Edifier G5000 černé


PC reproduktory, Typ soustavy: 2.0, Citlivost: 85 dB, Frekvence od: 70 Hz, Frekvence do: 40000 Hz, Celkový výkon: 88 W, Bluetooth, 3,5 mm jack, USB-A, Povrch: dřevěný, černá. 5 000 Kč/kus. Více info


Cena 9 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 100 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

PC reproduktory s dřevěným designem nabízí kvalitní zvukové zážitky při hraní her. Disponují RGB osvětlením a všestrannou konektivitou.

Stylová sada pro herní prostředí

PC reproduktory Edifier G5000 jsou určeny pro milovníky her. V sestavě 2.0 skvěle zapadnou do vašeho interiéru a doplní vaši herní výbavu. Jsou v univerzální černém provedení, které doplňuje RGB osvětlení za pomoci světelných pásů. Vybrat si můžete z 11 režimů, které zvýrazní váš styl. K připojení můžete využít vícero způsobů, které jsou nabídnuty. Reproduktory disponují rozhraním Bluetooth, AUX, USB, optickými a koaxiálními vstupy.

Precizní design

Každý vnitřní kryt reproduktoru je sestaven z 11 dřevěných desek. Celé zpracování prošlo dokonalými 3 cykly leštění, broušení a stříkání. Boční panely jsou vyrobeny z hliníku.

Vysoké rozlišení zvuku

Reproduktory vám nabídnou 3 zvukové režimy a je jen na vás, pro jaký se rozhodnete. Ať už budete hrát hry, sledovat filmy nebo poslouchat hudbu, každý z režimů je přesně určen pro danou aktivitu. Kvalita Hi-Res se postará o bohatší zvukové detaily a efekty pro ještě pohlcující zážitky. Frekvenční rozsah je od 70 Hz do 40 000 Hz a citlivost má hodnotu 85 dB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 88 W
Typ soustavy 2.0
Aktivní Ano
Výkon soustavy minimálně 88 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Edifier G5000 černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi