Electrolux EHF6346XOK


Sklokeramická varná deska, Počet varných zón: 4, Dětská pojistka, Ukazatel zbytkového tepla, Celkový příkon desky: 7 kW, černá barva, Výška: 3,8 cm, Šířka: 56 cm, Hloubka: 49 cm. Více info


Cena 7 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 80 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sklokeramická varná deska Electrolux EHF6346XOK disponuje dotykovým ovládáním se zvukovou signalizací. Oválná zóna FishZone poskytuje jemný a rovnoměrný ohřev pro přípravu ryb. Ovládací prvky této varné desky jsou vyvinuty tak, abyste se k nim mohli vždy přímo dostat. Někdy se od vaření potřebujete vzdálit. S funkcí Stop + Go jeden dotek vaření pozastaví, a znovu jej se stejnými nastaveními obnoví. Použijte časovač, který automaticky vypne desku, když uplyne stanovený čas, přičemž vám to oznámí pomocí zvukového signálu. S touto varnou deskou vždy víte, které zóny jsou stále horké, díky ukazatelům zbytkového tepla, které indikují, které varné zóny zůstaly teplé.

Nadčasový design

Sklokeramická, elektrická varná deska Electrolux EHF6346XOK disponuje moderním designem a lákavou jednoduchostí v elegantních liniích. Patří do modelové řady Inspiration a jednoznačně se bude hodit do jakékoli moderní kuchyně, kde nechybí chuť do vaření. Varná plocha je v klasickém černém provedení s elegantně vyznačenými varnými zónami, k dokonalosti nechybí ani jemné orámování z nerezové oceli.

Maximální flexibilita

Pro vaši maximální spokojenost je elektrická varná deska vybavena 4 varnými zónami s rozmanitou velikostí a výkonem dle potřeby. Levá zadní a pravá přední zóna disponují výkonem a rozměry 1 200 W / 145 mm, levá přední zóna je 2kruhová 750 W / 120 mm / 2 200 W / 210 mm, poslední pravá zadní zóna je také 2kruhová, ale oválná 1 500 W / 2 400 W / 170 × 265 mm a tak se dokonale přizpůsobí i pánvi pro přípravu ryb. Všechny 4 zóny jsou navíc vybaveny funkcí Hi-Light, díky níž se zóny zahřejí opravdu rychle a vy se tak vyhnete dlouhému čekání.

Maximálna flexibilita - Electrolux EHF6346XOK

Snadné ovládání

Ovládací prvky elektrické varné desky jsou navrženy tak, aby k nim byl vždy přímý a snadný přístup. Pokud potřebujete ubrat nebo přidat výkon, stačí se natáhnout a provést požadované změny. Ovládání je opravdu jednoduché a přehledné a navíc je doplněno zvukovou i vizuální odezvou, abyste se ujistili, že kontakt proběhl.

Jednoduché ovládanie - Electrolux EHF6346XOK

Stop + Go

Pouze jeden dotyk stačí k tomu abyste pozastavili probíhající vaření, a to za pomoci speciální funkce Stop + Go. Vždy přece může nastat situace, kdy svou pozornost potřebujete odvrátit od vaření. Stejným nastavením se pak opět můžete vrátit k procesu vaření a pokračovat v přípravě oblíbených pokrmů.

Stop+Go - Electrolux EHF6346XOK

Intuitivní časovač

Varná deska je vybavena časovačem, který automaticky vypne varnou desku po uplynutí času, který byl na časovači nastaven jako doba přípravy. Zvuková signalizace vás zároveň také upozorní, že doba přípravy uplynula a že deska je vypnutá.

Intuitívny časovač - Electrolux EHF6346XOK

Bezpečnostní prvky

Díky důmyslným kontrolkám zbytkového tepla dokážete vždy přesně určit, která zóna je ještě horká na dotek. Mezi bezpečnostní prvky varné desky patří také dětská pojistka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 56 cm
Typ varné desky Sklokeramická
Počet hořáků/varných zón 4
Počet ovlad./ukazat.výkonu 4
Funkce Boost Ne
Ukazatel zbytkového tepla Ano
Malá varná zóna (počet) 2
Standardní varná deska 1
Velká varná zóna (počet) 1
Flexi zóna Ano
Celkový příkon desky 7 kW
Napájení 230 V

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Electrolux EHF6346XOK

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi