Electrolux EHF6346XOK

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 74,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Sklokeramická varná deska Electrolux EHF6346XOK disponuje dotykovým ovládáním se zvukovou signalizací. Oválná zóna FishZone poskytuje jemný a rovnoměrný ohřev pro přípravu ryb. Ovládací prvky této varné dsoky jsou vyvinuty tak, abyste se k nim mohli vždy přímo dostat. Někdy se od vaření potřebujete vzdálit. S funkcí Stop + Go jeden dotek vaření pozastaví, a znovu jej se stejnými nastaveními obnoví. Použijte časovač. Automaticky vypne desku, když uplyne stanovený čas, přičemž vám to oznámí pomocí zvukového signálu. S touto varnou deskou vždy víte, které zóny jsou stále horké díky ukazatelem zbytkového tepla, které indikují, které varné zóny zůstaly teplé. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Nadčasový design

Sklokeramická, elektrická varná deska Electrolux EHF6346XOK disponuje moderním designem a lákavou jednoduchostí v elegantních liniích. Patří do modelové řady Inspiration a jednoznačně se bude hodit do jakékoli moderní kuchyně, kde nechybí chuť do vaření. Varná plocha je v klasické černé barvě s elegantně vyznačenými varnými zónami, k dokonalosti nechybí ani jemné orámování z nerezové oceli.

Maximální flexibilita

Pro Vaši maximální spokojenost je elektrická varná deska vybavena čtyřmi varnými zónami s rozmanitou velikostí a výkonem dle potřeby. Levá zadní a pravá přední zóna disponují výkonem a rozměry 1200W/145mm, levá přední zóna je dvoukruhová 750W/120mm/2200W/210mm, poslední pravá zadní zóna je dvoukruhová, ale oválná 1500W/2400W/170x265mm a tak se dokonale přizpůsobí i pánvi na přípravu ryb . Všechny čtyři zóny jsou navíc vybaveny funkcí HI-LIGHT, díky níž se zóny zahřejí opravdu rychle a vy se tak vyhnete dlouhému čekání.

Maximálna flexibilita - Electrolux EHF6346XOK

Snadné ovládání

Ovládací prvky elektrické varné desky jsou navrženy tak, aby k nim byl vždy přímý a snadný přístup. Pokud potřebujete ubrat nebo přidat výkon, stačí se natáhnout a provést požadované změny. Ovládání je opravdu jednoduché a přehledné a navíc je doplněno zvukovou ale i vizuální odezvou abyste se ujistili, že kontakt proběhl.

Jednoduché ovládanie - Electrolux EHF6346XOK

Stop + Go

Pouze jeden dotyk stačí k tomu abyste pozastavili probíhající vaření, a to za pomoci speciální funkce Stop + Go. Vždy přece může nastat situace, kdy svou pozornost potřebujete odvrátit od vaření. Stejným nastavením se pak opět můžete vrátit k procesu vaření a pokračovat v přípravě oblíbených pokrmů.

Stop+Go - Electrolux EHF6346XOK

Intuitivní časovač

Varná deska je vybavena časovačem, který automaticky vypne varnou desku po uplynutí času, který byl na časovači nastaven jako doba přípravy. Zvuková signalizace Vás zároveň také upozorní, že doba přípravy uplynula a že deska je vypnutá.

Intuitívny časovač - Electrolux EHF6346XOK

Bezpečnostní prvky

Díky důmyslným kontrolkám zbytkového tepla dokážete vždy přesně určit, která zóna je ještě horká na dotek. Mezi bezpečnostní prvky varné desky také patří dětská pojistka.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šírka 56 cm
 • Typ varné desky Sklokeramická
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Napájení 220-240
 • Počet ovlad./ukazat.výkonu 4
 • Funkce Boost Ne
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Malá varná zóna (počet) 2
 • Standardní varná deska 1
 • Velká varná zóna (počet) 1
 • Flexi zóna Ano
 • Celkový příkon desky 7 kW

Další vlastnosti

Značka: Electrolux
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 56 cm
Výška: 3,8 cm
Hloubka: 49 cm
Hmotnost: 7,7 Kg

Funkce

? Dětská pojistka: Ano
? Funkce Boost: Ne
Ukazatel zbytkového tepla: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Sklokeramická

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájení: 220-240
Celkový příkon desky: 7 kW

Vzhled

Počet ovlad./ukazat.výkonu: 4
Malá varná zóna (počet): 2
Standardní varná deska: 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ano
Multifunkční varná deska: 2
Kovový Rámeček: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 949492228

Všechny parametry

Recenze Electrolux EHF6346XOK

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Electrolux EHF6346XOK