcí vypnutí. Deska má hladký povrch, proto ji dokážete důkladně a jednoduše očistit. Po umytí bude opět zářit čistotou a bude připravena k dalšímu použití. Během vaření můžete využívat všechny varné zóny současně, přitom si ale můžete dobu vaření nastavit pro každou jednu varnou zónu jednotlivě a budete mít jistotu, že se nic nepřipálí nebo nerozvaří. Po uplynutí nastaveného času se varná zóna sama vypne.

  • levá přední zóna - výkon / průměr: 2300/3200 W / 210 mm
  • střední zóna vpředu - výkon / průměr: 1400/2500 W / 145 mm
  • levá zadní zóna - výkon / průměr: 2300/3200 W / 210 mm
  • Pravá zadní zóna - výkon / průměr: 2300/3600 W / 240 mm

Dotykové ovládání s barevným displejem

Ovládání je velmi pokročilé a přesto jednoduché a intuitivní. Pomocí barevné dotykové obrazovky zvolíte jídlo, které chcete vařit, a varná deska vám nabídne, jak na to. Provede vás procesem přípravy pokrmu krok za krokem, aby byly výsledky vašeho vaření opravdu dokonalé.

Technologie Power Booster

Určitě znáte situace, kdy spěcháte s vařením, ale deska se pomalu rozehřívá. Indukční varná deska Electrolux je vybavena unikátní funkcí Power Booster, díky níž bude vaření mnohem rychlejší. Tato skvělá funkce zajistí extrémně rychlý ohřev všech pokrmů.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 78 cm
  • Typ varné desky Indukční
  • Počet hořáků/varných zón 4
  • Typ horního povrchu Indukční

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šírka: 78 cm
Výška: 4,4 cm
Hloubka: 52 cm
Hmotnosť: 11,52 Kg

Varná deska

Typ varné desky: Indukční

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Vzhled

Typ horního povrchu: Indukční
Malá varná zóna (počet): 1
Standardní varná deska: 3
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámeček: Ne
Zkosené hrany: Ano

Energetické údaje

Napájení: 400 V, 220-240
Celkový příkon desky: 7,35 kW

Funkce

? Funkce Boost: Ano
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 949596889

Všechny parametry

Recenze Electrolux EIS8648

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux EIS8648